Opinie o sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz w Rybnik

Tatiana Nowy wpis

Nie wiem czy dobrze to rozumiem, ale na ich stronie czytam, że prowadzą między innymi działalność ochraniarską. Ja mam licencję ochraniarską, jestem na rencie i z chęcią podjęłabym się pracy. Tylko jak firma płaci nowym ludziom, więcej niż najniższa?

Xxxx Nowy wpis

Witam pani Wanda zwalnia ludzi bez przyczyny człowiek pomagał jej zostal po godzinach na blokach a ona po czy. Odwdzięczyla się zwolnieniem z pracy nie polecam nikomu tej firmy marne grosze płacą

A co to za kwota, te 1500? Podwyżka tyle wyniosła w tym roku? A może mowa o premii z okazji świąt/nowego roku? Wiesz, pisano tu o pensjach w granicach minimalnej krajowej, już jakiś czas temu. Więc może właśnie się poprawiło pod tym względem?

Witam praca w tej firmie jest masakra ponieważ kierowniczka administracji na turystycznej w Jastrzębiu gnębi ludzi i stosuje wobec pan (usunięte przez administratora) te panie nawet nie mogą iść na l4 ani na wolne bo nie ma nikogo na zastepstwo. Może wkoncu ktoś zrobił by porządek z kierowniczka na turystycznej. Chodzą co chwilę i sprawdzają bloki czy czyste i poganiają te kobiety

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Jakie narzędzia pracy zapewnia sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Jak aktualnie z pracą dla sprzątaczek, można złożyć cv? Szukam pracy w Rybniku i chciałabym spróbować w tej firmie. Ile godzin dziennie pracuje sprzątaczka, jest to normalnie pełen etat? Dwa lata temu pisaliście o słabej pensji, może teraz jest nieco lepiej? Czy za pełen etat można dostać więcej niż najniższa krajowa?

1600zl za miesiąc pracy gdzie powinna być najniższa krajowa !?! Co z tego że pracujemy 6 godzin ,to jest zrobione specjalnie by nie dać umowy . Roboty jest tyle samo i obowiązków jak w innych spółdzielniach .Od lat dają smieciówki - sfałszowane a niektóre wogole robią (usunięte przez administratora) . I tym sposobem ktoś kto przepracował tam (usunięte przez administratora) lat ma wielki (usunięte przez administratora) !!! Zero do emerytury ,zero stażu ,nic . Na umowie mniejszą połowa tego co w kopercie . I nikt się za to nie bierze. Tyle lat tak biznes kręcą i nie wierzę że wszystkie te rzekome kontrolę nic nie dały . W tym kraju można kraść i (usunięte przez administratora) i nic ci nie zrobią ale ukradnij że sklepu chleb to dostaniesz karę .

Komornik

Jak masz komornika przy tej umowie masz problem . Człowiek nie dość że zarabia grosze a umowa dobra (usunięte przez administratora) to jeszcze w razie wypadku w pracy czy l4 jesteś nie zabezpieczony i bez pieniędzy !!!. Jedyne na chwilę idą na rek to w razie zajęcia komorniczego wystawia ci umowę na kilka zł albo robisz bez jak masz chody . Problem w tym że zarabiając 1600 zł i mając powiedzmy na umowie 250 jak ci to weźmie odczujesz to i dla kogoś moze to być na przeżycie dwóch tygodni !!!

#lokator Reymonta

Roboty jest na 8 albo i więcej godzin u nas!!!! Wcześniejsza sprzątaczka nic nie robiła, nic. (usunięte przez administratora) i brud był. Teraz, gdy sprząta pani Ela myślałam, że nam podłogi w windach wymienili!!! A słyszałam, że już poleciały jakieś skargi!!! Chore, nic więcej!!!!

Lokator

Jako lokator ktory placi zawsze w terminie Rzadam Aby kupic jak najszybciej SOL Dla tych wykorxystywanych Pan sprzataczek w Jastrzebiu!!! Odkuwanie chodnikow to meska praca! Kupic paniom sol, a jak nie zainwestowac w OBI w urzadzenie do odsniezania! Koniec z bestialskim traktowaniem tych Pan!

