ATU CARS TAXI

Opinie o ATU CARS TAXI

neu 2014-02-20 16:39
Powiem jedno: prawie zero kursów!
kierowca 2015-03-02 18:27
pewnie dlatego że się w domu siedzi i wszędzie za daleko.
kierowca 2016-03-29 10:37
Jakis czas temu zaplacilem baze za miesiac i wpisowe!!!.... zaczynalem codziennie od Pragi, czyli w miare centralnie, dostawalem kursow w ilosci 0-3 dziennie. Zrezygnowalem przed koncem miesiaca oczywiscie ze stratą, bo nie bylo sensu.
kierowca 338 2016-05-08 02:16
inni śmigają i nie narzekają, ja tak samo .tak to jest jak się szuka kwadratowych jajec nie reprezentując sobą za wiele.
finu 2016-05-08 02:18
jakie wpisowe nie ma tu czegoś takiego !!!! widać ,że konkurencja pisze głupoty
volvo 2016-12-02 19:52
Jeździłem u nich misiąc. zarobiłem 1100zł .Masakra .
Mientus 2016-12-15 17:26
Adrianek niech odda trochę kursów kierowcom a nie śmiga do modlina codziennie a w wolnym czasie skuruje się pod wiaduktem na jerozolimskich.Zone niech pocałuje a nie pornosy mu w głowie.
Adrianek 2017-03-30 18:03
Tylko dlaczego piszesz anonimowo czegoś się obawiasz. Tr,eba było się podpisać . Kozak w necie pizda w świecie.
Jaro Arbuz 2017-05-10 18:01
Przeszedłem z mini do atu. Mówiono mi że jest praca .
Zawiesili mnie za coś i odwiesili w poniedziałek .
Zero szacunku do kierowców .Naprawde dziwna firma .
Chciałem u nich pracować ale nie da rady bo zlecenia dalsze
robi szef .Niedługo wszyscy odejdą jak tak dalej będzie .
Oskar 2017-05-29 11:21
Jedna wielka lipa i parodia firmy i zlecen,o wiele lepiej jest w innych takich pseudo korporacjach,a ta jedyna ktors tylko kary kary i placic.
ona i on 2017-06-13 12:38
Niestety ale na zawieszeniach kierowców się dorobić nie da .
Zamiast zacząć działać i rozwijać firmę to karzecie kierowców finansowo .
Szkoda bo myślałam że troszkę pojeżdżę u was .
KevinKo 2017-06-26 16:57
Wiem ze sprzedajesz zlecenia .Wiem kto cie przysłał do ATU .
Niedługo się kazdy dowie .Najpierw się rozlicz bo wisisz .Nażeczony też .
przez takie jak ty zlecen nie ma .
Strzelec Piotrek wyborowy 2017-07-15 12:36
Wiem że to ty piszesz Jarku B.tak zwany Samarytanin . Przestań oczerniać innych i powiedz
dlaczego oddajesz zlecenia do tej firmy co pracowałeś ? Dlaczego oddajesz zlecenia termniowe
co pobierasz wcześniej innym kierowcom ? Nie chwal sie tyle na mieście bo niedługo to wyjdzie.
Układziki z Małgośką z centrali wyjdą jak podjedziesz na bielany i ktoś ci fotke strzeli z nią .Tak z tą Małgośką co wszyscy znają . Na bielanach wiemy o co chodzi.
Kierowca 275 2017-07-17 20:36
Który szef bo jest 2 albo 3 ,jakie boczne mają numery.
Biuro Atu 2017-07-19 10:53
Jak najbardziej w regulaminie są ujęte kary finansowe (jak w większości firm) Jednak kierowca nie jest karany za właściwe wykonywanie swojej pracy . Jeśli ktoś podchodzi do wykonywanego zadania nieprofesjonalnie, czasami wręcz złośliwie, utrudnia pracę centrali oraz innych kierowców- to może jeszcze mamy mu za to podziękować?
Biuro Atu 2017-07-19 10:54
Biuro Atu 2017-07-19 10:57
Dziękujemy konkurencji za dodanie opinii .
Szefowie u nas w firmie mają o wiele ważniejsze rzeczy na głowie niż wybieranie kursów innym kierowcom.
Pytanie jak jest u was??
Zostaw swoją opinię o ATU CARS TAXI - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATU CARS TAXI