brak logo

Filofarm Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy

Bydgoszcz

Opinie o Filofarm Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy

shark 2014-03-26 20:30
Firma polska , Spółdzielnia Pracy , nie polecam dla doświadczonych repów omijać szerokim łukiem , zarządzanie bez ładu i składu , kadra zarządzająca - bez komentarza , pensja- żałosna , NIE Polecam
wacek 2014-04-03 11:25
Niestety spółdzielnia w pełnym tego słowa znaczeniu. Spółdzielnia dwóch panów kierowników. Nic nie robią, kombinują jak jeszcze utrzymać tylko własny stołek. Rozgrywki personalne, jak nigdzie. Tego rodzaju zagrań przez tyle lat pracy nigdy nie doświadczyłem. Nie polecam. Tam nie ma rozwoju. Tam jest tylko uwstecznianie się. Brak narzędzi do pracy, a wymagają cudów. Brak przejrzystego sposobu rozliczania pracy.
luzer 2014-04-13 10:27
Firma DRAMAT W każdym calu , większość pracowników którzy mają doświadczenie w dziale sprzedaży odeszła sam do innych , firm , jeśli chcesz pracować za 2500 co miesiąc bez premii to.....ODRADZAM
Martyna 2014-08-18 17:19
Ja w tej spółdzielni pracuję na produkcji już prawie 20 lat. I jest to jedna z nielicznych spółdzielni, które przetrwały do teraz. I kiedyś było lepiej - ale to tak teraz wszędzie. A teraz rozrabiają "młode wilczki" - przedstawiciele handlowi, kturzy chcą mieć wszystko z owoców naszej pracy. Przychodzą i odchodzą po kilku miesiącach - a my trwamy.I Filofarm też trwa - oby jak najdłużej. I taka jest prawda o Filofarmie.
shark 2014-09-27 18:56
Martyna proponuje udać się w rynek i posprzedawać preparaty filofarmu łatwo jest oceniać nie mając pojęcia o rynku farmaceutycznym . a przy okazji proponuje zainwestować w słownik języka polskiego "kturzy"
walet(ka) 2015-01-13 08:40
Spółdzielnia źle zarządzana od lat. Dwóch Panów prezesów, którzy pragną się nazywać menedżerami. Od 10 lat nieporadnie zarządzają spółdzielnią. Traktują ją jak prywatny folwark. Całkowicie nie liczą się z pracownikami. Jak mają tylko okazję w sposób bezwzględny i bez skrupułów eliminują niewygodnych pracowników. Receptury leków ze skrobią ziemniaczaną i talkiem w składzie nie z tej epoki. Myślę , że maksyma ta jak najbardziej odzwierciedla sytuację firmy "Jaka spółdzielnia, takie produkty". Szkoda zakładu ponieważ płacą całkiem nieźle.
lewy 2015-04-02 10:31
Byłem na rozmowie 31.03.2015 na godzinę 11.00 i powiem wam, że rozmowa przebiegała w miłej atmosferze.Jestem dobrej myśli po spotkaniu i omówieniu spraw. Pan prezes bardzo miły i sympatyczny. Czekam teraz na telefon i myślę, że podejmą dobrą decyzję bo przecież szkoda by było stracić dobrego pracownika. Pozdrawiam.
karola 2015-05-20 18:16
dlaczego szukają laboranta, ktoś poszedł na emeryturę czy firma rozwija się ?
Bartek zwycięzca 2015-06-12 23:23
Jak już to już - zarządzania to nie chcą mieć. Pomimo iż, niezwykle usprawnili czynności wielu wielu wielu pracowników ;) dwóch Panów na stanowisku Prezesów lubi gdy dzieje się coś więcej i jest bardziej niż spokojnie. Nie ważne co, nie ważne po co, lecz ważne, że jest wspólny cel, nawet nie ważne jaki, lecz ważne by ktoś coś robił, a Panowie rządzą. Wszyscy się przyzwyczaili - robią co każą... a efekty jakie są takie są.
Koń srokacz, żona Magda; co ma Bóg dać, to i tak da.
P.S. @shark weź reducer ekstra i silimax regulacje idą w parze.
shark 2015-07-22 19:49
Bartku OCB ??
Zostaw swoją opinię o Filofarm Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Filofarm Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy