Szavel Travel Maciej Szawel Tomasz Wojnakowski

Łódź

Opinie o Szavel Travel Maciej Szawel Tomasz Wojnakowski

agata 2014-02-06 10:36
Wczasy już kupione:))) Po raz trzeci do Grecji w to samo miejsce a człowiek nie ma jeszcze dość.Gorąco polecam z wielu powodów.Miejscowość urocza naprawdę,dobrze skomunikowana mozna wszędzie dojść,dojechać-taxi ,autobus,firma wozi busikiem.
Warunki naprawdę bardzo dobre,do plaży dwa kroki-zresztą samo miasteczko nadmorskie i zewsząd jest do plaży bliziutko-apartamentowce bardzo fajne i fajnie położone,a jedzenia pod dostatkiem.Z wielu naszych wojaży tutaj mamy najwspanialsze wspomnienia a i cena bardziej niz przyzwoita-a kto nie liczy dzisiaj pieniędzy :) Słowem temat sprawdzony-do zobaczenia.AGATA.
marek 2014-02-12 14:52
Biuro bajka:) Sporo jeździmy i moje wrażenie jest takie że to biuro to idealne połączenie i kompromis kosztów z otrzymanym standardem.Wartość dodana to bez wątpienia urokliwe miejsce na ziemi(usunięte przez administratora) Wycieczki i Pani (usunięte przez administratora) to osobna historia, ale polecam za każde pieniądze wybrać sie z nią na wycieczkę (gdziekolwiek....Panów zachęcać nie będzie trzeba:) bo ma dar opowiadania i jest to szczególnie miłe doświadczenie.Z kolei Pan (usunięte przez administratora) to chodzaca kompetencja i spokój-wiem co piszę bo mieliśmy niemiłe przejścia z greckim hotelarzem i dzięki Panu (usunięte przez administratora)skończyło się bez strat - a mogło być różnie.Baza hotelowa bardzo dobra-szczególnie polecam(usunięte przez administratora) hotel z basenem mniej z uwagi na rzeczonego przygłupiego jak sie zdaje hotelarza.
Piaszczysta plaża na wyciagnięcie ręki,miejscowość skomunikowana bardzo dobrze (jak nie taxi -to Pan Rafał zawiezie gdzie trzeba:) jedzenie co najmniej na zadowalającym poziomie.
Odradzić mogę jedynie wycieczki z Panią (usunięte przez administratora)-nudy na pudy - ile mozna brak wiedzy maskować pod przygłupim uśmiechem i nie udzielać prawie żadnej solidnej odpowiedzi na zadane pytania??? Płacę i wymagam. Sympatyczne emploi ale pilotka cieniuśka.
Druga sprawa to Pan (usunięte przez administratora) - jeżeli jest bratem właściciela a tak podobno jest, to chluby mu nie przysparza.Reasumując wakacje z każdej strony nie patrząc bardzo udane -pomimo drobiazgów jak to wszędzie -a cena za to wszystko niewyszukana.
zadowolony 2015-01-31 09:33
Generalnie udane wczasy chyba pod kazdym względem.Technicznie możnaby rozwiązać parę spraw inaczej (wg mnie) ale uroda Grecji i samego misteczka wszystko prostuje.Szefostwo na wysokim poziomie(pozdrowienia z Krakowa dla p.Maćka:)Pani Karolina-erudycja i żadko spotykana pasja w pracy.Słowem,super miejsce i troskliwa opieka personelu Szavel Travel (Pan Kazimierz)a to wszystko w niewielkich pieniądzcach.
mariola 2015-04-18 10:44
Sprawnie zorganizowane wczasy.Pozytywy-plaża,kierowcy,personel (pozdrawiam maćka),wycieczki (polecam Olimp i Meteory z karolinką),ładna plaża i miła okolica.
Negatywy-troche uciazliwy transport (długo sie jedzie),niedosprzątane pokoje na dzień dobry.
Stasia 2015-07-05 12:53
Z czarującym uśmiechem szelmowskim spojrzeniem
cieszył się u płci pięknej super powodzeniem.
