Opinie o Bąbel S.C. Autokomis Jacek Stanek Maria Stenek w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bąbel S.C. Autokomis Jacek Stanek Maria Stenek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bąbel S.C. Autokomis Jacek Stanek Maria Stenek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bąbel S.C. Autokomis Jacek Stanek Maria Stenek w Bytom

Parę lat Nowy wpis

Kupiłem tutaj raz samochód. Byłem na jarany bo własne auto wkońcu. Radość mineła po 10 km od wyjechania za bramę. Szarpanie, zapaliła się kontrolka i już emocje opadły. A szkoda opinia mogła by być mega pozytywna bo auto jeździ już 9 lat naprawa kosztowała mnie ok 400 zł zrobiłem ją sam na parkingu. Szkoda że nikt z salonu tego nie wymienił i nie dodał ceny elementu elektronicznego który miał nietypową wadę do ceny zakupu. Trochę się znam na samochodach i śmiem wątpić że nikt nie wiedział o usterce. Celowo dałem się wywieść w pole, No ale cóż wszystkiego nie da się sprawdzić na parkingu a na pewne rzeczy ci nie pozwolą.

Marcin Nowy wpis

Czy ten komis jeszcze działa ?

Krystyna Nowy wpis

Nie zgadzam sie z negatywnymi opiniami nt auto komisu Babel. Z mezem 2 razy kupowalismy samochod w tym auto komisie, nie mozemy zlego slowa powiedziec o wlascicielu. Grzeczny, uprzejmy, usmiechniety.Ma cierpliwosc do klienta. Wszystkim znajomym plecam wlasnie ten auto komis Babel, poniewaz samochody sa w b.dobrym stanie. Po zakupie klient nie ma zadnych niespodzianek. Pozdrawiam i polecam

Bartek

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko zamieszczacie opinie o firmie?

Barbara Nowy wpis
@Bartek

Również byłabym zainteresowana aktualnymi opiniami o spółce Bąbel. Proszę o informacje o możliwościach finansowych, jakie tutaj oferują. Bardzo dziękuję

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Bąbel S.C. Autokomis Jacek Stanek Maria Stenek? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Porządny do granic nie możliwości uczciwy polecam

Igor

Czy firma normalnie działa? Zastanawiam się dlaczego przestaliście pisać.

Bury

Kilka garazy za tym panem kiedys byl elektronik -elektryk samochodowy prosze zapytac pana Stanka jakie tam naprawy robil... bylem swiadkiem na własne uszy... komis to porazka, za granicą kupuja samochody celowo z usterka bo wiadomo ze latwo targowac a tu zamiast naprawiac to ukrywaja usterki i w ten sposob robia koszty klientom.

audia3

Kupowałem samochód w zeszłym roku przy czym Pan Jacek zadeklarował iż rozrząd silnika był wymieniony przy czym dokumentami to potwierdził. Teraz po ponad roku mechanik u którego byłem wymienić uszczelkę pokrywy zaworów stwierdził że rozrząd jest w bardzo złym stanie (od kupna przejechałem 10tys km) i jest pewien że części nie były wymieniane od nowości (180tys km przejechane). Tak więc stwierdzam że Jacek Stanek jest oszustem, i zarabia właśnie na tym iż przedstawia samochody po naprawie i wymianie danych części. Jest to oczywiście niezgodność towaru z umową. Niestety to nie jedyna usterka. Np nieszczelność klimatyzacji wykryta po trzech miesiącach jak zeszedł płyn. I tak bym mógł wymienić z 5 rożnych wad, których Jacek S. zarzekał się że nie ma. NIE POLECAM! OSZUST!

ZAPYT

Proszę i znowu tu wracam na zakupy samochodu to coś znaczy DOBRY SPRZEDAWCA

Jurek

sprzedaż samochodu to zwykłe krętactwo. Nie daj Boże, zgłosić reklamację. Zastraszanie telefonami, groźby. Właściel jak i pracownicy komisu oczekują na wyrok, min. Za zastraszanie i groźby. Cwaniaczek ten cały komis !!!

