Worwag Pharma GMGH & Co. KG Przedstawicielstwo

Opinie o Worwag Pharma GMGH & Co. KG Przedstawicielstwo

jkjkjp 2015-02-02 19:17
Proponuje żeby razem coś otworzyli np.: parasol tj Eluś i Król
ims 2015-02-09 20:47
ale są też nowe postaci, jak je oceniacie ?
gfhg 2015-02-10 21:07
Olivier
OK
eriks 2015-02-19 10:04
Teraz będzie już tylko lepiej :)
jhhju 2015-03-08 11:44
i pozamiatane
Ta firma już nigdy nie będzie mieć zaufania w środowisku medyczno-farmaceutycznym
Kowalski 2015-03-11 18:49
Przecież nigdy nie cieszyła się zaufaniem wśród lekarzy i farmaceutów.
pharmarascal 2015-03-13 14:32
a czemu pozamiatane ? coś szczególnego się wydarzyło ?
Gif 2015-03-16 07:17
Skoro brak Króla Przemka i Eli
To pozamiatane
To dzięki nim jest jak jest
Pewnie dlatego pozamiatane;)))
A brak zaufania .... Jest jak jest
smyk 2015-03-19 09:35
Ale jaja, co ?
fafik 2015-03-21 13:05
Jakieś nowinki ?
Kowalski 2015-03-28 16:37
Nowinki?
chyba nie ma i nie będzie...
Nie ma Króla, Szalonej z północy. ..
O czym teraz pisać?
P.s.
Podobno plany są wykonywane...
Chyba zamkną forum
AlainDelon 2015-03-28 17:04
Jak plan wykonany to i premie będą :)
AlainDelon 2015-03-28 21:49
zresztą po co zamykać takie ciekawe forum ? jeszcze wiele przed nami...
Kowalski 2015-04-23 16:47
Co tu tak cicho? Jest jeszcze to przedstawicielstwo?
kik 2015-04-23 19:14
Jest . ale jest to już Wspaniała, Porządna Firma. Cieszymy się, że tu pracujemy. JEST SUPER.
dhfhsr 2015-07-06 13:40
A ta kierownik na Małopolskę jeszcze tam pracuje?
Dhfhsr 2015-08-03 07:34
Nadal udaje głupiutką
Że potrafi tyle lat
Kowalski 2015-08-05 17:10
Ona wcale nie udaje głupiutkiej. To tylko taki stan umysłu...
Znajomy królika 2015-09-19 23:29
Kilku mend już od kilku miesięcy nie ma.
Znajoma Królika 2015-09-27 20:05
a ja uważam że kilka mend jeszcze tam jest:))
BKC 2015-11-28 13:54
Czy jakies nowe wiesc w firmie? Ciekawe zmiany? Jak sie obecnie pracuje? Lepiej ?Gorzej?
Vuvu 2015-12-21 15:51
Kto teraz jest kierownikiem na Opole bo widziałem ze wyrzucili tam repa? Ma ktoś takie info?
OLO 2016-01-14 16:20
Powtórzę pytanie poprzednika i czy jest normalny?
osoba 2016-02-03 17:06
Jakie zarobki obowiązują w firmie dla PM ? ktoś może powiedzieć ?
Demon 2016-03-09 12:05
A co wy chcecie od Kotlęgi? Dobry chłopak. Jeden z tych najnormalniejszych i najuczciwszych w tej firmie. Drugiego takiego ze świecą szukać. Kto pracuje, pracował ten wie. A mend, nie wiem skąd to określenie? Widocznie ktoś używa na forum słownictwa którego nie zna zostało jeszcze kilka w tej firmie. Ale do czasu
Demon 2016-03-09 13:26
Dobrze płacą. 8000 brutto dla starych. Dla nowych 6000 brutto
cleo 2016-03-10 10:40
A łysy regionalny jeszcze pracuje?
Fritz 2016-03-15 16:28
Do Demona - Śmieszne rzeczy opowiadasz. Ale do czasu...
Kawka 2016-03-20 13:07
Firemka krzak z małego domku gdzieś pod Warszafką.
Kierowictwo ze średnim wykształceniem.To samo pracownicy.
Ale d... muszą lizać bo jak się nie liżesz to foch i wywrotka.
Łysy,mały i gruby zatrudnia tylko laski.Z chłopakami sobie nie radzi.
Brak kompetencji.GPSy i białe auta jak ze spożywki.Szkoda czasu. Nie polecam
Demon 2016-03-20 13:08
Fritz. Grozisz mi?
