Uni-Tarpin Sp. z o.o.

Tarnów

Opinie o Uni-Tarpin Sp. z o.o.

X 2012-05-04 09:11
Może ktoś więcej napisać o tej firmie ??
arnold 2014-08-09 09:42
Pracowalem w tej firmie i szczerze odradzam.Warunki pracy koszmarne zwlaszcza w zimie gdy zamarza woda i nie ma ogrzewania.BHP tylko na papierze.W czasie opadów deszczu woda przez.dach wlewa się na hale i zalewa maszyny będące pod napięciem.W dodatku glownym kierownikiem jest byly emerytowany czlowiek partii starego systemu który nagmnnie zastrasza pracownikow w tym niepelnosprawnych.Jedynym plusem są regularne wyplaty (pensja minimalna).Premie wyplacane sa tylko za nadgodziny.Odradzam prace w firmie unitarpin oraz bottari.
zwieracz 2014-09-04 11:44
zgadzam sie z tym co napisał arnold moge jeszcze dodac że po pól roku pracy w tym zakładzie człowiek ma taki zryty beret że trzeba korzystac z porady specjalisty. Pracują tam tacy ludzie żę nie wiedzą do czego służy toaleta. Zamiast siąść na kibel i załatwić się srają obok i dupe podcierają kartonem. Porażka
prawde mówiąc 2015-11-21 23:06
Dokładnie tak jest jak napisali poprzednicy. Trzeba w gumiakach chodzić żeby nóżki były suche najlepsze wodery. nigdy więcej takiej firmy dbającej o pracowników. Pozdrawiam
niuniek 2016-04-21 15:01
Smród bród zero organizacji i niemiła atmosfera
adik 2016-05-07 16:09
Jak dlugo tam pracowales?Ja w sumie 3 lata i sama praca ok.Na poczatku bylo dosc dobrze ale pod koniec organizacja tragiczna.Dla kierownikow wszyscy sa idiotami,nikt nic nie umie,nikt nic nie robi a sami nie potrafia nawet zamowic materialow do produkcji zeby byly na czas.Poza tym do ostatniego dnia obiecuja przedluzenie umowy a potem zwalniaja.Nie polecam.
Arnold 2017-06-10 10:04
Szanowni panowSzanowni Panowie Prezesi, najlepsi ludzie odchodzą z Państwa Firmy! Czy zastanawialiście się dla czego? Może tak naprawdę problem leży po stronie kadry zarządzającej ,a w szczególności Pana kierownika produkcji, który swoich podwładnych traktuję często jak powietrze. Kadra pracownicza czuję się niedoceniana, a wręcz czuje się jak murzyni na plantacji bawełny. Staramy się wywiązywać ze swoich obowiązków sumiennie i realizować normy nam wyznaczone. W zamian nigdy nie usłyszeliśmy nawet najmniejszego słowa pochwały czy podziękowania, nie mówiąc o nagrodach czy wyróżnieniach. Często jesteśmy poddawani mobbingowi poprzez zastraszanie obcięciem wynagrodzeń czy zwolnieniem z pracy . Czy w takich warunkach można pracować ? Kto takie coś wytrzyma i pytanie jak długo ? Wszystkim wydaje się, że na dane miejsce pracy czekają dziesiątki chętnych. Może i tak jest, tylko trzeba się zastanowić ile w tych potencjalnie nowych kadrach będzie osób tak zaangażowanych jak nasza załoga i posiadających takie kwalifikacje zawodowe jak my posiadamy. Panowie Prezesi czas na zmianę podejścia a może i samego kierownika, bo jak tak dalej będzie to wszyscy się zwolnią a obsadzenie Ukraińcami opuszczonych stanowisk może okazać się „gwoździem do trumny” Państwa firmy . Prosimy o radykalne zmianyie prezesi
ziom 2017-06-11 18:22
Skoro juz ktos odswiezyl temat to i ja cos dodam.Ktos kto pisal wczesniej o ludziach i to mysle ze lekko przesadzil albo popracowal kilka dni i sobie chcial pobluzgac na tych co tam pracowali.Wiekszosc ludzi byla calkiem ok z wyjatkiem kilku.
Pracowalem w tej firmie ladnych pare lat i moge powiedziec ze na poczatku byla to spoko firma z dobra atmosfera i kasa moze nie byla rewelacja ale zawsze na czas a warunki pracy ok.Niestety od dwoch lat firma doslownie stanela na glowie.Ostatni kierownik,ktory mial dosc duza wiedze i trzymal to wszystko jako tako w pionie zwolnil sie sam po tym jak najlepszy kolega obsmarowal go do szefostwa i wpuscil na mine :).W ostatnim czasie praca tam to byla jakas parodia.Kierownicy zamiast sie zajac tym czym powinni to zaczeli sie scigac kto lepiej rzadzi i kto jest madrzejszy :).
Oficjalnie firma stawia na jakos a nieoficjalnie ma sie zrobic ile sie tylko da bo tiry czekaja.Wrzucac co popadnie byle zapchac pudelka i byle na tira.Jak nie zrobisz to wina pracownika.Jak przyjda zwroty to wina kontroli jakosci bo nie dopilnowala a tak na prawde nie maja nic do gadania bo ilosc ma byc.Wrzucac wszystko jak leci bez etykiet,dat zeby tylko sie wykazac ile sie zrobilo i skasowac premie :).Nie wspomne o tym ze wszystko jest w totalnej rozsypce,bo pieniedzy nie ma nawet na uszczelki do pomp z ktorych sie wiadrami leje plyn na posadzke.Oczywiscie winni ci co tam robia lub mechanicy ktorzy robia co moga zeby posztukowac to czyms zeby jakims cudem te maszyny szly bo o czesciach zamiennych to mozna zapomniec.Juz nie mowie o robieniu na zlosc jeden kierownik drugiemu czy kierownik magazynierom :).Zakaz spozywania alkoholu nie dotyczy kierownictwa (kto robil ten wie :) )
Szkoda mi tylko ludzi,ktorzy na prawde sie starali uczciwie tam pracowac ale tam niestety tam wytrzymac sie nie da.Stare dziadki a bawia sie jak dzieciaki w przedszkolu zeby pokazac kto jest lepszy i na starosc zrobic kariery :).Do tego non stop jakies afery,inspek
żółwik 2017-06-12 16:35
spoko jest pierdolicie głupoty
adik 2017-06-21 23:22
To tego jeszcze nie zamkneli? Przeciez w zimie firma byla w interwencji i w wiadomosciach na tarnowskim portalu.dobrze sie stalo ze nie przedluzyli mi umowy
ziom 2017-07-05 20:17
Firma jakos funkcjonuje ale tak jak napisalem wczesniej wg mnie nie da sie w niej normalnie pracowac.
AAAAAA 2017-07-22 20:42
ALE CZEMU NIE DA SIĘ WIEJ NORMALNIE PRACOWAĆ? ZŁE ZAROBKI CZY ATMOSFERA ZŁA JEST W TEJ FIRMIE?
ziom 2017-07-23 14:53
Przeczytaj kilka moich wpisow wyzej tam opisalem jak to wyglada :)
AAAAAA 2017-07-27 20:40
A PRACOWAŁEŚ W TEJ FIRMIE?
Zostaw swoją opinię o Uni-Tarpin Sp. z o.o. - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uni-Tarpin Sp. z o.o.