Kfi-Finanse Ewa Banaszak-Wanot

Goleniów

Opinie o Kfi-Finanse Ewa Banaszak-Wanot

Krystian 2016-03-26 20:23

Krystian 2016-03-26 20:24
Administratorzy strony zbyt długo są "bezsilni"
Krzys i Krystian 2016-03-26 20:26

ak ak cja 2016-03-26 20:29
Administratorzy strony zbyt długo są "bezsilni"
rep. Smarzewski 2016-03-26 20:31
Gratuluje bezposredniosci w działaniu i kontaktowego podejscia do rozwiazania problemu dwóch potencjalnych ofert na podstawie BIK i BIG.... ale z tymi pracownikami banków to się trudno uczciwie dogadac. Ten konglomerat ludzi i ich planów sprzedazowych oraz prowizji uniemożliwia uzyskanie fajnej oferty bo Kowalska z banku nie dostanie fajnej premii.Wam dziękuję z przejscie tych etapów..
decfec 2016-03-26 20:34

rep.rep. Adam 2016-03-26 20:41
cos jeszcze....Proponuję aby wszyscy komentujący przestali być anonimowi.Przy każdym niech pojawi się imię , nazwisko , miejsce zamieszkania, zawód i wiek autora.Całą stronę zdepikselizować. Poznajmy nieprzystosowanych do życia w społeczeństwie pieniaczy.
Adam Gryfio 2016-03-29 14:46
Powoli się przypom. i pr. o przes. uzup.

Jadzia - co u ciebie ?
Banyszek 2016-04-01 16:17
Pani Jadwigo - bardzo dziękuję za terminowe załatwienie mojej sprawy. Bank wysłał brakujące dokumenty .
Jak coś będę do Was ...jak w dym..

pozdrowienia dla drugiej Pani.

L. Czepita 2016-04-02 21:53
Złożyłem propozycje współpracy dwa miesiące temu i do dnia ....itd żadnej odpowiedzi. Kto u Was ( oprócz Jadzi) jeszcze pracuje ? Były zapewnienia właśnie J. ,że w ciągu kilku dni odpowiedz spłynie i NIC. Ładnie >???
Adam 2016-04-03 19:00
Ponawiam pytanie ...Jak tam widoki ?? Czy już admi zorietował sie kto tak moich przyjaciół mobuje ??

Zatwardziała konkurencja / emerytka / 'ni(c)kt' bez nazwy / nadal ma dostęp do sieci ??? Tez życzę czegoś ...no np. wygrania lodówki albo zestawu do zrobienia drona .

Macie dużo ......................

ile trzeba złych .................
rep.II Smarzewski 2016-04-03 19:10
Mikalski 2016-04-03 19:15
Pozdrowienia z Poznania. DZIEKUJE I POLECAM.
A PROPOS 2016-04-03 19:24
Pani z Nowogardu 2016-04-05 15:13
Wszelkiej pomyslności dla Pani i Rodziny jak i współpracowników.
Dziękujemy z pomoc i okazane zrozumienie . Usmiech i dobre słowo. Byliśmy w trudnej sytuacji , a teraz już mamy plan i sposób jego realizacji za nie wielkie pieniadze.
Alina H.Nowogard. 2016-04-05 19:51

Adam 2016-04-06 14:31
............ a co na to nasi partnerzy ??? wielu drży ...a ja już czytałem Panama Papers PL ..... Niemiecki rząd bardzo poważnie podszedł do sprawy. Zapowiedział nowelizację ustawy o praniu brudnych pieniędzy oraz utworzenie „przejrzystego” rejestru właścicieli firm offshore. To sensowne rozwiązanie?
Adam 2016-04-06 14:39
Volume of data
Data: ICIJS
Zosia i Halina 2016-04-09 16:34
Halina 2016-04-09 16:48
czytajcie i myslcie o sobie....tak jak ONI ...kapitaliści...wpuscili ludzi w kraway systemi tyle..
.............................................................. :11,5 Millionen Dokumente und 4,5 Millionen E-Mails kamen an die Öffentlichkeit. Ein internationales Recherche-Netzwerk machte transparent, was niemand wissen sollte.
Hinter den Briefkasten-Firmen im Steuerparadies steckt Mossack Fonseca. Ein Global Player mit 48 Filialen weltweit. Mehr als 200 000 Briefkasten-Firmen gehen auf ihr Konto – mit realen Folgen für deutsche Arbeitnehmer!
Adam 2016-04-12 19:45

Cameron said his father had set up an investment fund overseas so it could trade in dollar securities - "an entirely standard practice and it is not to avoid tax". He said millions of Britons had investments in such funds through workplace pensions.