Pracowałam
@Lokator

To prawda co roku był problem z sola . Szkoda pieniędzy lepiej wykorzystywać nasze siły . A jak człowiek pytał o podwyżki to ciągle słyszał nie teraz tyle tysięcy poszło na sól . Mają wymagania jak nigdzie indziej . Chodniki mają być czarne nie interesuje ich że to ciążka i mordercza praca .

Warunki

W roku 2020 miesiac w miesiac otrzymywalam kwote 1550 zl . Codziennie pracuje 6 godzin. Prosty rachunek ,wystarczy piwrwsza lepsza umowe od pracownika wziasc i zibqczyc ike na niej jest godzin i jaka pensja a jaka w kopercie . Czy tak czy tak nic nie pasi . A tak sie kiedys szefowa z jastrzebia wymadrzala jak do pracy przyjmowala ze u nas do emerytury sie liczy . Ile sie liczy 2 zl . Do emerytury sie nic nie liczy jak te umowe zobaczyli w ZuS to kazali mi ja schowac i wiwcej nie pokazywac jest bezuzyteczna . Pokazujac ja mozna co najwyzej narobic sobie problemow albo nie potrzebnych pytan .

Do emerytury
@Warunki

Nic się nie liczy , osoby które przepracowały tam znaczna ilość lat dały zarobić owszem - szefostwu ale dla siebie mają wielki (usunięte przez administratora) . Jedyne co z tego było to praca za którą płacili 800 zł a na dzień dzisiejszy 1600 !!! . Umowy śmieciowe - oszukane nadal są w obiegu . Ilość godzin na umowę nie faktyczna z stanem rzeczywistym . Najpierw praca od 6 do 13 teraz od 6 do 12 . Dodatkowa robota jak odśnieżanie wogole nie jest zaznaczana w umowie czy pasku . Firma weź się wystaw i daj wyruch.....a....ć.

Bo tak jest
@Do emerytury

Bo to prawda ,pracowałam i kilka lat poszło się (usunięte przez administratora)

Pip

Kiedy w końcu ktoś zrobi konkretną kontrolę w tej firmie i zrobi wywiad z pracownikami . Przecież nikt oficjalnie nie pójdzie i nie zgłosi tego bo sam będzie miał ale problemy . Nikogo nie interesuje że my się na to godzimy i to podpisujemy bo nie mamy wyjścia !! Pracować trzeba a w dzisiejszych czasach i tym co się dzieje lepsza taka praca niż żadna ,tym bardziej w tym kraju i w tym regionie .

halohalo

Witam, Jak czytam te wszystkie wpisy ręce mi opadają , ponieważ dorośli ludzie zachowują się jak dzieci w podstawówce, załatwiając wszelkie problemy po przez wymienianie osób z imienia i nazwiska. Jeżeli dana osoba , która jest zatrudniona w poniżej firmie ma problem powinna się kierować do swojego przełożonego w celu wyjaśnienia wszelkich niedogodności. Również chce uargumentować to jeżeli podpisujemy umowę wiemy jakie są jej warunki i po podpisaniu jej zgadzamy się na warunki zawarte w umowie , nie rozumie w tym momencie postów z obrażaniem innych , osoby które to piszą albo nie są świadomego tego co podpisywały i co robią w tym momencie wpisując takie posty , ludzie dorośli nie załatwiają problemów po przez wpisy na stronie internetowej. Chciałabym również wspomnieć że ubliżanie osobą w internecie jest karalne mówi o tym paragraf 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Następnym argumentem jest to jeżeli pracujecie bez umowy , co może się tak zdarzyć sami się na to godzicie, wiec także nie rozumie pretensji o brak umowy ,chce przyomnieć jeżeli nie macie umowy a pracujecie , nie są wtedy odprowadzane składki wiec sami również robicie sobie proble, gdyż Według ustawy z 20 kwietnia 2004 roku o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy o nielegalnym zatrudnieniu można mówić jeżeli: 1) pracodawca zatrudnia osoby bez potwierdzenia na piśmie w wymaganym terminie rodzaju zawartej umowy i jej warunków 2) pracodawca nie zgłasza osoby zatrudnionej lub wykonującej inną pracę zarobkową do ubezpieczenia społecznego, 3) następuje podjęcie przez bezrobotnego zatrudnienia, innej pracy zarobkowej lub działalności bez powiadomienia o tym właściwego powiatowego urzędu pracy, 4) następuje zatrudnienie lub powierzenie wykonywania innej pracy zarobkowej bezrobotnemu bez zawiadomienia właściwego powiatowego urzędu pracy, Jeżeli zaś jest osobą bezrobotną i podejmie zatrudnienie na czarno i nie powiadomi o tym właściwego ze względu na swoje miejsce zamieszkania powiatowego urzędu pracy, będzie podlegał karze grzywny, która będzie nie niższa niż 500 zł. Podstawą prawną do ukarania takiej osoby bezrobotnej jest wspomniana ustawa. Na sam koniec bardzo proszę 3 razy pomyślcie zanim coś napiszecie ,kogoś obrazicie. Pozdrawiam.