Polecam

Kupiłem samochód w tym auto-komisie i nie ba najmniejszych zastrzeżeń oraz nie zgadzam się z negatywami. Wszystko było jak trzeba, nad zień dobry miałem możliwość sprawdzenia miernikiem lakieru oraz wyjazd na stację diagnostyczną, gdzie samochód był w stanie perfekcyjnym, co do ceny również dogadałem się. POLECAM

ghy

Tez kupilem auto w bablu. Okazalo sie bite i bylo w nim wiele ukrytych usterek. Poza tym auto smiga i po usunieciu tych ukrytych fantow autko smiga bezawaryjnie

Jarek42

Jak najbardziej polecam auto komis BĄBEL. Zostałem profesjonalnie obsłużony, nie wciskają nic na siłe, chcesz to kupujesz nie to nie. Na miejscu został mi udostępniony miernik lakieru także każdy sam może sprawdzić stan powłoki lakierniczej. Sprawdzenie na stacji diagnostycznej gdzie wyszły do zrobienia wahacze i końcówki drążków, wiadomo są to auto używane jeśli ktoś chce nowe proszę iść do salonu a nie oczerniać właściciela. Dogadałem się z właścicielem co do ceny i do dziś jeżdżę. Jak Najbardziej polecam :)

FANVW123

Polecam kupiłem tam auto poleciłem innym bez zastrzeżeń to są autka używane a NIE NOWE miła obsługa polecam

wpuszczenin w maliny

ja z kolei wystawiam bardzo zla opinie,poniewaz zakupilismy auto w stanie tzw niemal idealnym,a sie okazalo duzo rzeczy do naprawy,koszt okolo nawet 2tys zl,wady ukryte o ktorych nikt nie informowal,licznik przekrecony,auto bylo bite jak sie okazalo.szukalem tylu czesci i na darmo ,auto na szrot pojdzie ODRADZAM auto BUBLA

Zapyt

Witam kupiłem w tym komisie parę samochodów zaczynając od bordowego focusa kombi GHIA Jezdził super i jeszcze pare innych znajomych są zadowoleni

titus

Witam-kupiłem jakiś czas temu samochód w tej firmie i nie potwierdzam żadnych negatywnych opinii w temacie podejścia do klienta. Może właściciel komisu ma kilka kilogramów nadwagi :-) ale przecież to nie strona Chodakowskiej a jeżeli ktoś idzie kupić tam samochód to nie ma to większego znaczenia-chyba że kogoś swędzi tyłek i szuka wrażeń, ale to już inna sprawa.

od mazdy

Witam przeczytałem przez przypadek oponie i dziwi mnie to że nagnę parę negatywnych ocen skoro dotąd było okej ja kupiłem Mazdę znajomy Scenika kuzyn rok temu punto i problemu nie było dla mnie ktoś jest tchórzem bo stać go tylko na opis i internecie a nie na osobistą wizytę w komisie i wyjaśnienie nie dociągnięć moim zdaniem gdy by było tak jak piszą to już by dawno nie funkcjonował Pozdrawiam zadowolony klient od Mazdy 6

Maniek

Zgadzam się z Kim, miałem kilka razy przyjemność kontaktu z właścicielem komisu i nigdy nie zauważyłem żeby miało miejsce któreś z powyżej opisanych negatywnych zachowań, wręcz przeciwnie. A to że jakiś psychol napisał trzy mega negatywne opinie w ciągu niespełna 1 godziny /a komis Bąbel istnieje od wielu lat/ to tylko świadczy o tej osobie że ma jakiś problem, ale raczej natury psychicznej, który należy rozwiązać u psychiatry a nie w tym miejscu.

Kim

Gówno prawda! Korzystałam z usług komisu wiele razy i nigdy nie spotkałam sie z niczym podobnym. Pan Jacek to porządny, uczciwy facet - jestem pewna, że żadna z powyższych sytuacji nie miała miejsca! Najdziwniejsze jest to, że trzy negatywne opinie zostały napisane jednego dnia, w przeciągu godziny. Mam nadzieje, że nikt o zdrowych zmysłach nie bedzię sugerował się opiniami jakiejś tępej blondynki!!

Zostaw merytoryczną opinię o Bąbel S.C. Autokomis Jacek Stanek Maria Stenek - Bytom

Bąbel S.C. Autokomis Jacek Stanek Maria Stenek
  • ul. Strzelców Bytomskich 35