Opinie o Auto-Babice Sp. z o.o. w Stare Babice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Auto-Babice Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auto-Babice Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Babice Sp. z o.o. w Stare Babice

Zuzanna Nowy wpis

Jakiś czas temu toczyła się tutaj żywa dyskusja na temat tej firmy. Co jest powodem takie ciszy? Czy warunki poprawiły się i usługi świadczące przez tą firmę nabrały na jakości? Pozytywnymi opiniami też możecie sie tutaj podzielić zachęcam do rozmowy :)

Arnold j Nowy wpis
@Zuzanna

Z tego co wiem ta firma powoli kończy działalność i Vcenrum będzie tam miało swój serwis

Hanna Nowy wpis
@Arnold j

Ale oni wykupili firmę, czy ona się likwiduje, a VC po prostu przejmuje sobie obiekt?

@Arnold J Nowy wpis
@Hanna

Narazie wvynajeli całą ich lakiernie i plac cyli. Poł firmy a autobabice chyba teraz w jakimś małym pomieszczeniu lakieruje bo tej dużej profesjonalnej lakierni już nie mają dużo pożądnych fachowców z stamtąd odeszło dużo ludzi muwi że to nie ten warsztat co kiedyś

Honorata

Czy ktoś korzystał z usług serwisu Auto-Babice? Szczególnie mam na myśli Clever repair. Czy efekty są warte swojej ceny?

Tymoteusz

Czasami trzeba oczyścić załogę z osób psujących atmosferę. Taka jest rzeczywistość!!

Wiki
@Tymoteusz

Czasami warto Puzona wysłać na emeryturę.

michal

zabrakło mariusza i się posypała miła i rzetelna obsługa....

znajomy
@michal

to to prawdopodobnie największy donosiciel i krętacz, jak go zabrakło to się atmosfera oczyściła

michał
@znajomy

... osobiście tak bym nie stwierdził. Jednak skoro miałbyś ,,znajomy" rację w swoich odczuciach to najwidoczniej szefostwo jest innego zdania skoro do tej pory widnieje jego wizerunek w kontaktach strony www AB :) Z tego co mi właściciel mówił to jest rzetelny dla byłej firmy-klientów nie pozabierał, warsztat poleca i podsyła swoich znajomych.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Auto-Babice Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Powiem tak, jest jeszcze większe badziewie w tym warsztacie niż pięć lat temu. Ci co piszą źe są zadowoleni z usług , może i są ale są to osoby które nie znają się na robocie a dane tkwi w szczegółach.

magreb

Nie rozumiem tego hejtu. Korzystam od 5 lat z ich ASO i ani razu nie było jakiegokolwiek nieporozumienia. Także biore w cudzyslow te wszystkie negatywne opinie.

patriot

No to jest ewidentnie że ktoś tu co jakiś czas troll uje dobry warsztat. Na bank pewnie konkurencja. Słabe metody. Nie pozdrawiam hejterów.

kierzku

Widac warsztat na tyle dorby, ze konkurencja musi mu robic koło pióra. Taki jest mój prosty i smutny zarazem wniosek.

mafrok

Porzadny warsztat – bywam od 5 lat i sienei naciąłem. A szemrane interesy to chyba ktos im tu robi i trolluje w Internecie.

Rygbi

Nie dość, że daleko to jeszcze dziwny klimat i jakieś szemrane interesy. Z daleka od nich

Cypek

Ja tam pracowalem pol roku i złego słowa nie powiem. Podejscie do pracownika ok., kasa zawsze na czas. Chyba nawet wiem kto robi czarna opinie tutaj w necie…

Bex

Mi się wydaje że konkurencja albo hejterzy. Warsztta znam jako klient i nie mogę złego słowa o nim powiedziec. Wiec po proostu ktos robi krecią robote.

gosc

Pracuje tam od maja i jakoś nie mogę się podpisac pod tymi negatywami. Nie wiem jak było wcześniej, ale teraz jest ok. – albo heating konkurencji albo Pisza ci co byli kiepscy i zostali zwolnieni.

cif

Ten warsztat to pomyłka.

Osoba pisząca post wyżej zapewne jest jakimś pupilem szefa. Odradzam tam prace z powodu ciągłego (usunięte przez moderatotra) presji i beznadziejnego wynagrodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Babice Sp. z o.o. - Stare Babice

Auto-Babice Sp. z o.o.