Opinie o Biuro Podróży Altamira S.C. Wioletta Mroczek Kinga Myszkowska w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Biuro Podróży Altamira S.C. Wioletta Mroczek Kinga Myszkowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biuro Podróży Altamira S.C. Wioletta Mroczek Kinga Myszkowska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Podróży Altamira S.C. Wioletta Mroczek Kinga Myszkowska w Katowice

Aettess

To obóz pracy, może faktycznie nie płacą źle, ale atmosfera, szefostwo, ilość zadawanej pracy nie do ogarnięcia. Wiecznie niezadowolenie, krzyki, wrzaski, pretensje o wszystko i mobbing . Robienie kreciej roboty, robienie z igły widły, niepłacone za nadgodziny !!! Tragedia. Nikomu nie polecam, zresztą przy takim przemiale pracowników jaki tam jest - wszystko mówi samo za siebie !!!

XYZ
@Aettess

Dokładnie, kilka lat temu miałem nieprzyjemność przewinąć się przez to biuro. Wieczne pretensje,nadgodziny i kompletny brak szacunku do pracownika. Niejednokrotnie zdarzało się zostawać dłużej bo? Przy końcu pracy okazywało się że jest do przygotowania oferta na następny dzień na rano. Nawet marnego dziękuję nie usłyszałem, nie wspominając o wypłacie za nadgodziny.

Aettess

XYZ Nowy wpis
@Aettess

Wiecie, czy Biuro Podróży Altamira S.C. Wioletta Mroczek Kinga Myszkowska udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ewaj Nowy wpis

Właśnie wróciłam z wczasów z Altamirą w Pogorzelicy, Przebywałam w Ośrodku Familijni . Mimo wszechobecnej pandemii impreza przygotowana przez biuro perfekcyjnie i bezpiecznie. Polecam!!!

Zadowolony pracownik Nowy wpis

Jestem wychowawcą na koloniach i bardzo sobie chwalę naszą współpracę. Pani Kinga i Pani Wiola to osoby, które dbają o swoich pracowników. Wyposażenie w pomoce dydaktyczne zawsze na najwyższym poziomie. Program wyjazdu zawsze obfity w aktywności. Zdecydowanie polecam jako pracownik oraz jako klient.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Biuro Podróży Altamira S.C. Wioletta Mroczek Kinga Myszkowska? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Dagmara

@pilotka a powiedz coś więcej o warunkach zatrudnienia i samej pracy. Jak atmosfera ? I jakie musiałaś mieć wykształcenie, aby się dostać ?

komandos

Od kilku lat razem z żoną uczesticzymy w wspaniałych wypadach zagranicznych jak MALTA,KRAJE BAŁTYCKIE,BUŁGARIA i MACEDONIA. Wspaniałe chwile spędzone z panią rezydentką DOMINIKĄ pozostaną nam dlugo w pamięci.Osobiście polecam to BP. ALTAMIRA.Nie zapominając o wycieczkach krajowych jedno lub trzy dniowych.Życzymy dalszego rozwoju biura i przekazujemy pozdrowienia dla pań Kierowniczek jak równierz ich małżonkow. Uczestnicy udanych wypadów z Rudy Śląskiej.

pilotka

Witam, miałam kiedyś okazję pracować z tym biurem jako pilotka. Jeśli chodzi o organizację samych wczasów to faktycznie narzekać nie można. Natomiast jeśli chodzi o płace i Panie Szefowe to już tak fajnie nie jest, bo wiecznie im coś nie pasuje. Jako pracodawcy bym Altamiry nie poleciła i dlatego też jest u nich taki przemiał osób.

Karina
@pilotka

Faktycznie co do Pan ma Pani rację.

Klienci chwalą to biuro podróży, a jaka jest opinia pracowników? Pracuje ktoś jako wychowawca/kierownik, bo aktualnie w witrynie firmy pojawiła się taka oferta? https://www.altamira.net.pl/kariera.html Trzeba mieć koniecznie ukończony kurs wychowawcy?

Jola

Kolejny raz byliśmy na wycieczce objazdowej organizowanej przez Altamirę, tym razem było zwiedzanie stolic nadbałtyckich. Pilot naszej wycieczki Pani Dominika, to pełen profesjonalizm, pod każdym względem! Będziemy długo wspominać ten wyjazd. Planujemy kolejne wyjazdy z Altamirą a może będziemy znowu pod "opieką" Pani Dominiki?? Pani Dominiko do zobaczenia na szlaku!

Hanna

Czy ktoś z pracowników firmy mógłby wypowiedzieć się jak wygląda praca? Czy wyjazdy są częste i czy wynagrodzenie jest satysfakcjonujące?