W jego towarzystwie tak mięta pachniała
niejedna wczasowiczka by mu wianek dała.
Lecz on na to nie zważał -bo jego dziewczyna
dawno skradła mu serce- jego Karolina.
My dzisiaj dziękujemy panu Maćkowi za pogodę
za fajne wycieczki i za ciepłą wodę...
Tomkowi za kwaterunek,kucharzom za posiłki..
Za miłą atmosferę,za to że nie byliśmy chorzy,
z całego serca dziękują z Chrzanowa -Seniorzy.
Podziękowań nie zliczę...we wspomnieniach zostaną piękne okolice.
A że odjeżdżamy ..no to się smucimy ...
jak zdrowie pozwoli to tutaj wrócimy.
Powrócimy tutaj jeszcze, choć nas Grecja żegna deszczem
My nie mamy parasoli...nie płacz Grecjo!- serce boli.
We wspomnieniach zostaje troskliwa opieka..
super przewodnicy,piękna okolica u podnóża Pasma Olimpu.Moja grupa bardzo zadowolona.Polecam innym...Kierowcy wspaniali...
Stasia 2015-07-05 13:07
Z czarującym uśmiechem szelmowskim spojrzeniem
cieszył się u płci pięknej super powodzeniem.
W jego towarzystwie tak mięta pachniała
niejedna wczasowiczka by mu wianek dała.
Lecz on na to nie zważał -bo jego dziewczyna
dawno skradła mu serce- jego Karolina.
My dzisiaj dziękujemy panu Maćkowi za pogodę
za fajne wycieczki i za ciepłą wodę...
Tomkowi za kwaterunek,kucharzom za posiłki..
Za miłą atmosferę,za to że nie byliśmy chorzy,
z całego serca dziękują z Chrzanowa -Seniorzy.
Podziękowań nie zliczę...we wspomnieniach zostaną piękne okolice.
A że odjeżdżamy ..no to się smucimy ...
jak zdrowie pozwoli to tutaj wrócimy.
Powrócimy tutaj jeszcze, choć nas Grecja żegna deszczem
My nie mamy parasoli...nie płacz Grecjo!- serce boli.
We wspomnieniach zostaje troskliwa opieka..
Marysia 2015-07-19 08:01
za wszystko dziękujemy
jeszcze tu wrócimy
swoje serca zostawimy
marek 2015-10-09 12:40
Extra.Pozdrowienia dla najlepszego przewodnika swiata-p.Karoliny.
kasia 2015-10-13 13:45
Tak.Trzeba przyznać że Karolinka to jasny punkt tego biura.Czarujaca ,miła,elokwentna - profesjonalizm.Do innych punktów biura znalazło by się pare zastrzeżeń choć niewielkich i wczasy można uznać za udane a pieniądze za dobrze wydane.Uszanowanie dla Macieja.
marta 2015-10-24 12:31
O wczasach możemy napisać same superlatywy.Za ok. 6tys zł (mąż,ja dzieci) bardzo udane ,nawet bardzo bardzo udane wakacje.Zawiezieni,wybawieni,nakarmieni,odwiezieni-komplet usług.
Apartament/pokój w budynku Maria sam sie broni,wymieniane ręczniki ,bardzo miła szefowa,czysty,schludny.Stołówka obok (Achilles) plaża na wyciągniecie ręki.Znakomity pomysł z dodatkowymi wycieczkami które dla ciekawych sa alternatywą w stosunku do plaży i to jaką!!
Wycieczka-Saloniki w wykonaniu Pani Karoliny to mistrzostwo.Acha-bardzo dobre domowe jedzenie ,gotowane z sercem - co też istotne.
magda 2015-12-06 20:14
Bardzo dobra relacja cena-standard.Jeżeli pominie się prawdopodobnie uciązliwą jazdę autobusem (my samolotem) to zostają same plusy.Szczególne podziękowania dla panów Macieja,Sebastiana i Tomasza.
marko 2016-03-25 15:23
Wszystko na TIP TOP.Dosłownie wszystko.Miasto,ludzie,jedzenie czy plaża.
