Mariusz Surówka Ubezpieczenia

Kobierzyce

Opinie o Mariusz Surówka Ubezpieczenia

Sławek 2015-07-25 12:31
jak nie chcecie wpaść po oczy w szambo, to lepiej się nie ubezpieczajcie u Mariusza Surówki z Kobierzyc,będziecie tego żałować.Sprytnie zagaduje i manipuluje swoim klientem, nim się zorientujecie jest już za późno- wpadliście i nie liczcie na jakąkolwiek pomoc ze strony Surówki.
? 2015-08-29 01:11
firma ubezpieczeniowa prowadzona przez Mariusza SURÓWKĘ ze swoją siedzibą w Kobierzycach i we Wrocławiu przy ul. Bałuckiego, to firma nastawiona na oszukanie i naciąganie swoich klientów. NIE POLECAMY
tomek 2015-09-20 00:09
Lepiej wcześniej ostrzegać niż później paść ofiarą nie uczciwego brokera. Dzięki za ostrzeżenie.
Mariusz 2016-01-30 17:55
"Mariusz Surówka. Ubezpieczenia, inwestycje, bankowość" brak kompetencji i wiedzy fachowej ,szkoda naszego czasu na korzystanie z niewiarygodnej firmy.
Irek 2016-03-25 16:23
Tej firmie brak polotu i wiedzy fachowej,niski poziom wiedzy technicznej,popełniają świadomie błędy na niekorzyść klienta,ubezpieczasz się na swoją odpowiedzialność bo po zainkasowaniu szmalu odwracają się od ciebie i jesteś zdany tylko na siebie.interesuje ich tylko kasa a nie dobro klienta,kolejna pseudo firma ubezpieczeniowa i biuro rachunkowe.
Stefek 2016-03-25 16:25
mi też
zenek 2016-05-05 23:56
To gej, dobrze robi tylko loda.ubezpieczenia to fikcja dla jego drugiej natury.
Roman 2016-06-19 23:21
ubezpieczenia i biuro rachunkowe prowadzone przez mariusza suruwkę to nic innego jak wielki wał, nie polecam,
romek 2016-07-01 00:17
to fakt.
Grażyna 2016-07-04 23:17
lepiej poszukać wiarygodnej firmy niż takiej ze stodoły.
Mięki 2016-09-04 00:35
ŁAŁ !!!!!
Olgierd 2016-09-04 01:02
Fachowa księgowość to dla nas wielka niewiadoma. Nasze biuro księgowe pomoże zrujnować Twój sukces. Wdrażamy Klientów w tematy prawa podatkowego a także prowadzimy rachunkowość ich firm które doprowadzimy w krótkim czasie do ruiny . Gwarantujemy pełen profesjonalizm, kompleksowość i nierzetelność. Jesteśmy przeświadczeni, że dzięki miernym kompetencjom doprowadzimy Państwa do bankructwa oraz dodamy do sporego już grona naszych niezadowolonych z usług Klientów.
Adaś 2016-11-06 12:11
Pewnie,że pedał.
Jurek Stefan 2016-11-22 19:52
Beznadzieja, brak profesjonalizmu i wiedzy fachowej.Krótko mówiąc -pomylił się w tym co robi i udaje że jest dobrze.
Ewa 2017-03-20 22:38
firma to jedna wielka tragedia a na dodatek PIENIACZ!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Mariusz Surówka Ubezpieczenia - Kobierzyce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mariusz Surówka Ubezpieczenia