Jakub Wieczorek

Jestem jednym z uczestników obozu, wychowawczyni Marzena Szudeja jest bardzo negatywnie nastawiona do młodzieży, jest bardzo surową wychowawczynią, wyzywa uczestników od '' idiotów'', zarzuca palenie papierosów, picie alkoholu, branie narkotyków bez jakiejkolwiek podstawy, sama zakupując alkohol, dodam że próbując' 'ratować' ' jedna z uczestniczek oblewając ją gorącą wodą. Obozu nie spędziłem w dobry sposób. Nie pozdrawiam.

Arek

Współpracuję z tym biurem i wiem że personel jest na najwyższym poziomie. Więc takie komentarze mnie tylko w tym utwierdzają. Miła i profesjonalna obsługa to w tym biurze to standard. Obie panie stawiają na profesjonalizm co wiąże się z wymaganiami. Proponuję sklonować panią Ewelinę i pozostałe panie aktualnie tam pracujące i zatrudnić w innych biurach . To w turystyka nabierze nowego wyższego wymiaru. 5 lat współpracy setki wysłanych z nimi ludzi i ani ani ani jednej złej opinii. POLECAM.

@Arek

Skoro współpracuje pan z tym biurem to mam pytanie. Czy są przyjmowani uczniowie na praktyki?

Szkoda, że pracownicy nie piszą jak się pracuje? Szukam pracy i liczyłam na info od pracowników.

R.

Wszędzie życzyłbym sobie takich szefowych i takiego podejścia do pracownika!

K.P

Wczoraj wróciliśmy z wczasów w Macedonii.Przyznam że jestem bardzo mile zaskoczona.Miejsce,hotel, wyżywienie,obsługa super .Hotel Sileks bardzo przyjazny wczasowiczom .Szczególne podziękowanie dla rezydenta p.Rafała- odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.Autobusy firmy Bomatur obsługujące tak długą trasę bardzo wygodne. Z wielu biur podróży z których korzystaliśmy Altamira jest w 100%godna polecenia.

Beata

Witam serdecznie właśnie wróciłam z Chorwacji z wyspy Hvar. Koszmar autokar w tamta stronę był ok,lecz z powrotem brak klimatyzacji,toaleta pełna brudna.Możliwości skorzystania z niej nie było tym bardziej że jechaliśmy z dzieckiem.Kierowca z Splitu wyjeżdżał jeden i jechał prawie dwanaście godzin sam, no i nie wspomnę o rezydentce p. Małgosia okropna kobieta miała rozwiązywać problemy lecz do niczego się nie kwapiła, o cokolwiek zapytana odpowiadała niegrzecznie i arogancko,oraz lekceważąco.Straszne jestem rozczarowana i zażenowana.

kazik

Byliśmy 04.09 – 06.09.2015 - 3 dni na wycieczce zorganizowanej przez biuro Altamira w Sandomierzu - Nałęczowie - Kazimierzu. Oprucz zwiedzania w sobotę miała się odbyć obiadokolacja połączona z zabawą przy muzyce mechanicznej + zimna płyta. I to była prawdziwa tragedia. Zamiast wspaniałej zabawy przez połowę imprezy (w puławskim hotelu Prima) dwuch członków tej samej wycieczki usiłowało uruchomić jakiś tam sprzęt z marnymi skutkami, a zimna płyta to ściema (do obiado kolacji dodano ogórki kiszone, pieczarki, kawałeczek śledzika na parę i plasterek wędliny. Wieczór zmarnowany. Nie polecam

zdzisław

Spędziliśmy wspaniałe dni w hotelu Sileks w Macedonii.Oferta w 100% zgodna ze stanem faktycznym.Pragnę podkreślić profesjonalizm i zaangażowanie pracowników biura,a szczególnie Pani Dominiki-rezydentki.Gorąco polecam.

mareksoft

Kolejny raz byliśmy z B.P Altamira i kolejny raz jesteśmy bardzo mile zaskoczeni.Tym razem był to hotel Jadran w Seget.Hotel czysty,lokalizacja dobra,jedzenie bardzo dobre.Szczególne podziękowania dla przemiłej pani Ilonki za super zorganizowane wycieczki oraz poświęcony nam czas i mnóstwo cierpliwości.

norbert

Wróciliśmy z żoną z wczasów w Chorwacji. Pobyt niezwykle udany. Urokliwe miejsce, super hotel, wyśmienite wyżywienie. Szczególne podziękowanie dla pani Ilony za dobrze zorganizowanie nam czasu i opiekę. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Podróży Altamira S.C. Wioletta Mroczek Kinga Myszkowska - Katowice

Biuro Podróży Altamira S.C. Wioletta Mroczek Kinga Myszkowska

Biuro Podróży Altamira S.C. Wioletta Mroczek Kinga Myszkowska