Opinie o Tax-Net Sp. z o.o. Oddział w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tax-Net Sp. z o.o. Oddział. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tax-Net Sp. z o.o. Oddział o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tax-Net Sp. z o.o. Oddział w Bytom

Adrian Nowy wpis

Czy można do tej bytomskiej firmy dojechać komunikacją miejską?

Gosc Nowy wpis

Odradzam ta firme. Firmy sa rozliczne wedlug uznania pomocy ksiegowej. Na całej placówce pracuje jedna kompetenta osoba, która nie udziela pomocy koleżankom. Reszta nie ma pojecia o tym. Błedy w księgowości sa ogromne, ginal dokumenty z czego śmieja sie pracownicy. Nie ma szacunku do klienta, jest traktowany jako gorsza kategoria. Żadko można się spotkać z takim podejściem nie mam pojęcia jak tax-net jeszcze istnieje.

Mirek Nowy wpis

Jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać? Może wy również nie jesteście bez winy??

były klient Nowy wpis

Firma nie jest godna polecenia.Rozliczano tam moją firmę dziadostwo niesamowite!! totalny brak wiedzy i doświadczenia pracownic które tam urzędują.Doceniają tylko klientów znajomych noszących upominki. Zatrudnienie na umowę dostają tylko członkowie rodzin którzy są zatrudniani po znajomości.Nie polecam a już w szczególności Oddziału Bytom gdzie tylko liczą się pieniądze i płatności-fry jeszcze w terminie a już trzeba płacić-masakra!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Tax-Net Sp. z o.o. Oddział? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
alinka

Odradzam wszystkim ta firme. Traktuja ludzi jak maszyny , brak szacunku , 8 godzin w pracy ?? Choroba? Urlop? Zapomnijcie.dla nich jestescie tylko do 1 celu - robota kasa ...za marne grosze..balagan,brak informacji o zmianachw podatkach, ludzie warcza na siebie jak psy a ci ich jeszcze podpuszczaja..duzo, szybko bylejak -tego sie tam perfekcyjnie nauczycieno i zlewac wszystko klienta tez...by,e dalej szkoda zachodu

nn

Mnie się podobało. Odbyłam praktyki i osobiście uważam, że bardzo dużo się nauczyłam.

były klijent

nie polecam współpracy z tą firmą doradztwo beznadziejne nie patrzą na klientka liczy się tylko przelew i należności które trzeba im zapłacić

wika

Tax net znowu poszukuje pracowników. Powiedzcie mi czy coś się zmieniło w tej firmie czy jak wyżej, nie warto się nią interesować? Rzeczywiście tam nie ma umów o pracę i na okres dłuższy?

Firma koszmarna. Zero szacunku dla ludzi i ich pracy. Wyzysk i jawna niechęć do współpracy na ludzkim poziomie. Szczerze odradzam komukolwiek, kandydatom i klientom.

niepelnosprawny

Witam praca w tej firmie to wielkie niewolnictwo, brak szacunku asystentów i niepełnosprawnych ,płaca marne grosze,kaza zostawać po godzinach pracy, niech się tą Firmą Pip zainteresuje!!!!

zdzisio

Odradzam klientom jak i ludziom chcącym tam co kolwiek robić. Pogarda, brak szacunku, marnowanie ludzi i wykorzystywanie zwłaszcza przez właścicieli.

ktoś

Jak obecnie wygląda sytuacja w TAX-NET Katowice? Oczekuję tych pozytywnych jak i te negatywne!

aplikant

Czy ktoś mógłby opisać jaka panuje tam atmosfera i jakie warunki pracy?

Witam

Ja zaczynam w niedługim czasie praktyki w tax-net katowice, i tak muszę je odbyć. Będę miał trochę czasu na poznanie warunków w firmie.

Nat

Radzę uciekać przed tym pracodawca! Oferuje praktyki dla studentów, oczywiście praca w czynie społecznym ale zapewnia późniejsza możliwość zatrudnienia na umowę o prace. Co sie okazuje po 3 miesiącach... Tax net oferuje prace na umowę zlecenie za marne 900zl brutto - kpina! Dodatkowo niczego nie tłumacza podczas praktyk, każą po prostu wklepywać dokumenty do systemu!

Gosc

Podbijam, wie ktoś jak wyglądaja warunki w firmie TAX-NET?

Popo

Jak obecnie wygląda sytuacja w TAX-NET?

NIE MA UMOW O PRACE ??? CIEKAWE, TO DLACZEGO JA INNI MOI WSPOLPRACOWNICY PRACUJA NA UMOWE ZLECENIA I TO NA DODATEK PONIZEJ 1000 ZŁ?????

Gabriela

Niepołnosprawni - ulgi Dla znających przepisy jest to jasne. Osoby, które nie mają doświadczenia, muszą je gdzieś nabić ! Co do stawek - śmieszne na początku a jak dalej ?

kandydat

Zastanawiam się jak świadczy to o firmie skoro wolą zatrudnić niepełnosprawną osobę bez wykształcenia i doświadczenia, zamiast z wyższym Uniwersyteckim, z doświadczeniem i znajomością programów księgowych, która jest nawet gotowa pracować za najniższą krajową- jestem w szoku.

Zostaw merytoryczną opinię o Tax-Net Sp. z o.o. Oddział - Bytom

Tax-Net Sp. z o.o. Oddział