Hahaha
@halohalo

Imię i nazwisko może być podawane bo sam nagłówek na tej stronie już mówi o kim piszemy osoba ta w tym momencie nie jest osobą prywatna tylko publiczna. Co to obrażania kogoś, też pomyłka nikt nigogo nie obraża.piszemy jak po prostu jest, jak inaczej napisać jak dostajemy coś co jest nie zgodne se atanzm faktycznym,jak to według ciebie delikatnie nazwać. (usunięte przez administratora)I tak masz rację czuję się jak dziecko w przedszkolu bo twierdzisz że sprawy się z pracodawca rozwiązuje tylko jest problem pracodawca do nas nie chce przyjechać, my nie wiemy kim jest. Ponoć jest teraz nowy nawet się nie przedstawił poprzedniego też na oczy nie widziałam, to jak mamy się czego kolwiek osobiście domagać. Kiedyś kilka lat temu koleżanki mówią że było spotkanie ale wyglądało tak że obiecywano gruszki na wierzbie i na każde pytanie bym afront, na temat podwyżek była jedna odp nie ma no więc co mamy się godzić na 1300zl w dzisiejszych czasach. Tyle czasu tu piszemy i szef nie zjawił się by pogadać dosjc do porozumienia, nic nie zmienił . Wy sobie zdajecie sprawę że w dzisiejszych czasach te pieniądze są zenujace. Ile ty zarabiasz, utrzymasz się z tej kwoty co my mamy. I nie pisz mi tu kodeksów bo na was też one są, wiem że macie dobrych doradców w końcu tyle lat jesteście na rynku ro coś znaczy. Ale może w końcu pomyślicie o nas że my z siebie w pracy dajemy wszysko przynajmniej te które znam staramy się latami żeśmy oczy przymykały na te niesprawiedliwości ale chcemy w końcu normalnie. Boże drogi czy to tak wiele w porównaniu do wypłat prezesow o których się czyta na internecie.,. Jak można pisać i straszyć jak nawet tutaj kilkukrotnie odpowiedź byla już udzielona jasna zwolnij się jak nie pasuje czyli nie mamy zamiaru nic zmieniać bo 1300 zł to przyzwoita kasa umowa śmieciowa na 800zl jest spoko my musimy zarabiać bo musimy żyć na poziomie a ty jak masz mało weź se dodatkowo schody do mycia za kolejne grosze. No ludzie kochani czy wy nic nie rozumiecie!!!

Zaciekawiona
@halohalo

Przepraszam a co jeśli ja chce umowę zgodna z stanem rzeczywistym, bo z tego co tu wyżej przeczytałam są tylko punkty przecież pracownikowi, jeśli z jakiegoś dla siebie powodu pracuje bez albo ma pokombinowania. Ale co z pracownikiem jak ja co chciał by normalna nawet smieciowke niech będzie ale z faktyczną ilością przepracowanych godzin, dostanę taka. I drugie pytanie - Jak tam po podwyżkach? Aneksy już podpisane? Czy ktoś nie został uwzględniony?

