Opinie o Pepi-Trans Szczepan Kopek w Rzepiennik Biskupi

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pepi-Trans Szczepan Kopek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pepi-Trans Szczepan Kopek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepi-Trans Szczepan Kopek w Rzepiennik Biskupi

Zdzisio

To że kopki to wielkie chamy wiadomo juz nie od dzis. Paliwo syf, pozim obsługi tragiczny firma działająca na pograniczu prawa!

SEBIX Nowy wpis
@Zdzisio

TY (usunięte przez administratora) PEWNIE NIE MASZ PIENIEDZY ZEBY ZAPLACIC TO SZKALUJESZ UCZCIWYCH LUDZI NA FORUM. DZIADU

Grzegorz Nowy wpis

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Szkoda, że nikt nie pisze.

Marek Nowy wpis

Obsługa bardzo miła nie zawracają głowy przymuszaniem do dodatkowych zakupów na stacji.... Idzie to sprawnie i bez większych problemów, paliwo oki nie zauważyłem żadnej różnicy a chwilę już tankuje na tej stacji, ceny przyzwoite--- zawsze starają się mieć cenę niższa niż na innych stacjach!!!! Polecam

tadpie Nowy wpis

Wszystkie negatywne opinie wpisują osoby które niezadowolone są z faktu iż za dostarczony towar trzeba zapłacić w terminie. Jak spraw kończy się w Sądzie to niedobry dostawca,złe paliwo. Ja jestem odbiorcą od lat , płacę bez wzywania (czasem z malutkim opóżnieniem) ale wcześniej dzwonię do właściciela i uzgadniamy nowy termin bo jako przedsiębiorca wiem ,że on też musi płacić w terminie. Dostawy zawsze są terminowe i rzetelne.

Brałeś udział w rekrutacji do Pepi-Trans Szczepan Kopek. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
ex

Nie polecam

molo22

jak najwiekszy negaty.niepolecam.paliwo syf

miki

sorry ale nie polecam - 2012-03-14 16:08:50 Dla pracowników być może że są spoko ale co do klienta to nie bardzo jeżdzili do mnie pare razy z towarem i ich stosunek do klienta równa się mniej niż zerojak największe pozytywy wszytko szybko bezproblemowo i tanio.a komentarz negatywny to pewnie sprawka konkurencji :)

-----*/***

jaki stosunek mają do klienta?? ja często korzystam z ich usług i nie narzekam-czasowo,terminowo i fachowo!. rozmawiałem również z kierowcami i nie narzekają.

sorry ale nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Pepi-Trans Szczepan Kopek - Rzepiennik Biskupi