Opinie o Thomann-Hanry Polska w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Thomann-Hanry Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Thomann-Hanry Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thomann-Hanry Polska w Bydgoszcz

Wiecie może, czy w Thomann-Hanry Polska szukają chętnych na staż?

TH Polska Nowy wpis

Jestesmy bardzo chcec na nowe osoby. Po prosze o CV tutaj: biuro@thomann-hanry.pl

SAMA PRAWDA !!! Nowy wpis

Dobra, dosyć obłudy i chamstwa. Przyznaję się to ja sie żegnam z firmą, bo jestem alkoholikiem i nikt z alkoholikiem umowy odnawiać już nie chce, ani nie chcą za mnie pracować, ani mnie utrzymywać. Jestem baranim łbem. Chętnie bym dalej opowiadał, jak to firma mnie skrzywdziła, ale nachlałem się znowu i w upojeniu pijackim wszystko już mi się miesza. Chcę się pożegnać i przeprosić za głupie wpisy.Wiem ze moje życie jest dla innych ciężarem i nic nie warte, bo z alkoholem nikt nie wygra. Ja przegrałem. Miałem gdzie mieszkać, dostawałem kasę na życie, miałem przyjaciół, bo ci ludzie o mnie dbali, nawet kiedy leżałem osrany...miałem się leczyć, ale spanikowałem. To będą jedyne moje dobre wspomnienia życiowe kiedy tu byłem. Nie umiem żyć jak inni, pracować i odkładać. Lubię łatwe życie, które mnie zgubi. rzymajcie się

SAMA PRAWDA !!! Nowy wpis

31.12.2014 przepraszam za pomyłkę.

(+) pożegnanie

Zobacz, co po sobie pozostawiasz w pamięci ludzi, z którymi masz do czynienia. Przeczytaj swoje wszystkie tutaj wpisy i zastanów się. Bo to cały twój dorobek...

Firma Thomann-Hanry Polska poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
niezrzeszony

wiecie, ja to odnosze wrażenie, że pierdolicie co nieco bzdury. bo jak firma by miała taką sławę to by dbała o to, żeby tych waszych komentarzy tu nie było.

zastoj to malo powiedziane to juz jest zator a jesli zalezy ci dalej na tym by pracowac u nich to prubuj dalej jesli nie potrzebujesz kasy

gosc

eheeh.. racja .. a teraz cos robia konkretnego ? czy zastoj?

ona

+wieza cisnien jedyne co oni maja wspolnego z cisnieniem to to ze ciagle je ludziom podnosza

witam czy to cos zwane dalej firma jeszcze istnieje. slyszalem ze dobrze sie tam nie dzialo i nie dzieje ludzie pracujacy tam nie sa zbyt zadowoleni. zastanawiam sie poco stwarzac pozory i mydlic ludziom oczy znam ten temat troszke bo mialem z nimi do czynienia krotko bo krotko ale na ludziach mozna sie poznac i nie trzeba znac ich wieki tylko dwie osoby kojarza mi sie dobrze z ta nazwa [usunięte przez moderatora] ale oni podobno juz tam nie pracuja

anonim - 2011-06-02 03:05:41 to był żart na temat tej firmy. wywalili mnie z hukiem i teraz siedzę i gryzę paznokcie od nóg ze zgryzoty., a chłopaki fizyczni na mój temat też mają nie najlepsze zdanie.nie zdziwil bym sie jak by sie okazalo ze te slodkosci wypisuje ktos z biura aby sie dowartosciowac pajace

Gall Anons!

A tak wogle to stara ekipa już tam nie pracuje !Chodzi o czyszczenie Więc jacy chłopacy fizyczni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I żeby to sie(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Thomann-Hanry Polska - Bydgoszcz

Thomann-Hanry Polska