brak logo

Fine Media S.C.

Wrocław

Opinie o Fine Media S.C.

K_w 2012-02-29 17:44
Praca w bardzo przyjemnej atmosferze, warunki zatrudnienia bardzo dobre,pieniądze na dobrym poziomie.

Mogę z czystym sumieniem polecić tego pracodawcę.
joan 2014-12-02 17:31
pieniądze na poziomie? Chyba jakiś żart. Paca w bok minimalna, za to ciągłe wysłuchiwanie żalów klientów.
ryba 2015-04-17 11:10
Jak dla mnie płaca jest na dość dobrym poziomie, fajne miejsce na start. Praca w miłym zespole ;)
szaroon 2015-06-27 09:41
nie polecam. Niskie zarobki, tragiczna atmosfera... Firma tylko na start, po zdobyciu doswiadczenia trzeba uciekać czym predzej.
aksel86 2015-07-10 00:01
Bardzo kiepskie zarobki jak na warunki wrocławskie. Współpracownicy OK, ale niesamowity chaos organizacyjny. Rzadko pensja na czas.
Koleżanka z biurka 2015-08-18 21:20
Jak wypisujesz takie bzdury to przynajmniej podpisz sie nickiem, ktorego nikt w firmie nie skojarzy. Płaca jest adekwatna do umiejetnosci, a Twoje byly jakie byly. A co do zalów klientów... cóż mogę powiedzieć: to tak jakby narzekać że w myjni samochodowej przyjeżdzają tylko brudne samochody. Z natury rzeczy do BOK dzwonić będą tylko Ci którzy mają jakiś problem, bo pozostali nie mają po co... Ale to jak widać też logika ponad Twoje loty joan....
nick 2015-08-29 18:15
i tak nie awansujesz
Sharon 2015-12-14 14:52
Ktoś wyżej się pode mnie próbował podszyć chyba :)
Pracowałam w firmie 1,5 roku. Firma świetna na start, daje doświadczenie - nie tylko w obsłudze klienta ale także w reagowaniu na niecodzienne sytuacje.
Współpracownicy wspaniali, szefowie też.
Pieniadze za moich czasów byly dobre, zwlaszcza jesli dostalo sie fajna premie.
Generalnie im większa odpowiedzialność, tym wiekszy hajs.
Polecam firmę - pieniadze były zawsze wypłacane.
xxx 2015-12-17 22:10
po ciągłej rotacji widać jaka to "super" firma i jakie ma "wielkie" możliwości rozwoju pracowników, a zarobki słabiutkie i umowa śmieciówka.
Fm 2016-01-25 22:05
chyba zleceniodawce ..
pumsi 2016-04-15 19:21
Jak to sobie wszystko przeczytałem to śmiać mi się chce, jak przypominam sobie to co tam się działo.
Nie wiem jak jest teraz pamiętam jak było kiedyś. Firma jak większość polskich firm bazująca na oszukiwaniu klientów i wyzysku pracowników. Ekipa?
Były osoby normalne ale kierownictwo do nich nie należało. Typowe karierowicze. Zresztą ciężko nazwać ich kierownictwem. Zwykła banda ciołków pracująca tam dłużej. Najlepszym przykładem osoby piastujące stanowisko kierownika bok. Domyślam się że niektóre wpisy na tym forum zachwalające firmę są ich dziełem. Chociaż nie można zapominać o kierowniku technicznym. Typowy ściemniacz i krętacz. Nie można też w tym miejscu nie docenić postaci samych prezesów.
Dziwna para. Jeden nadpobudliwy schizofrenik. Drugi jego całkowite przeciwieństwo.
Widocznie biznesowo się uzupełniali. Jeden zajmował się techniką drugi mydleniem oczu.
Przyznaje schizofrenik miał wiedzę techniczna pasje i zamiłowanie, ale całą sieć traktował jak zabawkę dużego dziecka. Co potem wychodziło bokiem klientom i pracownikom fm. Oczywiście obydwaj Panowie nieźle się nachapali. Domy, samochody, wycieczki kilka razy do roku bangladesz, meksyk i tak dalej.. Widziałem kilka faktur na towary zamawiane do firmy. Średnio w miesiącu wydawali kilka tysięcy na zabawki. Oczywiście dla zwykłych pracowników pieniędzy nie było.
Ochłapy na umowę zlecenie. W zamian dostawałeś totalny chaos organizacyjny i setki wkurwionych klientów. Czy warto? No cóż rotacja pracowników mówi sama za siebie. Mimo wszystko z uśmiechem wspominam dawne czasy. Finemedia to kaszka z mleczkiem w porównaniu do tego co spotkało mnie później. Ale to już zupełnie inna historia....
Zostaw swoją opinię o Fine Media S.C. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fine Media S.C.