Zakład Optyczny Piotr Jurko

Opinie o Zakład Optyczny Piotr Jurko

Olga 2015-06-11 10:17
Polecam jak najbardziej!
Mania 2015-07-09 08:27
Bardzo dobry specjalista okulistyki i bardzo dobry, wrażliwy człowiek. POLECAM
Kinga 2015-08-17 07:08
Bardzo miła obsługa, profesjonalne wykonanie oprawek:)
Halina 2015-09-15 07:36
To jest naprawde super specjalista poszlam do niego z oczyma ,a on poznał się ,że moje oczy sa chore od tarczycy i wyslal mnie do endokrynologa , okazalo sie ze mam nadczynnosc tarczycy i teraz mam leczenie endokrynologiczne.
Bartek 2015-10-15 07:58
Zaoferowali mi soczewki kontaktowej dobrego producenta. Bardzo jestem zadowolony, wcale nie czuję, że je w ogóle noszę. Wiedziałem, do kogo powinienem się zwrócić.Polecam jak najbardziej
Jola 2015-11-18 08:00
Tak właśnie powinien wyglądać gabinet okulistyczny. Bardzo miła atmosfera już na samym wejściu. Naprawdę polecam.
Hela 2015-12-14 14:26
Bardzo polecam!
Dorota 2016-04-20 13:25
Świetny optyk. Polecam!
Anna 2016-05-07 21:31
Od kat się leczę w tym zakładzie. Polecam!
Adam 2016-05-18 22:43
Polecam bardzo serdecznie.
Anna 2016-06-16 22:50
Polecam tego specjalistę. Byłam ostatnio na wizycie i jestem nim zachwycona. Duża dbałość o klienta;
Wawa 2016-07-25 19:15
Od urodzenia mam duże problemy z oczyma ze względu na wcześniactwo. Przeszedłem już wieku okulistów, ale bajbardziej odpowiada mi Piotr Jurko. Bardzo profesjonalny optyk!
Kamil 2016-08-07 11:43
Mam wadę genetyczną po moim ojcu. Od małego leczę się u pana Piotra. Serdecznie go polecam!
Karolina 2016-09-05 22:28
Mam małego bzika na punkcie okularów. Lunię mieć kilka par na różne okazje. W realizacji moich wymagań wspiera mnie salon Pana Jurko, który jest na bieżąco z panującymi trendami na świecie. Produkty od niego są wysokiej jakości, a ceny przystępne jak na polską kieszeń. Polecam!
brygidkaS 2016-10-06 22:26
Teraz mam bardzo fajne plastykowe oprawki ze szkłami również z plastyku. Są bardzo lekkie, wygodne i twarzowe. Jestem z nich bardzo zadowolona i to dzięki firmie pana Jurko.
alexis1981 2016-11-14 21:30
Trafiłam kiedyś do tego zakładu przypadkiem i od tego momentu jestem już stałą klientką. Bardzo mi się podoba duży wybór oprawek jak i całkiem przystępne ceny. Przyjemnie jest tu zajrzeć!
Renia 2016-12-10 23:48
Bardzo jestem zadowolona z wyjątkowo miłej, fachowej obsługi w tym salonie. Oprawki są super i na czasie. Polecam!
POMORZANKA 2017-01-13 21:36
Dla mnie to najlepszy optyk w Tczewie. Mają najlepszy wybór oprawek dobrych firm i w przystępnych cenach. Także szkła bardzo dobrze trzymają się oprawek i nie wypadają. Dobry optyk!
Agnieszka N 2017-02-09 15:42
Podczas doboru okularów mogłam liczyć na życzliwą i fachową pomoc dzięki której wybrałam model najbardziej właściwy do mojego wyglądu i stylu życia. Pełen profesjonalizm!
Malwina K 2017-03-08 17:01
W tym optyku zaopatruję się w okulary i szkła kontaktowe, bo przy uprawianiu aktywnego trybu życia prościej jest mi używać soczewki, a na co dzień wolę okulary. Kolejnym pozytywem tego optyka jest różnorodny segment cenowy i miła obsługa. Bardzo polecam!
,Maksym 2017-04-03 19:55
Z racji wykonywanego zawodu potrzebowałem estetyczne okulary przy których wzrok nie będzie się tak męczył przy komputerze. Bez większego problemu mogłem taki model dobrać i po miesiącu użytkowania mogł,em stwierdzić jedno. Idealnie się sprawują, a oczy się tak nie męczą.
Anna Kornatka 2017-05-09 21:16
Zaglądam do tego optyka z dziećmi, który co jakiś czas trzeba zmienić okulary, bo mają wahania z ostrością ze względu na dojrzewanie. Posiada nie zły asortyment w cenach przystępnych, a okulary są zrobione mocno i w związku z tym nie ma żadnej reklamacji.
Dorota 2017-06-06 20:05
Jestem młodą mamusią i potrzebowałam naprawdę mocnych okularów do noszenia, bo dziecko uwielbia z zaskoczenia je zdejmować mi z nosa i nie jest trudno o połamanie lub wygięcie. Zaproponowali mi plastikowe, może troszkę grube, ale za to w modnym wyglądzie i doskonale się sprawdzają w praktyce. Jak to się mówi nie ma mocnych.
martyna 2017-07-08 18:32
Optyk mnie przyciągnął ze swoją estetyką i bogactwem asortymentu optycznego. Wszystko jest od wyboru do koloru i zawsze mogę dobrać stosowne okulary do mojej aparycji jak i trybu wykonywanego zawodu. Jeszcze podoba mi się wysoka kultura jaka tu panuje.
Zostaw swoją opinię o Zakład Optyczny Piotr Jurko - Tczew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Optyczny Piotr Jurko