Apteka Melissa

Poznań

Opinie o Apteka Melissa

m 2014-07-29 14:19
Ostrzegam przed tą apteką. Złożyłem zamówienia 10 lipca, 11 lipca przyjęto do realizacji, 12 lipca kompletowanie zamówienia, 16 lipca jednak im czegoś brakuje i piszą do mnie e-maila. 25 lipca informują o wysłaniu towaru. Do dnia dzisiejszego tj. 29 lipca towaru brak. Pieniędzy na koncie też nie ma. Firma nie kontaktuje się ze mną – telefony są dla apteki za drogie. Zadzwoniłem do apteki gdzie dowiaduję się że zamówienie anulowano. Żadnego słowa przepraszam…. Leków, ani pieniędzy nie mam. Pani Konsultantka odmawia rozmowy ze swoim przełożonym…
shrek 2014-10-02 10:31
Praca w tej firmie to istny koszmar, głównie ze względu na psychicznie chorą matkę właściciela apteki panią H., nie dość że nie jest pracownikiem apteki to przychodzi i wyżywa się na ludziach, mobingując całą załogę, ciągle zastrasza, szantażuje że cie zwolni, że nie wypłaci ci nadgodzin, wyzywa od najgorszych, tworzy chaos, bałagan i zamieszanie bo nastawia ludzi przeciwko sobie, a właściciel jej synek ma to w d... udaje że nic nie widzi i tak jest dzień w dzień.
Mooniq 2015-02-18 18:20
Napisz mi proszę ile godzin dziennie tam pracowałeś lub pracowałaś , jak jest z weekendami, czy obowiązkowo pracujesz w ńiedziele i ile sobót w miesiącu . Jestem techńikiem i właśnie mam zacząć tam prace, ale to co zaproponowało mi szefostwo wyglada zbyt różowo i czuje , ze jest jakiś haczyk . Dzięki za wszelkie informacje
Anna 2016-02-14 21:09
Pracuję w aptece Melissa na stanowisku mgr farm. i wszystko jest jak najbardziej ok. Polecam zainteresowanym.
Dżordż 2016-02-16 16:40
Może wypowie się ktoś z techników? Jak tam się teraz pracuje?
Dżordż 2016-02-16 16:40
Może wypowie się ktoś z techników? Jak tam się teraz pracuje?
Dżenny 2016-02-17 22:03
Mooniq i jak się Tobie pracuje w Melissie?
Darek 2016-08-07 22:17
Ktoś mi doradzi czy warto podjąć pracę w tej aptece?Ile można na miesiąc zarobić i czy praca jest ciężka.I czy jest gdzie auto zostawić
rychtera 2016-08-24 12:26
Praca w farmacji nie jest łatwa, pacjenci są różni, niektórzy bardzo nerwowi i chamscy. Ja ostatnio pracowałam w łodzi w Aptece Melissa i było to rozwijające doświadczenie. Jest ich kilka w Łodzi moja należała to bardzo popularnych , codziennie kolejki pacjentów, ale ja akurat to sobie chwalę, Dziewczyny ze mną pracujące też super wspominam. Praca w Melissie dużo mi dała także polecam.
Iza 2016-11-20 21:51
A jak wygląda praca przy zamówieniach internetowych ? Widzę ze wymagań dużych nie maja tylko średnie wyksztalcenie..jak to wygląda czy weekend tez jest pracujący i od której do której sie pracuje,jakie są zarobki?dziękuję za odpowiedź Iza
Zostaw swoją opinię o Apteka Melissa - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteka Melissa