....
@Zaciekawiona

A co jeśli mi odpowiada to co jest i ja nie narzekam odpowiadają mi godz pracy umowa mi też odpowiada nie potrzebana mi inna zastanawiacie sie czy nie szkodzicie innym niektóre cieszymy sie z tego co mamy

@....

Pal licho te umowy skończcie się kłócić, mogło by być prawo wyboru skoro nie wszystkie chcą umowy niech dostaną te co mają takie życzenie. (usunięte przez administratora) Idzie się dogadać ale jak nie ma okazji to jak

Hmm
@....

Przepraszam mam pytanie a w czym może zaszkodzić umowa o pracę której się domagamy bo nie rozumiem. Pozatym niech ja dają tym co chcą i tyle. Skoro prawie 90%jej nie chce to tym bardziej nie było by problemu parę takich wystawić. Przynajmniej by ta firma jakoś wiarygodniej wyglądała. Skoro potrafią iść na rękę i bez umowy przyjąć to o tak się powinno dać. Nikt nie chce kłótni dziewczyny nie w tym rzecz pracujemy razem powinnyśmy trwylac razem ale są tu naprawdę fajne babki które mają niskie emerytury albo niedługo mogły by mieć ze względu na wiek niech im coś wpadnie na konto. O to chodzi. Niektóre osoby może źle się wyrażają, są poirytowane nie dziwne, idzlzi do pracy i naprawdę niektóre składają w nią serce, starają się, nie raz zostają dłużej albo szybciej przyjeżdżają żeby było zrobione na glanc, może warto je jakoś wynagrodzić za to. Pozatym pamiętajcie o tym że nie wszystkie pracownice są schorowane na rencie czy z problemami osobistymi.

Dość

Najwięcej krzyczy turystyczna i pewne Panie weźcie już uspokujcie sie a ci co nie pracują niech dopiero się zamkną

Beee
@Dość

I tu cię zaskoczę pisza tu też osoby które nie robią ani na Jastrzębiu ani Żorach a pracuja w tej spółce i na tych samych zasadach jak na etacie dostajemy smieciowki . Zgadzamy się. Ze wszykim w 100%. Chciałyśmy jeszcze dodać że ja już nam każecie sprzątać i wymyślacie pucowanie dajcie jakieś środki bo płynem uniwersalnym max 5 litrów na miesiąc i pielucha 1 sztuka na miesiąc się nie porobi. Na wszystkim oszczędzacie, na nic nie macie, topi jakie licho taką firmę otwieracie. Odp wy z tego macie dość reszta jest mało ważna.

Matko i Córko ????????
@....

Jeśli kogoś zadowala śmieciowa i ta pensja może jut teraz do przełknięcia to albo ma dodatkowy pieniądz i pomoc współmałżonka albo (usunięte przez administratora) inne instytucje i pobiera bonifikaty z innego tytułu albo ma na koncie miliony a pracuje żeby nie siedzieć w domu,innego wykulaczenia nie widzę.

paragrafy
@halohalo

Wy się nimi zaslaniacie ?? wy ,którzy zdecydowaliście że nasza praca nagle stała się mniej warta niż kiedyś ,kiedy sprzataczki miały umowy ,pensję przepisowe i zaplecze które ja w razie l4 zabezpieczalo . jak można !!! na was też się znajdą paragrafy i to o wiele więcej . Co do kontaktu z szefem nie ma go bo nie ma możliwości nikt nie wie kim jest i gdzie przebywa , znamy go tylko z papierka Nigdy się nie pokazał nie zrobił zebrania bo się boi, chodź prosilysmy brygadzistke . Ma nas w nosie .Tylko SM się nami intetesuje aż za bardzo ,chyba zapomnieli że my już nie pod nich podlegamy . Teraz w kraju dzieje się jak się dzieje każdy przerażony ,zajęte ma myśli czym innym ale przyjdzie czas że dziołchy zawalczą o swoje . Tak być nie może .

na czarno
@halohalo

z ostatniego punktu wynika że jak pracuje u was bez umowy i tego nie zgłoszę podlegam karze ??? a przepraszam bardzo wy jako pracodawca który nie wystawia tych umów mimo że taki pracownik jest ,wy którzy dajecie umowy na kwoty zaniżone lub podajecie nie pełne nie podlegacie żadnej karze tak ???

