Opinie o Gama-Dent S.C. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Joanna Szlaga-Makłowicz Patryk Makłowicz w Myślenice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gama-Dent S.C. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Joanna Szlaga-Makłowicz Patryk Makłowicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Gama-Dent S.C. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Joanna Szlaga-Makłowicz Patryk Makłowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gama-Dent S.C. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Joanna Szlaga-Makłowicz Patryk Makłowicz w Myślenice

Witam. Wraz z całą rodziną byliśmy pacjentami tego gabinetu. Jednak po sytuacji jaka spotkala moja zone musielismy zrezygnowac. Mianowicie żona trafila z bolacym zebem do pani Urbanskiej. Pani Urbanska wykonala leczenie kanalowe nie do konca - mowiac ze na nastepnej wizycie bedzie skonczone. Koszt leczenia kanalowego tego zeba w cenniku na poczekalni i na stronie internetowej to 950zl. Moja zona zaplacila część tej kwoty i miała resztę dopłacić przy kolejnej wizycie - o kwocie poinformowala ja dentystka. Po drugiej wizycie okazalo się że ma doplacic prawie drugie tyle!! Bez zadnej wczesniejszej informacji!! Koszt zeba wyniosl 1500zł!!! o czym zona nie zostala wczesniej poinformowana - Pani dentystka powiedziala ze leczenie wyniesie 950zł! Dodam ze zona panicznie boi sie wizyt u dentysty - Pani DOKTOR w trakcie wizyty podśmiechiwała się z jej fobii i komentowała. Szkoda, ze tak profesjonalny gabinet (ja korzystalem z uslug innej Pani Doktor - ktora rowniez leczyla mi zeba kanalowo pod mikroskopem i wszystko zgadzalo sie z cennikiem) pozwala sobie na takie traktowanie swoich pacjentow. NIE POLECAM!

Julia Nowy wpis
@Piotr

Ta sytuacja musiała być przykra dla żony, zwłaszcza ze względu na fobię. Mam pytanie, czy żona próbowała negocjować z Panią dentystką kwotę leczenia, po tym, jak okazała się ona wyższa niż ustalona? Czy Pani doktor wyjaśniła,dlaczego cena jest wyższa?

Nie zadowolona Nowy wpis
@Piotr

Tez nie polecam tej dentystki. Zmusiła mnie do zrobienia korony pełnoceramicznej.a wystarczająca byłaby korona zwykła której koszt jest mniejszy bo to ząb nr 6. Już tam nie wrócę

Lufa765 Nowy wpis

Polecam ładne dziewczyny

Dominika Nowy wpis
@Lufa765

W sensie obsługa Twoim zdaniem jest miła tak?

Agata

Dobrze rozumiem, że w Gama-Dent przyjmują tylko prywatnie? Nie ma szans na wizytę na kasę chorych?

@Agata

Tak tylko prywatnie i drogo.

Sebastian
@Paweł

Oceniasz, że jest to drogi zakład opieki zdrowotnej. Podejrzewam, że miałeś okazję korzystać z ich usług, więc może oceniasz, jak oceniasz rozwiązanie dolegliwości z którą udałeś się do Gama-Dent? Warto było zapłacić taką kwotę, którą oceniasz jako "drogą"? Odpowiedz, proszę.

Rafał
@Paweł

Bardzo, bardzo drogo

Jesteśmy z rodzina stałymi pacjentami gama denta jednak od czasu gdy przekładaliśmy nasze wizyty od końca marca do niedawna jesteśmy trochę zniesmaczeni wzrostem cen jakie figurują w gabinecie. Muszę się poważnie zastanowić czy nie Zmienić gabinetu gdyż w Myślenicach i okolicy jest bardzo dużo gabinetów które oferują te same usługi w o wiele niższych cenach.

Karol S.
@Marek

Mam to samo doświadczenie co Pan. Cennik co chwile ulega podniesieniu co nie idzie z jakością usług, panie rejestratorki starają się jak mogą nadrobić miłym słowem i uśmiechem za każdym razem ale czy to warte tych pieniędzy? Jedna stomatolog mówi inna cenę - przy wizycie +100/200 zł więcej co spotkało mnie przy usunięciu zęba mądrości, jedna pani mówi cenę inna a ta co wyrywa cena większa o kilkaset złotych!!!. Bezsensu. Szukam innego stomatologa gdzie ceny będą konkretne a nie ‚okolo’ . Karol

