CAR-OUTLET

Jawornik

Opinie o CAR-OUTLET

Krzysiekoo32 2013-08-22 17:53
Mają fajne autka. Kupie se jakieś niedługo - jak zarobie.
Meggs 2013-09-08 19:08
Komis oceniam neutalnie/ lekko pozytywnie. Ceny mnie nie zaskoczyły, ale potrzebowałam auta do pracy i nie było czasu szukać. Przynajmniej jest jak narazie niezawodne.
Jakobs 2013-09-08 21:37
To, że nie ma co spodziewać się cudów po autach używanych z komisów, to każdy wie.. Ja w Caroutlet kupiłem swój pierwszy samochód, którym teraz jeżdżę i sprawuje się ok. Jestem zadowolony i pozdrawiam Pana, który pomagał mi przy wyborze auta.
bolej 2013-09-12 10:17
zgodze sie z przedmowca. niektorzy nie widza roznicy miedzy autaim nowymi i uzywanymi. za tak kase, maja calkiem fajne samochody.
Groomy 2013-09-13 11:10
Pracowałem jako sprzedawca, ogólnie było ok, bo przyznawali całkiem duże prowizje od sprzedaży.
Minion 2013-09-22 23:50
Przyzwoita pensja, jako mechanik nie miałem narzekać, sprzęt na miejscu zawsze.
Bożo 2013-09-25 11:43
Mogę polecić, z perspektywy sprzedawcy było bardzo w porządku.
2013-10-05 16:51
Miałem samochód z caroutletu i był bardzo fajny, niestety sprzedałem go, jak pojechałem do pracy do Anglii. Generalnie duży plac i duży wybó.
sasasasa 2015-07-11 21:49
OK
jan 2015-07-12 22:26
polecam dokładnie sprawdzić samochód przed zakupem, i to nie w stacji nieopodal komisu - tam powiedzą, że są jakieś drobne usterki, naprawią za dodatkową kasę i podbiją przegląd. Mi trafił się myty silnik, po niedługim czasie okazało się, że z turbiny wydobywa się olej (koszt regeneracji ok. 1500zł), ujawniły się usterki w układzie kierowniczym (regeneracja przekładni) - kolejne 1000zł. Mechanik od razu stwierdził, że wszystko przygotowane pod sprzedaż. Oczywiście nie twierdzę, że wszystkie samochody takie tam są
Krakusek 2017-05-26 18:44
Auta przesadnie wymyte, wyczyszczone, pachnące. To oczywiście chwyt który napędza klientów. Auto kupiłem tam kilkuletnie...Nie wymagam cudów..Jednak kilkukrotne mycie w myjni automatycznej ukazało dość duże zarysowania karoserii. Brak negocjacji cen....Policzyli mi nawet końcówkę XX XX8.50 zł! Trochę śmieszne. Ogólnie auto jeździ brak problemów. Polecam ale bez zachwytu.
Zostaw swoją opinię o CAR-OUTLET - Jawornik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CAR-OUTLET