Polska
@na czarno

ponad 20 lat i dalej nic jedni i drudzy robotę mają zrobiona każdy rządzi jak mu się podoba ganiają baby z kąta w kąt robotę mają za grosze zrobiona a do ich kieszeni wpadają zaoszczędzone pieniądze ,polska to piękny kraj 1500 zł się dziś człowiekowi płaci ale żeby nie było skrócimy mu czas pracy do 6 godzin ale pracy badał tyle samo co za czasów etatów bo żadne obowiązki i punkty w harmonogramie nie zniknęły w momencie zmiany na te fikcyjne smieciowki na nawet doszło ich

otototot
@Polska

dokładnie tak dalej są te same zakresy .. nic nie zabrali a wręcz dołożyli bo ogródków ,klombów i wymagań z roku na rok coraz więcej . Lokatorzy dzwonią z pretensjami wymyślają a spółdzielnie trzęsą tyłkami i sprzątaczka każą na każde pierdnięcie lokatora być i robić . Niejednokrotnie słyszałem jak jeden z drugim mówił zarabiają to niech robią tylko drodzy państwo 90%mieszkancow SM nowa nie wie że te panie sprzątają na smieciowki na których wynagrodzenie jest może 50% wpisane a zarobek faktyczny podstawowy to 1500 zł na rękę nie chyba że weźmiesz jeszcze schody to dorobisz parę groszy więcej . Ludzie myślą że za mycie pionie maja kupę kasy nie wiedząc że te 3 zł od mieszkańca które płaci za umycie jest do podziału a z tego może 20 groszy idzie do kieszeni myjki .(usunięte przez administratora)

mm
@halohalo

Przyjmując się do pracy człowiek nie ma pojęcia jaką dostanie umowę z jaką wpisana kwota i godzinami o tym nie mówią . To wychodzi później że jest to pokombiniwane . Na początku mówi się że pracujemy od 6do 12 za kwotę 1550 a teraz po nowym roku 1650 na umowę zlecenie i stawka godzinowa ( której tu na pewno nie ma . Do pracy przyjmuje pani która ma dany teren i rozwozi środki ,umowy itp (nie wiem kim jest ) . Szefa z Rybnika na oczy nie widziało ponad połowa pracowników . Nigdy nie zrobił spotkania ,nie pokazał się nie porozmawiał.Kiedys jeszcze zachwalały że u nas jest do emerytury hahaha i urlop jest 10 dni na rok i możesz wybrać jak ci pozwolą i ile pozwolą . Nic tylko tu pracować ,zarabiać godnie i przepisowo i spokojnie czekać do emerytury .

TJ
@halohalo

"...Również chce uargumentować to jeżeli podpisujemy umowę wiemy jakie są jej warunki i po podpisaniu jej zgadzamy się na warunki zawarte w umowie..." dalece od prawdy. nie pisz jak siedzisz u żłoba :)

Dokładnie
@TJ

Dochodzi obowiązkow roboty wymagań co do umowy jaki mamy wpływ a to że jest ona oszukana, że na umowie jest mniejsza kwota niż w kopercie .. zysk ma w oszustwach forma ale nie my zero emerytury 1600w kopercie za robotę jak na etacie

Pip
@TJ

Kto normalny nie chce normalnej umowy ,normalnych pieniędzy ,normalnych składek ???tu tego nie było nie ma i nie będzie wieczne kantowanie i jeszcze ktoś ma czelność napisać zgadzacie się co podpisujecie ??? A jaki mamy wybór rodzaju bić bez umowy albo z umową fałszywa ! Nie wolni pracy skończyć szybciej niż sobie ustalili w SM nowa mimo że na umowie nie ma o tym zapisu a czas pracy to według potrzeb .. ta firmą wspólnie z tą spółdzielnia powinni za te (usunięte przez administratora)beknac

