Dom Pomocy Społecznej im. Św. Franciszka Salezego

Opinie o Dom Pomocy Społecznej im. Św. Franciszka Salezego

anonim 2011-03-16 06:06
Miałam tam składać podanie ale się wycofałam... z tego co mi wiadomo atmosfera i stosunki między pracownikami są nie najlepsze. Zarobki jak na Warszawe tragiczne, dodam, że tego Domu już nie prowadzą siostry tylko jakieś stowarzyszenie.Według mnie lepiej szukać prazy w innym miejscu.
eclectick 2013-05-19 20:07
Pracowałam tam wiele lat temu,jeszcze "za sióstr." Moja pierwsza praca.Koszmar!
opiekun 2013-05-31 22:18
DPS im. św. Franciszka Salezego, poszukuje opiekunów; słyszałam,że to Państwowy DPS; ale jak jest naprawdę to nie wiem. Nikt się nie orientuje, w jakim systemie pracują opiekunowie i czy mają też noce ?

Pozdrawiam wszystkich opiekunów.:-)
pielęgniarka 2014-03-03 16:11
a jak płacą pielęgniarką.....mnie czeka w najbliższym okresie rozmowa o pracę w DPS
kASIA 2014-06-14 18:18
jA PRACOWAŁAM jako pelęgniarka masakra . Wytrzymałam tylko 3 miesiące (usunięte przez administratora)
Rafał 2014-06-26 12:25
Praca tam też odbiła się na moim zdrowiu.Doszedłem do siebie ale.(usunięte przez administratora)
ja 2014-06-27 17:43
(usunięte przez administratora)Ty doszedłeś do siebie, ale bałagan po Tobie ciągle jest sprzątany ...
ja 2014-07-14 20:49
hm, a co Ci przyjdzie z obrażania innych? zazdrość, niska samoocena? To jest forum o troszkę innej tematyce...
,,Jeśli ktoś ma takie skłonności tym samym wykazuje ułomności własnej osobowości. Osoba obrażająca zachowuje się mało dojrzale, w ten sposób próbuje sobie podporządkować środowisko, narzucić swoje poglądy" :)
Rafał001 2014-07-15 09:18
to chyba tam pracują osoby mało dojrzałe i do nich należy kierować twojego posta
ja 2014-07-15 20:05
ale Ciebie nikt nie obraża...
R001 2014-07-15 21:31
ale obraził wiele razy...trzeba się zemścić, prędzej czy później to chyba oczywiste
megi 2014-07-25 19:12
A mi się tam bardzo dobrze pracowało, dobrze się z każdym dogadywałam. A jak ktoś robi "po łebkach" i zbiera za to, może mieć pretensje tylko do siebie...To normalne że sie wymaga i oczekuje że będzie zrobione jak się nalezy:) pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w życiu i znalezienia sobie pracy gdzie będzie mógól leżeć i jeszcze kase za to zbierać :)
ja 2014-07-27 20:27
zastanów sie co piszesz, takie groźby mogą byc karalne...
lady 2014-08-01 06:03
Mam pytanie - dlaczego nikt z tym nic nie zrobił? Przecież ośmieszanie można nagrać i zebrać byłych pracowników, założyć sprawę, domagać się sprawiedliwości i być może zapewnić następcom godniejsze warunki pracy. Bardzo chciałam spróbować złożyć tam CV, a jestem spoza Warszawy, z małego miasta, z którego chcę się wyrwać i kuszące się wydawało zakwaterowanie, praca w systemie trzyzmianowym na umowę o pracę, tylko że minęło wiele miesięcy i oferta nadal aktualna, to mnie zastanowiło...
anonim 2014-09-29 08:25
Poniosło mnie przepraszam nie chciałam tego napisać odwołuje to ...jest to nie prawda.
danuta 2014-09-30 20:18
dawno temu podjelam prace w tym zakladzie jako salowa i to oc ludzie wypisuja to sie nie zgodze bylam zadowolona z warunkow pracy mile pracownice i siostry nawet byla tam pani Z,ŁOTA ZOFIa kucharka kto tam nie pracował niech takich bzdur nie pisze
kasia 2014-10-21 21:32
Blond Kołtuna dawno nie ma ;)) Teraz jest przystojny brunet....W ogóle kadra się wymieniła i jest dobrze, ale zawsze może być lepiej ;)Pozdrawiamy wszystkich byłych i obecnych pracowników.
opiekun 2014-10-31 18:23
zmienmy kierownika 1 pietra i bedzie ok
zuzia 2014-12-01 16:32
pierwszym*
kaja 2014-12-01 16:43
zgadzam sie to jest skandal co wyprawia nie docenia dobrych pracownikow tylko nieroby sa nagradzani
jola kempinska 2014-12-01 22:11
dlaczego tak piszesz?????przecież wszyscy pracują ........jezeli jestes pracownikiem to przecież wiesz że NIE DA SIĘ BYĆ NIEROBEM w DPSIe........każdy pracuje jak umie.........ja też nie dostałam nagrody ,ale wcale tak nie uważam jak ty,widocznie dla osób decyzyjnych ja gorzej od tych nagrodzonych wykonywałam powierzone mi obowiązki.ponieważ nie zgadzam sie z taką decyzją poprostu po skończeniu chorobowego składam wymówienie i tyle........
jola kempinska 2014-12-02 07:58
uważam że lepiej pewne sprawy postawić uczciwie ,niż pracować ,być może udawać dobrego człowieka ,a tu chować sie pod zmyślonym nickiem i dawać upust swoim frustracjom...........LEPIEJ BYC CZLOWIEKIEM NIŻ MAŁYM CICHYM SKUR....EM!!!przemyśl ;Kaju,Zuziu..............pozdrawiam wszystkich czytających mój post!
opiekunka 2014-12-22 20:02
ale czat impreza wigilijna udana tylko szkoda ze tak mało pracownikow za stołami czemu nie przyszli czyzby bali sie szefa
słoik z bigosem. 2015-03-17 23:03
hahaha :D jak widać panie WARSZAWIANKI też kulturą się nie popisują :)
może z imienia? co bym mogła za te słoiki komuś tej słomy wiejskiej do mordki napchać :)
Anonim 2015-03-19 10:40
W dobie dzisiejszej technologi bardzo łatwo można sprawdzić kto pisze na forum. Poza tym sprawa skaltingu stosowanego tutaj przez jedną osobę jest zgłoszona na policję, dlatego zastanówcie się czasami co piszecie.
Anonim 2015-03-19 10:44
*stalkingu
pracownik 2015-03-31 22:26
no no znowu udana impreza pelne stoly wszyscy zadowoleni duże uznanie dla kuchni maja dobre wyczucie smaku oby tak dalej
Zostaw swoją opinię o Dom Pomocy Społecznej im. Św. Franciszka Salezego - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Pomocy Społecznej im. Św. Franciszka Salezego