Trudno tego nie docenic za i to za tak smieszne pieniądze.Śmiało proście o pomoc Maćka w razie problemów od rezerwacji po sam wyjazd.
agata 2016-03-26 15:15
Wakacje coraz blizej i chyba z nowu wylądujemy w Grecji.Biuro polecam,bylismy raz-nic do zarzucenie do tego po prostu tanio.
Andrzej.W 2016-08-07 14:13
Miejsce urocze.Organizacja bez zarzutu.Wyżywienie b.dobre.Cena bardzo przystępna.To cztery powody dla których spędziłem tam czwarte udane wakacje.Zachęcam wszystkich.
olaipiotr 2016-08-28 21:59
To naprawdę bajeczne miejsce i wspaniała atmosfera w towarzystwie profesjonalnych właścicieli biura -pana Tomasza i Macieja!!!!pogoda 100%, a widoczki niezapomniane!!!Trzymajcie tak dalej!Do następnych wakacji!Polecamy wszystkim!!pozdrawiamy gorąco!
wszasowiczka 2016-10-16 19:21
Panie Maćku jest Pan dla nas wzorem....wszystkie stoimy do Pana otworem :)
Pozdrowionka!
:-) 2016-10-18 20:23
Pozdrowienia dla wszystkich pań z Uniwersytetu Trzeciego Wieku :-)
PRFZ 2016-11-17 12:15
Biuro godne zaufania, polecam. Super wakacje 2016 z dwójką dzieci, wyżywienie ok., fajne wycieczki (szczególnie rejs statkiem), ładna okolica. Pewnie pojedziemy jeszcze raz...
prawdziwy 2017-02-22 23:19
Pan Maciek piekielnie inteligentny....Szkoda jedynie że używa swojego wybitnego umysłu żeby wbijać w ziemię brata.Wstyd.
Stasia 2017-07-05 20:04
Panteleimonas- miejsce magiczne..dla mnie wspaniałe wczasy zagraniczne.
Dwa lata temu byłam i serce tu zostawiłam..w tym roku tu wróciłam.
Nie strudzona wycieczkami ani na Olimp wspinaczką powróciłam tu ze swoją paczką.
Nowi byli zachwyceni, ci co już byli...-to zadowoleni. Mimo iż nie było Maćka ani Karoliny
to radośnie nam upływały godziny.Tomek stanął na wysokości zadania,,dobrze przydzielił
zakwaterowania.Kucharze się starali i smaczne obiadki gotowali. i owoce dodawali.
Na śniadanie -..do wyboru..zupy mleczne , różne sery,i sałatki i wędliny, jajecznica, paróweczki
potem kawa czy herbata...oj , przygotowana chata. Nikomu nie było mało..na powietrzu smakowało.
Woda w morzu bardzo czysta i cieplutka- oczywista, pogoda była zamówiona,,każdy zadowolony!
Bardzo dziękujemy i jeszcze tu przyjedziemy.Wszystkich zachęcamy. Biuro polecamy-jest super!
Edyta Kam 2017-07-14 14:49
Serdeczne Podziękowania dla Dyrekcji Biura, Maciej Neo Szavel Travel za profesjonalne zorganizowanie wypoczynku oraz specjalne podziękowania dla personelu za bardzo dobre wyżywienie i obsługę mimo nieprzewidzianych trudności /strajk śmieciarzy i upał 40 C .Jesteśmy miłośnikami Grecji i od 1975 r. zjeździliśmy ją wzdłuż i w szerz, wraz z wyspami. Kolejny pobyt w urokliwym Kokkino Nero zaliczamy do bardzo udanych i jeśli zdrowie pozwoli będziemy z Nero Szael Travel w przyszłym roku.
Barbara i Edward - wczasowicze z Warszawy / 15 – 30.06.2017r.
Zostaw swoją opinię o Szavel Travel Maciej Szawel Tomasz Wojnakowski - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szavel Travel Maciej Szawel Tomasz Wojnakowski