MBM Biuro Rachunkowe

Tarnów

Opinie o MBM Biuro Rachunkowe

Ewa 2016-02-23 14:21
Bardzo polecam to biuro. Wszystkie sprawy tu błyskawicznie załatwiają.
Aneta 2016-03-18 12:46
Bardzo przyjemne biuro. Bez klopotu rozwiązują tam wszelkie sprawy.
Dorota 2016-04-20 13:29
Świetne biuro. Bardzo fachowe. Pomocne bardzo np przy rozliczaniu PIT.
Magdalena 2016-05-18 19:25
Często korzystam z usług tego biura i zawsze jestem zadowolona.Zawsze wszystko robią na czas i bardzo rzetelnie.Polecam!
Marek 2016-06-17 23:06
Jestem zadowolony z usług tego biura. Bardzo porządnie zajmują się tam sprawami papierkowymi, a mnie to bardzo odpowiada, bo księgowość nie jest moją mocną stroną.
Aneta88 2016-06-21 23:46
Byłam klientką tego biura i mogę mówić tylko w samych superlatywach. Bardzo przyjemny kontakt, fachowe doradztwo męczącej kwestii i przystępna cena, to atuty tego biura. Dodam jeszcze, że czasami naprawdę nie warto męczyć się samemu nad pewnymi sprawami papierkowymi, a zdać się na specjalistów.
AgataiMarek 2016-07-25 11:10
Biuro bardzo pomocne. Mili i fachowi ludzie tam pracują. Teraz już nie boimy się o księgowość w naszej firmie.
Kazik 2016-08-06 20:12
Nie jestem biegły w księgowości i dla tego postanowiłem swoje papiery powierzyć profesjonalistom. Zdecydowanie dobrze zrobiłem!
pitu 2016-09-05 19:30
Przy rozliczaniu PIT i innych rzeczach chętnie korzystam z pomocy tego biura. Zawsze życzliwi, pomocni i świetnie pomagają wypełnić wszelkie dokumenty przy tym stosując bardzo przystępne ceny. Jestem pod wrażeniem poziomu tego biura!
dominika 2016-10-03 20:16
Od jakiegoś czasu moja współpraca z tym biurem jest bardzo owocna i ładnie prowadzą moje sprawy i dosłownie się o ni nie musze martwić! Warto skorzystać z usług fachowca!
arek 2016-11-10 21:15
Ostatnio miałem kilka pitów do rozliczenia i się w końcu pogubiłem w tym wszystkim i skorzystałem z pomocy biura MBM i okazało się, że PIT wypełnili mi dosłownie w kilka minut i to za małe pieniądze. Po co były mi nerwy jak lepiej zaufać fachowcom.
manuela 2016-12-10 18:37
W sprawach związanych z rachunkowością, czy księgowością wolę zdać się na profesjonalistów z biura MBM. nie muszę się kłopotać z powodu nieznajomości w pewnych sprawach. świetne biuro!
Oliwia 2017-01-14 19:07
W sprawach rachunkowych jestem zielona i dlatego takie sprawy zlecam fachowcom w tej dziedzinie. Współpraca z biurem MBM przebiega w bardzo dobrej atmosferze i przedewszystkim jest owocna. Nie narzekam!
McHammer_80 2017-02-10 22:40
Bardziej opłaca mi się współpraca z tym biurem, niż zadtrudniane w mojej firmie dodatkowo księgowej. Przede wszystkim są niższe koszta, a biuro jest na bieżąco z przepisami i wszelkimi ustawowymi zmianami. Ogólnie polecam!
grażyna 2017-03-04 15:14
Prowadzę z mężem autokomis i żeby uprościć sobie życie współpracujemy z biurem MBM, które kompleksowo zajmuje się dokumentacją i na bieżąco wszystko jest w porządku. Ogólnie jesteśmy zadowoleni.
Nina 2017-04-21 22:57
Biuro MBM mi polecił znajomy i mówił o sprawnej obsłudze klienta i nie wysokich stawkach i skorzystałam z jego polecenia. Ogólnie biuro jest bardzo sprawne i rzeczowe i na bieżąco prowadzą moją księgowość. Jestem zadowolona i dla tego polecam!
Edward 2017-05-12 22:01
Przy małej firmie nie opłacało mi się tworzyć stanowiska księgowej i lepszą opcją było nawiązanie współpracy z tym biurem, które robi to samo, a kosztuje dużo mniej. W biznesie liczy się kalkulacja i zysk i tu to mam.
Wioleta Kamińska 2017-06-09 14:00
Jestem bardzo zadowolona z usług, które świadczy biuro, bo są bardzo konkretni, nie bałamucą profesjonalnym słownictwem, a cennik mają bardzo elastyczny, co mi się podoba. Biuro jest dla ,mnie godne zaufania.
Robert 2017-07-10 00:17
Słuszna uwaga! Dokładnie z tego samego powodu i ja z tego biura korzystam!
martyna 2017-07-17 16:03
Biuro MBM mi sie spodobało od samego początku, jak tylko poszłam tam z moją przyjaciółką. Coś musiała pozałatwiać i byłyśmy zmuszone do skorzystania z ich usług ale nie żałujemy. Warto było. Oni mają podejście do takich spraw i to jest najważniejsze. W krótkim czasie mogliśmy już jechać wszystko odebrać. Jestem bardzo dumna z ich pracy. W razie jak ja bede miała jakieś problemy to na pewno już wiem gdzie sie zgłosić ;) Pozdrawiam!
Aleksamder 2017-08-08 18:06
Kiedyś prowadziłem rachunkowość firmy samodzielnie, jednak zajmowało to coraz więcej czasu i co jaki czas odkrywałem, że popełniam poważne błędy w prowadzeniu dokumentacji związane z ciągle zmieniającymi się przepisami.Teraz dokumentację prowadzi MBN a ja mogę się skupić na własnej firmie. Bardzo polecam!

Zostaw swoją opinię o MBM Biuro Rachunkowe - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MBM Biuro Rachunkowe