Opinie o ITF Polska Sp. z o.o. w Łomianki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ITF Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ITF Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITF Polska Sp. z o.o. w Łomianki

xxxxx

driver,od kiedy ty tam paracowales ze tak piszesz

DRIVER

pierdolenie...były ogarniane na czas. nie masz co się bać.

xxx

serwis na bazie wymiana oleju po 170 tys

zzz

tak, na bazie w Szulmierzu!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ITF Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
kkarolekk4

Witam,Kupiłem Dafa z firmy ITF. Znaczy od pośrednika ale jezdziło w ITF. Pytanie do kierowców. Auto z 2012r. Auta w tej firmie były serwisowane??Dzieki za info Pozdro

kapral

jeśli będziecie znali nowy adres tej firmy dajcie znac będe bardzo wdzieczny

v

czy ktoś może podać adres nowej siedziby

ja1

Firma istnieje pod inną nazwą ja mam zamiar tam się przejechac po kasę jak dowiem się adres dam wszystkim znać .namiary na nowe biuro juz mam

heh

ludzie jakich numerów, jakich dyrektorów :) spójrzcie w KRS - firma sprzedana jakiemuś (usuniete przez administratora)- nikt już żadnych pieniędzy nie zobaczy

xxx

Jak nie ma numerów,to nie ma i firmy, a jak nie ma firmy. To nie ma i dyrektora wiec nie wiem czy coś znajdziesz:O

...

Jak znalezc dyrektora firmy, bo juz nie ma nawet numeruw tej firmy

xxx xxx

W ciechanowie są duże szyldy tej firmy wiec trzeba szeroko otworzyć oczy! I scignac dłużników!

...

Witam, moze ktos moze dac jakis kontak do nich, niesplacona faktura jak 4 miesionce, dziekuje za pomoc

kapral

oszuści wzbogacili się na krzywdzie przewożników i jeszcze porobili jakieś kompensaty za brak kwitów parkingowych co jest niezgodne z prawem.Mam nadzieje że niedługo prokurator sie weżmie za nich bo tak nie może być by tylu ludzi cierpiało

JadwigaZ

witam do którego biura mozna isc po wyplate

JadwigaZ

oszuści, nie odbierają telefonów, nie odpowiadają na e-m winni są za wykonane transporty z Nowego Dworu do Belgii. Nie reagują na monity wywaleni z programu transportowego.

piotr

a zreszta co was to obchodzi kto to jechał, ważne?

mariusz

A może to auto jechale co szef odsprzedal, przecież one były oznakowane jeszcze wtedy!

kierowca

A może to ktoś co wziął od szefa auto, a zreszto kto to wie!

jacek

między świętami a sylwestrem widziałem w okolicy Błonia jak jechał ITF ale nic się nie odzywał na radiu. Także jeżdzą oni czy jak?

Zostaw merytoryczną opinię o ITF Polska Sp. z o.o. - Łomianki

ITF Polska Sp. z o.o.