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz? Chętnie zatrudniają?

zatrudnia

każdego kto zgodzi się na oszukane smieciowki (mniejsza połowa na umowie ) charakter pracy jak na etacie od - spa wypłata i warunki tragedia nawet najniższej nie ma ... najlepsi pracownicy to osoby chore z problemami i komornikami bociesza się z tego co dostaną ,nie chcą dużo komornik zabiera mniej bo można nawet bez umowy robić !!!

nie polecam

przerobiłam 3 miesiące umowę dostałam po miesiącu tylko za dwa ,na umowie kwota z kosmosu podana mniejsza połowa

umowa
@nie polecam

niby 1200 za schody na umowie 500 haha

łgarstwo

i same przekręty pracowałam chwilę ale jak zobaczyłam te pieniądze według ich wymogów i te śmieszna umowę poszłam w sina dal że to jeszcze nie zostało do skarbówki zgłoszone !!!

na wielką skalę !!!! starsze babeczki myją klatki schodowe ,zasowaja z wiadrami na 4 piętro myjąc pi kilka klatek dziennie za kilka zloty ( w tym wypadku 500) bez umowy ! . Dokladana praca ( ogródki ) której nie sposób obrobić . Panie do pomocy w przypadku starszych pracowników są oszem z innych terenów ale co z tego jak wtedy zabiera brygadzistka z wypłaty za tę pomoc . Hanba i wstyd w dzisiejszych czasach dawać taką umowę ,takie pieniądze i zapewniać takie warunki . Gdzie jest pip???

prze duże O.

pip

gdzie wy (usunięte przez administratora) do (usunięte przez administratora) jesteście ile to jeszcze będzie trwało .Morawiecki ty dup...u zajmij się takimi firmami a nie jakaś pandemia.

pipipip
@pip

lecą w kulki umia tylko sprawdzać czy maseczki mamy i mandaty wlepiać ale za firmę która latami działa bezprawnie i (usunięte przez administratora) się nie biorą a szefy dalej udają wiele biednych którzy walczą o przetrwanie ale firmę się opłaca dalej prowadzić jakoś widocznie zapłacone jest ile trzeba a robicie z siebie takich biednych (usunięte przez administratora)

Hubcio
@pipipip

Wariat zawsze wariat prowadzi za jaj ja :)

Zgroza

Gidzine temu na ulicy Jasnej sarsza bardzo szczupla pani kula chodnik . Chodnik mial dlugosc ok 8 klatkowego niskiego bloku . A ta babulka na ostatnim oddechu to robila szok . To nie pojete jak oraja pracownikami za 1650 zl a one sie godza co zrobia. Zamiast kupic sol szef oszczedza nie ma i wykorzystuje sile tych starszych oan wstyd Bez soli przy tych opadach nie dziwne ze chodniki sa biale ale zeby tak wymagac za takie pieniadze wstydzili byscie sie ludzie bez skrupulow .Nie zakupia armatki nic jak najtaniej dzialaja a maszynami sa sprzataczki i to na jakich warunkach i wyplatach . To sie nadaje do tv !!!!Za 50 zl bo tyle wynosi stawka za odsniezenie weekendami i po 12 potrafia czlowiekowi zdezorganizowacn dzien i zycie .Potrafia o 6 napisac ze od 7 odsniezamy . To jest nie pojete a brygadzistka w... (usunięte przez administratora) i mysli ze to jej firma i ludzie kibieto wstyd kiedys za to odpowiesz jeszce tu albo juz tam przed bogiem

Nie tylko tam
@Zgroza

Na zorach to samo o 11 sms ze odsniezamy o 12 i mozesz zapomniec o obiedzie ,rodzinie ,obowoqzkach nie wspomne ze piatek wieczor tez zrabany bo nie wiesz co cie czeka wiec nic nie planujesz . niewdzieczna robota nie zaplacona za niedziele powinna byslc stawka wieksza .

