Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe

Kielce

Opinie o Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe

Była pracownica 2014-04-21 13:30
Właścicielka oporna co do zawierania umów o pracę. Podejście do pracowników jak do uczniów w szkole podstawowej no i obowiązkowe sprzątanie pomieszczeń i ubikacji na korytarzu ( wg ustalonego grafiku wśród pracowników) bez dodatkowej opłaty.
Radzę omijać.
Robiłam tam 2014-05-17 18:31
Zgadzam się z poprzedniczką. Do puki się nie zbliża wypłata to miła sympatyczna(usunięte przez administratora)Szczerze odradzam omijajcie szerokim Łukiem to Biuro
Ja też 2014-06-20 08:40
Właścicielka wydaje się taka sympatyczna na początku ale tylko na początku. Pozory, pozory..
Anna 2014-07-30 18:47
WITAM.Odbywałam staż w tym biurze. Atmosfera jest bardzo miła, właścicielka, jak i pracownice bardzo życzliwe, pomocne. Dzięki nim dużo się nauczyłam. Polecam wszystkim.
Monika 2016-11-30 10:58
Super miejsce pracy, można zdobyć doświadczenie. Atmosfera bardzo mila. Szefowa też. Załoga godna polecenia a firma stale się rozwija.Warunki pracy super.
Monika 2016-11-30 11:01
Jak długo pracowałaś w biurze
Ss 2017-01-11 13:37
Szkoda bo nie daje umów o pracę na czarno robią dziewczyny najlepiej na staż by wzięła lub zwrot z pfronu niedługo zakładem pracy chronionej bedzie
Zz 2017-01-11 13:40
Po 3 miesiące pracują dziewczyny bez umowy najlepiej darmowych pracowników by wzięła omijać z daleka a stażyści uczą się na podatnikach żadnej tajemnicy co do dokumentów firm
Uu 2017-01-11 13:42
Podatniku chcesz być rozliczany przez uczennice to śmiało wybierz tą firmę pozwolisz na wgląd w dokumenty każdemu nowemu pseudo pracownikowi
Życzliwy 2017-04-08 13:47
Nie polecam
CDS 2017-04-09 17:51
Zgadzam się z tobą , same uczennice
Zostaw swoją opinię o Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe