Opinie o Moto-Dar Dariusz Sadowski w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Moto-Dar Dariusz Sadowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Moto-Dar Dariusz Sadowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moto-Dar Dariusz Sadowski w Płock

Michal Nowy wpis

Nie polecam tego warsztatu. Wszyscy mechanicy odeszli. Zatrudnia z łapanki. Typowy (usunięte przez administratora) Daje samochód zastępczy owszem ale części wkłada najtańsze a kasuje hajs za oryginał. Nie polecam. Nikt z handlarzy nie wstawia tam samochodu.

MOTO-DAR Nowy wpis
@Michal

Proszę o kontakt ze mną w celu ustalenia pańskich opinii tych na google także (z trzech kont)

Gggg

(usunięte przez administratora) kupiłem z komisu auto okazało się wadliwe z ukrytymi wadami typowy (usunięte przez administratora) szuka naiwnych uwarzajcie na niego

Ralf
@Gggg

(usunięte przez administratora) Robi auta na sztukę a kasuje w tysiącach. Starzy pracownicy odeszli wszyscy. Ma chłopaków z łapanki.

Michał Nowy wpis
@Ralf

Negatywów nie kasuj. Wszystko po usuwane. Hahaha

Jaka jest kultura pracy w Moto-Dar Dariusz Sadowski? Obowiązuje typowy dress code?

Serwisowalem samochód masakra liczy części z górnej półki a wklada jak najtańsze. Mogę dużo powiedzieć (usunięte przez administratora) Może kolejny raz do.lasu wywiąza ..☺

Justyna
@Piotr

@Piotr Czy w Twoim przypadku zdarzyło się tak, że zapłaciłeś za inny towar a Moto-Dar podczas wymiany włożył Ci inny? Próbowałeś wyjaśnić tę sytuację?

Klikent
@Piotr

Potwiedzam nie dajcie sie oszukac pseudo mechaniczn kretacz (usunięte przez administratora) mnie oszukal

Darek właściciel (usunięte przez administratora) Czapkę na głowie lata jak (usunięte przez administratora) robi na sztukę. Wszyscy handlarze uciekli od niego. Cały czas ma spięcia jakieś z klijentqmi. Nie polecam. Proszę poczytać opinie. Masakra. Robiłem tam samochód mogę książkę napisać na jego temat.

Michał Nowy wpis

Powiem tak szczerze, bo naprawiłem tam samochód. Wydawało mi się że znalazłem dobrego mechanika niestety to było ślepe zapatrzenie i zaufanie że naprawia moje auto. Jeździ samochodami klijentow po części do inter carsu. Generalnie ma wiedzę zna się na naprawach tylko robi na sztukę żeby jak najwięcej zostało w kieszeni. Niby jest miły ale tak nie jest. Dużo ma strasznie negatywów. Więc o czymś to świadczy. Nie wstawiać tam samochodu.. Nie polecam. Że mnie ciągnął pół roku dopiero pojechałem do innego mechanika i ujrzałem że części nie były zmienione na nowe, a jak wstawia to najtańsze a na fakturze oryginał i w tysiącach.... Pozdrawiam szybkiego.

Aneta

Wiadomo opinii negatywnych zawsze jest najwiecej, ale ja i moja rodzina i znajomi serwisujemy auta u Pana Darka i nigdy nie było problemu! 99% mechaników w Płocku to (usunięte przez administratora) wiec ile ludzi tyle opinii. Ja szczerze polecam !

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Moto-Dar Dariusz Sadowski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Bubu

Mój samochód miał być naprawiony w ciągu 2-3 dni. Stał tam prawie 2 tyg. "Szef" nie odbierał telefonu, nie mogłem się niczego dowiedzieć co dzieje się z moim autem. Nie zrobił wszystkiego co miał zrobić, ale skasować potrafił. Dawniej pracował w "LABOR" (Hyundai, Rover) przy 11-go listopada, tam rżnął właściciela (wuja) na częściach. Omijajcie tego oszusta szerokim łukiem!!!