Revelations about the Cameron family finances - found among more than 11 million leaked documents from the Panamanian law firm Mossack Fonseca - have cast a shadow on previous government statements that it is committed to closing tax loopholes.

Cameron has championed greater financial transparency, and is due to host an international anti-corruption summit in London next month. A law requiring UK companies to disclose who really benefits from their ownership comes into force in June.
rep. fr Adam 2016-04-13 09:31
Jak coś będę do Was ...jak w dym..

pozdrowienia dla drugiej Pani.
reparz. Sm 2016-04-13 09:34
rep. hal 2016-04-13 09:35
Jadwiga Gol K. 2016-04-14 10:58
Adam , co ty piszesz.????????????.firmowy uzyj.
J.Hall 2016-04-16 17:57
pozdrawiam grupowego z Gryfina i Pyrzyc;

Impra była udana....po drodze nic się nie wydarzyło....oooooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . !
rep. Adam / Gryfino 2 2016-04-19 17:24
no i BUMP!!! :Oto co inni mają do powiedzenia.....:"I accept all of the criticisms for not responding more quickly to these issues last week," Cameron told MPs in parliament. "But as I said, I was angry about the way my father's memory was being traduced."

Adam 2016-04-20 11:44
Panie Hall - pozdrawiam.
Winnicki 2016-04-21 16:19
Gruby kreci za plecami Tkackiej.Zdjęcia są w necie i gazecie.
Jadwiga 2016-04-21 20:26
a co to znowu za gadzina namtu się pojawiła ???

A. zlikwiduj na swojej stronie stare zestawienia codów....pisali o tym w ub tyg. Kontrola w terenie
Rozmalski 2016-04-27 16:35
Pani Jadwigo - ukontentowany jestem otrzymaniem 'pomocnej dłoni';
pozdrowienia dla Elwiry i Karola z Pani biura.
Mura 2016-04-30 17:31
Witam .

Zapraszam Wszystkich Na Majowe Spotkania Bankowe w woj zachodniopomorskim oraz w wielkopolsce.
Na uczestników czekają atrakcje-dobre jedzenie- upominki , a dla uczestników aktywnych spotkań również nagrody.
Partnerzy otrzymali od swoich regionalnych zestaw materiałów.kurierzy działający na rzecz AB i GB rozwożą materiały reklamowe w dniach 4 oraz 5 Maja.

Udanych obchodów święta Pracy -niech się święci 1 Maja.
rep. 3 Smarzewski 2016-05-01 22:55
buuuu 2016-05-01 22:56
rep. Smarzewski 2016-05-08 19:52
Dziękujemy......"
Gratuluje bezposredniosci w działaniu i kontaktowego podejscia do rozwiazania problemu dwóch potencjalnych ofert na podstawie BIK i BIG.... ale z tymi pracownikami banków to się trudno uczciwie dogadac. Ten konglomerat ludzi i ich planów sprzedazowych oraz prowizji uniemożliwia uzyskanie fajnej oferty bo Kowalska z banku nie dostanie fajnej premii.Wam dziękuję z przejscie tych etapów."...... Dziękujemy....
rep.Hal 2016-05-10 09:35
DZIEKUJEMY.....miłe słowa...."Wszelkiej pomyślności dla Pani i Rodziny jak i współpracowników.
Dziękujemy z pomoc i okazane zrozumienie . Uśmiech i dobre słowo. Byliśmy w trudnej sytuacji , a teraz już mamy plan i sposób jego realizacji za akceptowalne pieniądze."
Adam Gryfino - Chojna - Debno 2016-05-10 14:19
Jadzia, jestem stale w drodze. Przekazuj mi informacje na adres komunikacyjny .... nie musze się stale logowac ... jak tam wyniki??? stary naciska od wczoraj i nowe targ wymyslił...co zrobimy...???odp tak jak prosiłem i wog////
Mira Płońska 2016-05-12 12:41
Tak jak obiecałam - laurka od Pani Miry z Trzebiatowa.

Mamkuzyna w Swiebiatowie , który oczekuje kontaktu.....

