Wrocław

Opinie o Praktyka Lekarska Pediatryczno-Alergologiczna Krystyna Lipowska specjalista pediatra i alergolog

Agata 2014-06-22 16:44
lekarz z dużym doświadczeniem i dużą wiedzą. widzi rozwiązanie, tam gdzie inni go nie widzą. bardzo polecam!
ka-sia 2014-07-01 21:06
Polecam P. doktor jest sympatyczna, kompetentna i skuteczna.
Renata55 2014-09-26 18:39
Dla mnie bardzo dobry lekarz, nie kręci tylko mówi konkretnie co i jak-takich lekarzy lubię, wychodzę z gabinetu i wiem co jest mojemu dziecku i co mam dalej robić. Polecam
Aldona 2014-10-05 17:49
Nie zawiodłam się nigdy na pani doktor,szczerze polecam, jest bardzo pomocna.
P. 2014-10-05 17:52
Super lekarka! Polecam!
Tasha 2015-06-11 14:29
Bardzo nie miły sposób rozmowy. Wykazuje znaczne uprzedzenie do tatuażu podczas badania, gdzie powinna to zostawić dla siebie. Z wielką łaską dała skierowanie na panel skórny, gdzie objawy alergii były ewidentne. Nie polecam!
Witka 2015-08-08 14:19
Bardzo profesjonalna a przy tym miła i wyrozumiała. Swoją pracę wykonuje z należytą starannością, nie mam żadnych zastrzeżeń. Najlepszy lekarz u jakiego byłam
Kaśka 2015-09-04 16:54
Same plusy! Miła pani doktor! przyjemna obsługa! Ładna przychodnia CM MEDIX! Konkurencyjne ceny! Właśnie takiego lekarza szukałam!
rodzice 2016-04-16 16:30
dr Lipowska z medixu to świetny specjalista - takich osób brakuje w niektórych przychodniach. Dziękujemy :)
Michasia 2016-07-17 11:43
miałam szczęście trafiając na takiego specjalistę i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić
Joasia 2016-08-13 17:59
Wytłumaczyła mi wszystko od podstaw, poświęciła mi dużo swojego czasu, a co najważniejsze rzeczowo odpowiadała na wszystkie pytania. Polecam panią dr Lipowską!!!
Niki 2016-09-03 17:55
Już podczas pierwszej wizyty, po obszernym i szczegółowym wywiadzie, P. Doktor zaproponowała mi konkretną ścieżkę leczenia. Do dziś jestem zdrowa i mogę tyko poleciś dr Lipowską
viki 2016-10-02 13:26
Pani Doktor jak zawsze zaangażowana, dokładna, pełna empatii. Zawdzięczam jej wiele dobrego!!
Agata 2016-11-12 19:58
Pod opieka takiego lekarza na pewno można czuć się bezpiecznie i komfortowo. P. Doktor Lipowska przeprowadza szczegółowy wywiad, dokładnie bada , poświęca na wizytę tyle czasu, ile sytuacja wymaga . Polecam :)
moher 2017-02-12 14:17
Moje wszelkie wątpliwości związane z problemami zdrowotnymi zostały rozwiane :-)
watri 2017-03-28 12:31
dokładnie wszystko tłumaczy , grzecznie i konkretnie odpowiada na zadawane pytania.Gorąco polecam....
wrocław-kasia 2017-04-08 13:20
Bardzo kompetentna pani doktor, osobiście polecam. Podchodzi spokojnie do wszystkiego, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie
Ninka 2017-06-06 19:27
Uważam , ze dr Lipowska jest właściwą osobą na właściwym miejscu , bardzo cierpliwa bez problemu odpowiada na wszystkie pytania dokładnie tłumacząc , po prostu profesjonalistka .
Anka 2017-07-06 17:32
Lekarz ze znakomitym podejściem. Prowadzi moją córcię superowo i bez żadnych zastrzeżeń. Lepiej trafić nie można :)
Zostaw swoją opinię o Praktyka Lekarska Pediatryczno-Alergologiczna Krystyna Lipowska specjalista pediatra i alergolog - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Praktyka Lekarska Pediatryczno-Alergologiczna Krystyna Lipowska specjalista pediatra i alergolog