Fritz 2016-03-20 21:47
Do Demona - To obietnica nie groźba.
Dobrze poinformowany 2016-03-20 22:13
Kawka, całkowicie się z tobą zgadzam. 100% racji.
Kowalski 2016-03-23 17:18
Ty Demon. Nie pie...dol że kotlet to dobry chłopak najnormalniejszy i najuczciwszy. Widać lubisz robić za frajera.
Czrna 2016-03-23 20:41
Mobbing, pomówienia, strach, hehehe brzmi znajomo - Hejterzy ZAPEWNIAM STARE NA 100% NIE WRÓCI:) Życzymy wam wspaniałych karier w nowych firmach! Pamiętajcie kodeks mówi o 1 roku pozbawienia wolności za podobne wpisy. WPH dziś to świetna rewelacyjnie zorganizowana firma z fenomenalnymi ludzmi i liderami w sprzedaży. Powodzenia!
dr 2016-03-31 19:14
Ludzie. Omijajcie tą firmę z daleka. Nie raz się zawiodłam. Obiecują i nie dotrzymują słowa. Kierowników to chyba nie mają. Bo już dwa lata nie widziałam. Szkoda. Taka fajna firma była. A teraz ktoś tam pracuje? Bo przedstawicieli nie widać
dr 2016-03-31 19:17
Próbki bym chciała zamówić na wolę ale firma ani na maile nie odpowiada ani przedstawiciela nie ma. Kierownik nie odbiera telefonu. proszę o kontakt zwrotny na maila magda.niemirowska@o2.pl
Do czrna 2016-03-31 21:23
Jak Worwag jest taki super to współczuj samooceny zaburzonej i Poziomu. A raczej jego braku jak się ma kadrę menadżerską ze średnim wykształceniem np. Budowlanym tak jak Tomasz Wojtczak. Miejmy nadzieję źe nowy szef zrobi porządek z tymi nieukami zatrudnionymi za czasów lwa. Ty masz CHAD co najmniej albo schizofrenię.

PS. Za pisanie prawdy jeszcze żaden sąd nikogo nie skarał tak ze ogarnij sie albo weź odpowiednie leki bo te co łykasz widocznie nie działają. A za złodziejstwo sądy karzą o innych art nie wspomnę. Nie czas i miejsce
Bernard 2016-11-01 20:54
Jestem pracownikiem Worwaga i te informacje o kasie to bzdura. Pensja 5000 może trochę powyżej.
Olek 2016-11-01 20:59
Jest teraz nowy kierownik. Facet ponoć jako przedstawiciel pracował tylko w tej firmie i nie ma pojęcia o rynku i jego realiach. Podobno jeździ za przedstawicielami i nagrywa ich na kamerę, tak słyszałem od ludzi z innych firm. Zmowa milczenia, nie wiadomo o co chodzi
hdyj 2016-11-03 19:53
Do Olek
Ten Nowy Regionalny to Pajac
Jego wygląd zachowanie to dno
Wcześniej przed Woerwag pracował jako handlowiec z chemią szpitalną ( czytaj płyn do podłóg )
Matołek który siedział cicho, awansował, nic nie umie, a nawet nie chce się nauczyć
Już nigdy pewnie nie zostanie Regionalnym bo to menda, skoro tak o Nim piszą
Pajac tyle w temacie
jola 2016-11-19 17:06
Macie tam przedstawicieli aptecznych albo jakiegoś KAMA. Nigdy nie spotkałam przedstawiciela Worwag w aptece...
Olo 2016-11-19 23:31
No ale ktoś tego Pajaca musiał zatrudnić. Prawda? To ja się pytam: Kto?
wujek 2016-12-01 17:42
Do tej pory w firmie Woerwag pracowało dosłownie kilku profesjonalistów (policzyć idzie na palcach 1 ręki). Oczywiście nie pasowali to polityki firmy i "reszty" menedżerów (raczej pseudo...). Dwie z tych osób zrobiła bardzo wiele żeby "poukładać" tą firmę na ryku i w środku. Cóż teraz mają wysokie stanowiska w innych firmach. Ta firma nie docenia mądrych ludzi...
Herman 2016-12-05 16:34
Tutaj nigdy nie doceniano ludzi. To nie jest żadna nowość. : ) No, może lizusów.
Nick 2017-03-25 18:18
A ten z Opola nadal śledzi ludzi?
Pogromca szpicli 2017-03-28 11:31
Firma zajmuje się szpiclowaniem pracowników czy handlem lekami?
