Opinie o Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe w Kielce

Maria

Pani Sabina Andrejas naliczyła mi bardzo duże koszta za rozliczenie. Płaciłam wcześniej o wiele wiele mniej rozliczenia. Oprócz tego że się całkowicie rozliczyłam to jeszcze dodatkowe koszta mi dolicza. A jak się skontaktowałam z nią o to rozliczenie to nie odbierała telefonu.

A Nowy wpis

Wykorzystuje osoby, które wysłały CV. Zaprasza doświadczone osoby na dzień próbny, potem kolejny i następny. Praca jest świadczona za darmo kilka dni. Potem następna osoba.

Czy w Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Była pracownica Nowy wpis

Byłam , niestety długo nie mogłam zagrzać miejsca w tym Biurze . Nie żałuję dobrze wspominam , z pewnością nabrałam wiekszego doświadczenia i pewności siebie . Polecam : )

Maria Nowy wpis

Firma Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko SAMODZIELNA KSIĘGOWA. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

W firmie Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe podobno płacą nawet 3700 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Asystent/-ka? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Asystent/-ka.

Marzena

Jestem od ponad dziesięciu lat obsługiwana przez biuro p. Sabiny Andrejas jestem bardzo zadowolona i polecam to biuro dokumenty na czas bardzo miła obsługa p Sabina jest ciepła bardzo miła osobą bardzo pomocną jak i również cały personel biura polecam

Pracownica

Pracuje u p Sabiny od ponad dziesięciu lat w biurze jest osoba bardzo miła i pomocną atmosfera jest rodzinna współpracownicy sympatyczni i pomocni jestem bardzo zadowolona z pracy i ż tego ze mam przyjemność pracować w przemiłej atmosferze w biurze rachunkowym p Sabiny Andrejas

Patryk

Jestem bardzo zadowolony z prowadzenia przez p Sabine dokumentów mojej firmy wszystko jest na czas miła obsługa współpracowników od siedmiu lat jestem bardzo zadowolony polecam to biuro bardzo miła obsługa

Magda

Polecam z całą odpowiedzialnością Biuro Rachunkowe Sabina Andrejas. Jestem klientką od par lat.Wszystko załatwione na czas.W razie jakichkolwiek pytań szybka pomoc. Pani Anetka i Pani Monika super profesjonalizm.Pani Sabina zawsze służy pomocą. Dziewczyny w sekretariacie uprzejme i komunikatywne. Polecam

PP

Właścicielka pani Sabina jest bardzo toksyczną osobą.Uważajcie na to biuro pracownicy bardzo często się zmieniają.

Nie polecam

Olga
@Magda

Dlaczego nie polecasz pracy w tym Biurze Rachunkowym? Mogłabym poznać jakieś powody? Jakieś warunki zatrudnienia Ci nie odpowiadały?

@Olga

Szkoda mi czasu na opisywanie zachowania właścicielki biura a Ty jeśli masz szacunek do samej siebie daj sobie spokój

X.

Ciągła rotacja pracowników w biurze, ciągłe dokładnie im pracy oraz brak doceniania pracowników. Chaos.

aa

Najgorszy pracodawca jakiego miałam. Człowieczeństwo to obcy wyraz dla właścicielki biura.

Abc

Nie za takie pieniądze, nie w tych warunkach...

Olga
@Abc

Jakie pieniądze i jakie warunki dokładnie masz na myśli? I o jakie stanowisko pracy u pani Sabiny Andrejas dokładnie Ci chodzi? Napiszesz coś więcej?

Praca w biurze rachunkowym jest specyficzna, nie każdy sie nadaje. Dużo pracy szczegolnie do 25, szybkie tempo. Księgowe mają duże doświadczenie i w tym dziale raczej nie ma rotacji pracowników, mozna na nich polegać. Pomyłki zdarzają się w kazdym biurze rachunkowym nie zawsze z winy pracowników. Negatywne komentarze wystawiają raczej osoby które nie zostały zatrudnione . Stażystów ma każde wieksze biuro rachunkowe do numerowania i ukladania dokumentów.

cv

Raczej niezatrudniona osoba nie wie, że trzeba sprzątać. Chyba, że na rozmowie kwalifikacyjne na księgową od razu właścicielka nadmienia że do pozostałych obowiązków będzie sprzątanie innych pomieszczeń a nie tylko miejsca pracy. Za dużo tu potwierdzających się opini

Agata
@cv

Widzę że wiesz, jak wygląda praca w Andrejas. A mogłabyś właśnie szerzej opisać zakres obowiązków pracowników? Będę bardzo wdzięczna, dzięki.

Ala

to biuro jest jedną WIELKĄ pomyłką

Jowita

Powiedzcie czy ta oferta dla księgowej ze stycznia jest jeszcze aktualna? Jaką macie atmosferę w pracy?

Praca
@Jowita

To prawda praca w kołchozie, wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej pracy, bardzo dużo pracy i duży stres. Szefowa wiecznie niezadowolona z pracowników i dokłada ciągle pracy.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe?

dorcza

Najniższa krajowa + zlecenie. Praca w kołchozie, pracownicy w stresie przed 25 każdego miesiąca. Przez parę lat prowadzono mi księgowość, wieczne problemy z prostymi sprawami. Nie polecam zdecydowanie.

Klijent

W ciągu dwóch lat prowadzi moją firmę trzecia księgowa, nie wspominając o kadrowej bo tam się nie doliczyłem ile ich się zmieniało. Właścicielka nie odbiera telefonów. Nie polecam tego biura, lepiej zapłacić więcej i mieć głowę spokojna.

Norbert

Jestem klijentem biura Pani Sabiny od kilku lat i jestem bardzo zadowolony ze współpracy.Polecam biuro wszystkim zainteresowanym.

@Norbert

pseudo (usunięte przez administratora)widac że piszesz pd andrejas niech się pochwali ilu klientów odeszło do lepszych biur.

Magda

nie polecam nikomu chcąc mieć wszystko zrobione cały czas duża rotacja pracowników,dziś pani (usunięte przez administratora)jutro pani (usunięte przez administratora)a za miesiąc pani (usunięte przez administratora)itd.Włascicielka dobrze prowadzi do pokoju i tylko kawa i kawa tyle potrafi.Szczerze nie polecam nikomu tego biura,same stażystki które bedą się uczyć na waszych dokumentach.

Zostaw merytoryczną opinię o Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe - Kielce

• Jak się pracuje w Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe?

Zobacz opinie na temat firmy Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe?

Andrejas Sabina Biuro Rachunkowe
  • ul. Warszawska 255