Opinie o Gocal Dariusz Gocał w Jędrzejów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gocal Dariusz Gocał. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Gocal Dariusz Gocał o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gocal Dariusz Gocał w Jędrzejów

Kamila Nowy wpis

Polecam wszystkim bardzo miła obsługa, duże zaufanie do klientów i duża elastyczność firmy, pozdrawiam Kamil

Rafał Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony z usług tej kancelarii. Sprawa załatwiona szybko i pozytywnie. Polecam.

hmm

NIE POLECAM GOCAL Z DALEKA OD NICH LUDZIE

Robson Nowy wpis
@hmm

Z konkurencji jesteś, że tak piszesz?

Monika Nowy wpis
@hmm

Z czego wynika ta opinia? Ja jestem klientką kancelarii Gocal i jestem bardzo zadowolona z usług.

Karol

Czy sama praca w firmie jest ciekawa ?

Robson
@Karol

Bardzo ciekawa.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Gocal Dariusz Gocał? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Sylwia

W firmie Gocal poszukiwany jest do pracy prawnik, z tego co widzę oferowana jest na start minimalna krajowa plus premia... ktoś wie jak wysoka może być premia? I od czego zależy?

Robson
@Sylwia

Weź telefon do ręki i zadzwoń, zapytaj. Umów się na rozmowę. Pomyśl. Kto na forum napisze Ci ile zarabia? Może Ty napiszesz nam tutaj gdzie pracujesz, czym się zajmujesz, ile zarabiasz i co składa się na Twoją pensję?

Joanna

Do Gocalu pan Dariusz szuka prawnika z wyższym prawniczym wykształceniem, w tym licencjat: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/prawnik,praca.gov.pl11cec140af770d567beb9279626f2c09,jedrzejow Zastanawiam się na jaki czas jest umowa, bo pisze, że określony. Pensja to 2800 brutto plus premia. Jakiej wysokości owa premia? Będę wdzięczna za odpis.

Sandra

@hmm a co tak negatywnie wpłynęło na opinię o tym miejscu ?

Janek

Czy firma dobrze sobie radzi? Czy cisza na forum ma powód?

Dawid
@Janek

Cisza na forum nie ma powodu. Radzimy sobie świetnie :)

Dawid

Firma bardzo dobrze sobie radzi, oferuje nowe usługi, założyła dodatkowo drukarnię internetową oraz market i się cały czas rozwija :) Atmosfera pracy bardzo przyjemna, można w niej się rozwijać i dużo nauczyć, ekipa bardzo zgrana i można śmiało stwierdzić, że wszystko jest jak najbardziej na plus.

Magda

Potwierdzam, rewelacyjna atmosfera. Naszym priorytetem jest dbanie o klienta. Zapraszamy do naszego zespołu osoby , którym sprawia przyjemność praca z ludźmi.

Kinga

Super współpraca. Pamiętaj jednak , że dla nas najważniejsze jest dobro klienta. Jeśli takie jest Twoje podejście do pracy to zapraszamy do naszej ekipy.

Maciek

Super !!! Fajna firma prawnicza, miło i konkretnie zajęli się sprawą odszkodowania dla mnie po wypadku. Która którą otrzymał jest przyzwoita. Zaskoczyli mnie pozytywnie. Kolega który też był poszkodowany i miał podobne obrażenia, a sam starał się o odszkodowanie dostał jedną czwartą tego co ja już po objęciu prowizji Gocał. Teraz pluje sobie w brodę, bo sporo na chodził się za tym wszystkim :)

Arek

Pozdrawiam starą gwardię :) Tęsknię za Wami. Mile wspominam pracę w GOCAL :D To fantastyczna firma z wysokimi wartościami. Dbają o klientów i pracowników. Wiedzą że najważniejsi są ludzie. Wszystkich gorąco pozdrawiam! :D Arek B.

Inka

Polecam :D

Cyborg

Pracowalem w tej firmie 2 lata. Super atmosfera pracy. Mozliwosc wlasnej organizacji czasu pracy. W firmie stawia sie na cele do realizacji co daje duza swobode dzialania. Polecam prace kazdemu kto chce sie rozwijac, wykazac, byc docenionym. Ja zmuszony bylem zmienic miejsce zamieszkania i jak ptaki wyleciec na inny kontynent, ale zawsze milo bede wspominal prace w GOCAL GROUP. SUPER LUDZIE :)

Sylwia

Pozdrawiam moich współpracowników, jesteście super. Tak zgranej i pomagającej sobie nawzajem ekipy nie ma w żadnej branży.

Jagoda

Fajna, zgrana kadra. Wspaniała atmosfera pracy. Z takimi ludźmi "można konie kraść" :)

Rozwojowa praca. Wiele można się nauczyć i rozwinąć skrzydła. W firmie stawia się na kreatywność i zaangażowanie. Polecam :)

Robert

Ok. W związku z ciągłym rozwojem wciąż poszukiwane są nowe oboby do pracy(usunięte przez administratora)

Karola

SUPER nowoczesna firma. Dynamicznie się rozwija. Pracują tu fajne osoby. Zachęcam do pracy z nami.

Zostaw merytoryczną opinię o Gocal Dariusz Gocał - Jędrzejów

• Jak się pracuje w Gocal Dariusz Gocał?

Zobacz opinie na temat firmy Gocal Dariusz Gocał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gocal Dariusz Gocał
  • ul. 11 Listopada 45