Polecam Waszą pracownię wszystkim ,którzy chcą się dowiedzieć więcej niż przeciętny pracownik banku jest w stanie wyjasnić.
Adm.Gryf 2016-05-20 11:23
Witajcie.Będę miał niebawem nowe propozycje dla CB. Uwazam ,że warto je zastosowac. W sektorze B I nic nowego.
rep BB 2016-05-24 19:43
Wszelkiej pomyslności dla Pani i Rodziny jak i współpracowników.
Dziękujemy z pomoc i okazane zrozumienie . Usmiech i dobre słowo. Byliśmy w trudnej sytuacji , a teraz już mamy plan i sposób jego realizacji.
rep........ 2016-05-25 07:35
Gratuluje bezposredniosci w działaniu i kontaktowego podejscia do rozwiazania problemu dwóch potencjalnych ofert na podstawie BIK i BIG.... ale z tymi pracownikami banków to się trudno uczciwie dogadac. Ten konglomerat ludzi i ich planów sprzedazowych oraz prowizji uniemożliwia uzyskanie optym. oferty bo Kowalska z banku nie dostanie 'fajnej' premii.Wam dziękuję za przejscie tych etapów.
rep 2016-05-29 00:12
R.Glowacki 2016-06-09 20:08
wzorowa i merytoryczna obsługa. Pan Toni jest dobrze orientującym sie w potrzebach
doradcą klienta bankowego.Liczę na kontynuację dobrej passy.Bedę u Was ok28.07.
Dzieki.
Gabi K 2016-06-19 22:31
Proszę i dziekuje - awsze u was to słysze.bardzo miła obsługa i super tempo...db tempo...
repIII 2016-07-09 11:26
Adam Gryfio 2016-07-10 17:02
Jade a Urlop.Wysyłajcie a mojego pdst mail f.o.r. biity
Adam Gryfio 2016-08-27 12:01
Halo co jest ?? Dlaczego firmowy pusty? bez uzup. i tab. 08 do zkresow Q , F i BM.
AK 2016-09-18 15:52
miło , szybko , ochoczo , kawa i wafelki też ; umowa zadawalajaca. Polecam . August Korblewski - Police .
Abe...do Jadwigi 2016-09-27 12:21
Jadzia............. poporaw zestaw vvv......
letter 2017-02-09 16:25
Jaki jest stopień ubóstwa oraz czy jesteśmy zadowoleni z poziomu życia? Na te pytania odpowiada coroczny raport GUS opisujący poziom dobrobytu społecznego oraz pozytywne jak i negatywne aspekty wpływające na szeroko rozumianą jakość życia gospodarstw domowych. W badaniu zostały poruszone kwestie związane z sytuacją materialną, sytuacją na rynku pracy, dostępem do opieki zdrowotnej oraz subiektywnym poczuciem szczęścia. Badania przeprowadzone zostało przez urzędy statystyczne na reprezentatywnej grupie 27 117 mieszkań na terenie całego kraju, w dniach 02.02 - 20.04.2015 r. Raport opisuje najczęstsze problemy związane z trzema rodzajami ubóstwa:

ubóstwo dochodowe,
ubóstwo warunków życia,
ubóstwo braku równowagi budżetowej.
Dochody poniżej przyjętego progu

Z badania wynika, że aż 14% gospodarstw domowych w Polsce znalazło się poniżej progu ubóstwa dochodowego. Oznacza to, że ich miesięczny dochód był niższy od wartości uznanej za próg ubóstwa, która w 2015 r. przypadku gospodarstw jednoosobowych wynosiła 1043 zł, natomiast w przypadku gospodarstw złożonych z dwóch osób dorosłych oraz dwóch dzieci do lat 14 - 2190 zł. Do gospodarstw najczęściej zagrożonym tego typu ubóstwem należą te zlokalizowane na terenie małych miast i wsi oraz te, w których osoba osiągającą najwyższy dochód znajduje się w przedziale wiekowym 16-24 lata.

Ubóstwo mieszkaniowe – czyli złe warunki życia

W dalszym ciągu duża grupa populacji żyje w złych warunkach mieszkaniowych. Wśród przebadanych gospodarstw domowych 9% skarży się na brak możliwości utrzymania odpowiedniej temperatury w mieszkaniu, na niewystarczającą powierzchnię mieszkalną w stosunku do ilości członków rodziny. Społeczeństwo narażone na ten rodzaj ubóstwa nie posiada również środków na wymianę zużytych mebli, zakup podstawowych sprzętów kuchennych czy wyposażenia sanitarnego.

Złe warunki życia - najczęstsze symptomy
Element
Zostaw swoją opinię o Kfi-Finanse Ewa Banaszak-Wanot - Goleniów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kfi-Finanse Ewa Banaszak-Wanot