Czy po rozmowie w Gama-Dent S.C. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Joanna Szlaga-Makłowicz Patryk Makłowicz rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Jasiek

Nie szuka ten gabinet może akurat asystentki stomatologa? Bo poszukuje pracy w zawodzie właśnie w okolicach Myślenic i ten gabinet by mi najbardziej pasował

mieszkaniec Dobczyc

Uważam , że leczenie obecnie w Zakładzie (filia ) w Dobczycach jest drogie , będąc w czerwcu u nich za leczenie 1-go zęba polegającego na założenie 1-nej trutki w zębie i jego zablombowanie zapłaciłem 650, 0 zł (słownie: sześćset pięćdziesiąt złotych) i kazano mi przyjść za pół roku do kontroli, przyszedłem teraz ( 19.12.2019 r. to wykonano zdjęcie rengenowskie i oznajmiono że pod tym zębem nic się nie dzieje, jest dobrze i za to zażądano zapłaty 50,0 zł . pytając Panią Makłowicz dlaczego tak drogo to, że wszystko drożeje to usługi też , np. rękawiczki itp. P.S. za zdjęcie rengenowskie w czerwcu zapłaciłem 10 zł a teraz żądają 20 zł. a za przegląd też się płaci, a jak chcę wykonać przegląd sam zębów to mi kazała iść wykonać je na fundusz, a za usługę nie mogę mieć pretensji bo wykonana została zgodnie z cennikiem , a ja się pytam z jakim cennikiem skoro jest go brak w poczekalni , a ja mówię że go nie było,to wina moja że żle patrzyłem. Jakbym wcześniej wiedział, ze tak będzie drogo to bym nie poddał się leczeniu tego 1-go zęba.

Paula

Czy przyjmują tutaj na staże pielęgniarki?

Teresa

To forum pracownicze więc nie rozumiem dlaczego klienci/pacjenci tu zamieszczają swoje uwagi?

xcooliox

Dla mnie Dramat! Nie polecam, robilem u nich leczenie kanalowe zeba jakis rok temu, zaplacilem 800 zl. Wczoraj zab zaczal mi dokuczac, nie moglem sie do nich dodzwonic wiec zmuszony bylem isc do innego stomatologa, co sie okazalo- leczenie kanalowe bylo zle wykonane, prochnica nie zostala do konca wyczyszczona co skutkowalo przez ten czas "powtorka z rozrywki" - no ale tak to jest jak sie ma przewidziane na 1 pacjenta tylko 30 minut i robi sie wszystko zeby w tym czasie sie wyrobic bo najwazniejsza jest kasa i akord to nie ma sie co dziwic!!! Nie wspomne juz o wykonaniu ubytkow przez tych dentystow, po wykonaniu plomby poszedlem do nich z pytaniem czy normalne jest ze miedzy zebami jest szczelina do kyorej caly czas dostaje sie zywnosc podczas posilku, otrzymalem odpowiedz ze "tak, nie ma sie czym martwic" - co sie okazalo? - szczelima miedzy zebami po wykonaniu ubytku powinna byc taka aby zmiescila sie tam jedynie nic dentystyczna a nie resztki z posilku, nie musze juz mowic czym skutkowało takie wykonanie plomby, nie wspominajac juz o pieniadzach to zmarnowany czas i nie przespana nic z bolu... Kategorycznie NIE POLECAM! tu liczy sie akord i kasa a nie solidnosc...

Norbert

Czy praca w tym gabinecie jest tak dobra, że nie ma potrzeby pisania? Szkoda.

Norbert 43

Bardzo dobry gabinet polecam bez dwóch zdań

Kinga

To trzeba isć do innego dentysty np.Dr Kudlik

Jan Nowak

Super !Polecam zero bólu!! I profesjonalne leczenie.Polecam

Krysia M

Gorąco polecam gabinet w Dobczycach na Małym Rynku koło Szubryta wszystko było bez boleśnie i profesjonalne leczenie.

maria m

w 100% wsyzstko było ok leczenie i ceny .polecam

Wiktoria

Polecam.

asia

Polecam.wszystko ok

kasia

Polecam super gabinet i profesjonalne podejście do pacjentów i leczenia

Katarzyna K

Polecam.Wszzsko ok.!

Wojtek P

Super lekarki! Pełna fachowość.Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Gama-Dent S.C. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Joanna Szlaga-Makłowicz Patryk Makłowicz - Myślenice

2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • ul. Niepodległości 12
    32-400 Myślenice