Opinie o Q4net Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Q4net Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Q4net Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Działalność w zakresie zarządzania infrastrukturą IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Q4net Sp. z o.o. w Wrocław

Marek2021 Nowy wpis

Nie wiem jak tam się pracuje, ale jako klient jestem bardzo zadowolony z poziomu świadczonych usług. Firma przeszła całkowicie na zdalną pracę i potrzebowaliśmy stabilnych łączy. Szybkość i profesjonalizm pozwoliły na bezproblemowe przeprowadzenie kilku szkoleń online oraz ważnych dla nas wideokonferencji.

Bartosz

Siema! Rozglądam się za nową robotą bo mój szef mnie wkurza, dlatego prześwietlam oceny firm. Zakładam, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Wrocławia. Proszę, opiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Q4net Sp. z o.o.? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy są tanie obiady lub jakaś kantyna w której można zjeść? Bartosz

Artur Nowy wpis
@Bartosz

Pisano wcześniej o braku szacunku do pracowników już na etapie rekrutacji, a jak ktoś zapytał czy są podwyżki to tylko śmiech i nic więcej. Myślisz że to wpisy rozgoryczonych byłych pracowników czy coś jednak jest na rzeczy?

Malwina Nowy wpis
@Bartosz

Hej Bartoszu. Narzekać nie będę ale z drugiej strony zawsze mogłoby być lepiej. Jeśli idzie o dofinansowane obiady pracownicze to rekomenduję firmę Bombardier z Wrocławia. Zatrudnieni (wiem to od narzeczonego bo tam pracuje) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki są tanie. Za kwotę dofinansowania pracownik może kupić na przykład ciepłą zupę. Wybieraj pracodawcę mądrze. Malwina.

Bożena Nowy wpis
@Malwina

A co Twoim zdaniem w takim razie mogłoby być lepiej?

Co jaki okres czasu w Q4net Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Robert

Podwyżke? hehahahahahhahah

Helena
@Robert

Z czego się śmiejesz? Normalne pytanie. Każdy wartościowy pracownik ma prawo do podwyżki. Ja tu nie pracuje, ale przymierzam się do zaniesienia CV .

Wanda

Szukam info o rozmowie rekrutacyjnej, to co tu znalazłam to " totalny brak poszanowania dla kandydata ". Czy ktoś jeszcze może się wypowiedzieć czego się spodziewać? Jak rozumieć ten brak poszanowania...

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Q4net Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Asystent / Asystentka działu handlowego?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Natalia

Czy musicie nadal pracować w maskach?

Szukający

Witamina za late dni rozmowę do tej firmy na key account manager i zastanawiam się czego mogę się spodziewać na rozmowie , o co mogą pytać i co maja do zaoferowania, nie mam doświadczenia w It wiec nie bardzo wiem czego mogą chcieć ode mnie , nie pracuje wiec chętnie rozliczne gdzies prace, najlepiej na dłużej, oczekiwań nie mam wygórowanych aczkolwiek nie chce marnować czasu na lrace gdzie nie wystarczy na rachunki itd. Czy ktoś ma jakies i przydatne informacje?! Będę wdzięczny

Jarek

Idealnie to nie jest nigdzie. Myślę, że niektórzy mają bardzo roszczeniowe postawy i stąd to niezadowolenie!

Szczerze odradzam zatrudnienie w tej firmie . Całkowity brak poszanowania już na etapie samej rekrutacji.

Gabriela

@D., czy ostatecznie udało Ci się uczestniczyć w tej rozmowie? Nie jest to dla mnie do końca zrozumiałe. Czy zdecydowałeś się po prostu nie czekać dłużej tylko opuścić firmę Q4net? Może warto było poczekać, każdemu przecież mogą się zdarzyć nieprzewidziane sytuacje. Może tak było akurat w tym przypadku? Czy nie żałujesz swojej decyzji?

Magda
@Gabriela

A co tu jest niezrozumiałe? Nieprzewidziane sytuacje owszem, ale od tego istnieją telefony, maile, smsy, żeby poinformować, wyjaśnieć, przeprosić. Jeśli tak sę traktuje ludzi przed przyjęciem do pracy, to potem może już być tylko gorzej, więc podejrzewam, że D. nie ma czego żałować

D.

Żenujący poziom Pana Wiceprezesa i Pana Dyrektora DH. Z takim podejściem na rozmowie kwalifikacyjne nie znajdziecie dobrych pracowników. Czekałem na rozmowę 50 minut bez żadnych wyjaśnień, że ktoś się spóźni, po czym wyszedłem. Nie polecam.

Jerzy

Czy tak dobrze pracuje się i nie ma chętnych do pisania? Szkoda!!!

?

Nie polecam!Duża rotacja - szczególnie na stanowisku asystentki i w telemarketingu. Przełożonego w dziale handlowym, uprzedzony do kobiet, jego "żarty" i zachowanie podchodzą pod [usunięte przez moderatora]. Jeśli ktoś szuka czego na stałe albo na dłuższy czas niech nie traci czasu na tą firmę.

2006-
@

Proszę o kontakt osobę, która napisała powyższą opinię i informacje ma temat tej firmy- sprawa prywatna

Ile można zarobić jako handlowiec? Jaki jest przełożony handlowców - jak ich traktuje?

Były handlowiec

Miły przystanek w drodze do kariery. Zarobki niestety dużo poniżej poziomu rynkowego.

anonymus

do były pracownik - Firmą dowodzi fajny gość, potwierdzam! Jednak kto dowodzi Tobą to już inna sprawa,i mniej przyjemna.

Nie pracuję już w Q4Net i wydaje mi się że jestem obiektywny. Generalnie jest ok., bardzo dobra atmosfera pracy i dużo okazji do nauki oraz zdobycia doświadczenia. Zarobki mogłyby być wyższe. Firmą dowodzi naprawdę fajny gość.

Przez jakiś czas dane mi było pracować w dziale monitoringu. Zgadzam się z kolegą wyżej że płaca średnia. Ale niebywałym plusem były zmiany weekendowe i nocne gdzie ustawiało się budzik co 15-20min, wpisywało kod i szło się dalej spać. Praca marzenie!

Monitorujący

Zarobki na helpdesku gorzej niż w McDonalds (ale coś z IT w CV musi być). Tyle co można oglądać seriale/filmy i czekać aż 8 godzin minie. Jak chcesz przyjść i odsiedzieć polecam.

Pracocholik

Ludzie w firmie super (atmosfera i jeszcze raz atmosfera), niestety zarobki fatalne. Jedyne co mnie trzyma w firmie to mnogość ciekawych zagadnień oraz dostęp do technologi Cisco. Firma broni się premiami kwartalnymi, które są albo ich niema, bardzo duża dysproporcja w stosunku z innymi firmami IT we Wrocławiu. Jeśli myślisz że zarobisz w Q4Net, to nie licz na to.

gosc

heh, potwierdzam. Atmosfera jest sprzyjająca nerwicy. Farma jest mała ale zarabiająca dość dużo jednak zarobki pracowników są mierne! Niestety nie szanują człowieka. Lepiej szukać pracy w innej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Q4net Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Q4net Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Q4net Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Q4net Sp. z o.o.
  • Al. Karkonoska 59