Michał 2017-03-29 14:07
Witam niedawno pracowałem w tej firmie i trudno zgodzić mi się z częścią Opinii ,zawsze zastanawiam się kto ma czas na pisanie takich wpisów I najczęściej dochodziłem do wniosku że są to po prostu przedstawiciele którzy zostają wyrzuceni z danej firmy ,naturalnie za tym idzie frustracja i chęć podzielenia się niesprawiedliwością jaką się spotkali ale jest też tak że jak ktoś ma dobre wyniki to nie usuwa się go z firmy dlatego wiem że pracownicy którzy mają dobre wyniki pracę w tej firmie i będą pracować i na pewno będą zadowoleni problem mają ci którzy wyników nie mają i powinni się zastanowić dlaczego już nie mieli. Ja pracowałem w firmie przez trzy lata i wiem że osoby które zostały zwolnione nie zostały zwolnione przypadkiem nie mam pojęcia jak ktoś kto nie radzi sobie w tej firmie może poradzić sobie w innej bo warunki pracy naprawdę nie są złe nie ma wielkiego portfolio leków generycznych wszystko raczej opiera się na oryginałach . Wiem że w firmie można dobrze zarobić pod warunkiem że masz odpowiednie wyniki mam pewien przegląd swoich doświadczeń i w tej firmie naprawdę nie ma złych premii. Jeżeli chodzi o regionalnych kierowników to kwestia gustu ciężko spodziewać się że ktoś kto pracował jako przedstawiciel będzie miał Świetny kompetencje menadżerskie i bogatą wiedzę od takiej osoby można oczekiwać że będzie chciała się uczyć a w tej firmie jest się od kogo uczyć. Samochody mają nadajnik jeep jest więc chyba bzdurą jest że ktoś kogoś śledzi bo nie musi każdy regionalny może w każdej chwili wejść do programu i zobacz gdzie jest przedstawiciel nie trzeba nic nagrywać ani za nikim jeździć, kiedy tam pracowałem większość regionalnych po prostu nie miała czasu na to żeby się w to bawić.produkty Strój się pracuje są fajne raczej nie ma szerokiego rynku konkurencji jeżeli ktoś potrafi pracować i chce dobrze zarobić to wydaje mi się że jest to Firma godna polecenia pomimo tego iż nie jest to wielki koncern a co za tym idzie nie ma też tych wszystkich Unię dogodni
Anonymous 2017-03-30 12:27
Napisałeś eleborat z błędami z którego niewiele wynika. Jak byłeś taki dobry to dlaczego nadal tam nie pracujesz? Firma nie ma oryginalnych leków tylko
generyki. Powinieneś o tym wiedzieć pracując tam trzy lata. To, że firma ma
ogromną konkurencję też powinieneś wiedzieć. Tego i pewnie wielu innych informacji
nie posiadasz, chociażby o biofaktorach stosowanych w leczeniu neuropatii
cukrzycowej. Oczerniasz ludzi którzy tam pracowali i już nie pracują z tych czy innych
przyczyn, wogóle ich nie znając. Twój pseudo post wygląda jak robienie dobrego Public
Relations - nic więcej.
Michał 2017-04-04 11:38
Ja chociaż nie pisze anonimowo, wiem ze tak jest łatwiej ale dla mnie to doskonale Ciebie definiuje.
Konkurencje to ma polpharma krka itp na rynku generyczny .
Jeżeli uważasz ze kwas alfaliponowy czy benfotiamina maja szeroki rynek to ciekawe jakie masz doświadczenie. Nie pracuje bo nie byłem dostatecznie dobry tak jak inne osoby które już tam nie pracują. Sam wiem kto tam pracował i dlaczego już nie pracuje. Najczęściej to przez wyniki lub nieetyczna prace. Jeżeli tam pracowałeś/łas to tez o tym wiesz. Ja mam dobre doświadczenia. Ja obrażam ludzi którzy już tam nie pracują TY tych którzy pracują i zaręczam Tobie ze nie robią tego za karę. Ja mogę polecić ta firmę i to nie anonimowo.
Anonymous 2017-04-05 22:57
Pseudo firma handlująca witaminami, których jest w aptekach na metry nie ma konkurencji? No naprawdę jesteś dobry! Chyba dawno nie byłeś w aptekach.
Wciskaj cały ten swój kit dalej. Może ktoś go łyknie. Powodzenia!

Zostaw swoją opinię o Worwag Pharma GMGH & Co. KG Przedstawicielstwo - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Worwag Pharma GMGH & Co. KG Przedstawicielstwo