tak jest
@Zgroza

Nie kupią soli bo szef nie ma pieniędzy ,a jeszcze parę lat temu pamiętam jak nasza mówiła nie będzie podwyżki bo na sól poszło tyle kasy .Wieczne mataczenie i mydlenie nam oczu . Coraz gorsze i mniejsze wydawki chemi. Na wszystko żałują a jak już muszą kupić kupuja najtańsze . Sprzęt jakości jednorazowego użytku .Nie rozumiem po co zakładać firmę jak się jej utrzymać nie umie ,pracowników się chce mieć za darmo . Oni swoje dostają dopuki zarabiają tyle ile chcą firma będzie . Narobili ogródków ,wymagania jak na etacie a umowy i wypłaty z kosmosu. Jedyna taka spółdzielnia gdzie takie zeczy mają miejsce .

Franek

@ta firma to możesz podać przykładowo w liczbach, jak wygląda to co jest na umowie i to co jest faktycznie? te godziny ?

blee
@Franek

Po co ci przykłady , ważne jest to, że ta firma nie wystawi ci nigdy umowy z faktycznym wynagrodzeniem ,dlaczego ?? pytaj u źródła . Natomiast prawda jest taka że mają gdzieś wymiar sprawiedliwości i przepisy chcesz robić bez umowy spoko robisz bez . Ta firma to państwo w państwie mają własne przepisy . Są jak PIS tworzą własna konstytucję ! i prawo a ich ustawy są ponad wszystkim .

@Franek

plus za schody mama parę groszy ,pracuje bez umowy

noooo
@Franek

w grudniu przerobionych 138 godzin (6godzin dziennie x 23 dni robocze ) a na umowie mam połowę tego ) wypłata kwota 1550zl plus parę groszy za mycie schodow (na umowie -polowa tego a za schody wogole nie ma o tym wzmianki ) . listopad - 25 dni roboczych to jest 150 godzin do wypłaty ,a wypłata wyniosła 1550 zł plus parę groszy za schody umowa jak poprzednio na połowę tego a jeśli chcesz wystawia na jeszcze mniej albo wogole . Całości tak jak jest nie masz szansy dostać chodź byś prosil.Firma która ma wszystko w (usunięte przez administratora) i tyle .Więc jaka tu stawka godzinowa ???

Przyklad
@Franek

Wyplata na reke Czerwiec 2020-1550zl Lipiec2020-1550zl Sierpien2020-1550zl Wrzesien 2020-1550zl Pazdziernin2020 -1550zl Listopda2020-1550zl Grudzien2020-1550zl Przerobione godziny w danych miesiacach kazdy policzy sam . Pracujemy 6 godzin dziennie . Od poniedzialku do piatku . Panie myjace dodatkowo schody ,wiekszosc nie ma umow a stawki sa rozne . W tej firmie wszystko jest dziwne . Jedne maja wiecej inne nie . porownujac tereny te co maja wiecej maja czasem mniej wyplaty niz te z mniejszym . Jedne maja za 4 klatki wiezowca tyle samo co te co maja trzy . szkoda gadac . Robisz bo musisz . A z robota ciezko .

wesoły

potwerdzom można o pełnej śmieciowe pomarzyć max wystawia ci 70% niby mamy mieć płacone za godzina ale tego tu nie ma bo godziny nie pasują do tego co przerobione a jak by to policzyć samemu też nie pasuje nie mamy pojęcia jak to liczą zdaje się że jest płacone miesięcznie jedna kwota miesiąc w miesiąc a od nowego roku na rękę godzinowa to od 11 do 14,50

Zostaw merytoryczną opinię o sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz - Rybnik

• Jak się pracuje w sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz?

Zobacz opinie na temat firmy sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 17 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz?

Kandydaci do pracy w sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

sp.j. Ład-Komplex Mariola i Piotr Kopocz
1.4/5 Na podstawie 278 ocen.
  • Energetyków 5
    44-200 Rybnik