Labor
@Bubu

Chyba ci się mechanicy pomylili

Klient1

Nie stosuje uszczelek tylko wszystko klei na silikony, potem cały silnik ma wycieki, nie polecam

Justyna

Są na forum osoby pracujące w firmie? Zastanawiam się, jak obecnie funkcjonuje. Może w ostatnim czasie zaszły jakieś znaczące zmiany? Chętnie dowiem się też, jak wygląda kwestia wynagrodzeń. Czy w Moto-Dar można liczyć na premie? Wielu pracodawców oferuje też benefity pozapłacowe, jak to wygląda tutaj?

Staszek

Bardzo miło czyta się tak pozytywne opinie klientów ale tak jest kiedy firma szanuje pracowników i potrafi docenić ich zaangażowanie i fachowość.

Anowi1212

Serwisowałem samochód na Bielskiej pod kominem auto nie miało mocy dymiło różne były naprawy a ciągle było to samo ja głupi zapłaciłem grubą gotówkę właściwie za nic ,w końcu trafiłem na Sierpecką Pan Darek po trzech godzinach z diagnozował usterkę wałek rozrządu i szklanki auto zaczęło oddychać ja też polecam i najważniejsze nie czekam kiedy zadzwonię słyszę zapraszam teraz

Robert

@Dariusz właśnie, czy mechanicy mogą liczyć na szkolenia?

Dariusz

Czy mechanicy pracujący w firmie maja zapewnione jakieś szkolenia?

Barbara Kierzkowska

Polecam usługi U pana Darka. Samochód zastępczy, nie ma problemu. Auto naprawione szybko, jestem zadowolona. Polecam

Hhh

Mnie też oszukal zaprowadzilem audi a3 bo przerywało nic nie zrobił wziął niby za podpiecie kompa i jeszcze wyjezdził mi benzyne w aucie zaprowadzilem do innego mechanika okazalo sie czujnik połozenia wału nie polecam

Klient

Szczególnie nie polecam tego mechanika. Kontakt utrudniony. Auto naprawianie bardzo długo. Metodą prób i błędów. Jedno zrobione, drugie zepsute. Oryginalne kable powycinane a założone według siebie zasilikonowane. Wszytko się rozsypalo po tygodniu. Błędy z komputera nie usunięte.. Ogólnie nie jest dobrze. Auto trzeba było zaprowadzić do innego mechanika

Hotel Herman Płock

Zaskoczeniem było dla mnie , że Właściciel firmy Pan Darek posiada samochody zastępcze MEGA PLUS . Co do samej naprawy brak zastrzeżeń serwis klimatyzacji oraz wulkanizacja wszystko pod nosem . Polecam i Pozdrawiam

@Hotel Herman Płock

Samochody zastępcze jak najbardziej - szkoda że innych klientów.

Marian

Stanowczo nie polecam. Cena z kosmosu, niesłowny właściciel, nie dotrzymuje terminów. Obiecuje i potem niedzwoni, po konsultacji z innycm mechanikiem okazuje się że nie ma pojęcia o czym mówi i nie wiele zrobił za tą cenę. Omijać szerokim łukiem

Martyna

Czy w firmie wszystko działa normalnie? Czy tak dobrze się pracuje i dlatego przestaliście pisać?

Mikołaj Polmag

Od wielu lat firma zajmuje sie moimi pojazdami. Polecam

Gromek

Oddałem do naprawy Land Rovera wymyślali sporo usterek samochód stał w warsztacie 4 miesiące po czym wyszły kolejne usterki ( wytryskiwacze do wymiany 4 ) Po oddaniu do innego mechanika okazało się, że 2 wtryski są do odratowania a 2 były uszkodzone przez nieumiejętne demntowanie. Stanowczo nie polecam!

Krzysztof W.

Nie polecam !!! Słabej jakości części, bierze kase za czesci z górnej półki na które byliśmy umówieni. Mówi że coś naprawił i wymienił,a nawet w te miejsce nie zaglądano. Najważniejsze na końcu, uważajcie na olej który wlewają do silnika, podobno miał być pół syntetyczny który po bardzo małym przebiegu był gęsty jak kisiel!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Moto-Dar Dariusz Sadowski - Płock

• Jak się pracuje w Moto-Dar Dariusz Sadowski?

Zobacz opinie na temat firmy Moto-Dar Dariusz Sadowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moto-Dar Dariusz Sadowski?

Moto-Dar Dariusz Sadowski
  • ul. Sierpecka 17
    09-402 Płock

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042