Opinie o Profish Sp. z o.o. w Racibórz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Profish Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Profish Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profish Sp. z o.o. w Racibórz

I tak tego nie czyta, ale wszystkim nowo przyjętym życzę dużo szczęścia żebyście zostali chociaż miesiąc po świętach ???? najpierw wydzwania a później zwalnia bo się nie stawiasz innym... śmiech na sali a nie szef

Andi
@Jasiek

No właśnie każdy robi co do niego należy czyli wszystko ....nawet za magazynem rąbanie drzewa dla szefa

Hej, po opiniach widzę że w firmie multitasking działa pełną parą. Jak jest w przypadku przedstawicieli handlowych, tez są wpisane w stanowisko jakieś dziwne obowiązki, których teoretycznie nie powinny być w stanowisko przedstawiciela? Jakbyście mogli mi jeszcze dać znać, jak tam kwestie zarobkowe, czy firma jest mocno nastawiona na realizacje celów sprzedażowych. Mam na myśli to, czy nie ginie przy tym wszystkim odpowiednie traktowanie pracownika. Pozdro:)

Jolanta

Właśnie widzę tu głosy, że rotacja jest spora i zwolnienia zdarzają się często.. Ale to tak brzmi jakby nikt nie miał szansy zaczepić się na dłużej w firmie, nie ma nikogo komu praca się podoba, żadnych plusów? Brat znalazł jakieś stare ogłoszenie na magazyn i tam jest napisane, że magazynier jest jednocześnie kierowcą i rozwozi towar nawet do 120km... Nadal tak jest czy to jakaś stara praktyka sprzed lat?

Były Nowy wpis
@Jolanta

Tam każdy jest każdym, księgowym, bankomatem, sprzątaczka, kucharzem i co sobie wymarzysz. Polecam. Na jednym stanowisku nauczysz się wielu zawodów.

Jasiek Nowy wpis
@Były

To w umowie nie ma zakresu obowiązków których powinien się trzymać pracownik? Przecież nie można robić wszystkiego. Zresztą nie każdy się na tym zna np. na księgowości. Szef nie pilnuje żeby każdy robił co do niego należy?

Andi Nowy wpis
@Jasiek

Były pracownik 2022

Pracodawca ..o ile można go tak nazwać..nie. Właściciel (usunięte przez administratora) bardzo szybko zaprasza na rozmowę w zasadzie w ciągu kilku h byłem na firmie i zaczynałem od kolejnego dnia z umową zlecenie na okres próbny 1 miesiąca, byłem chwalony i sypany ,,złotem" i inne gruszki na wierzbie po czym dostałem umowę o pracę na 3 miesiące. Już mi coś nie pasowało gdy ogłoszenie widniało prawie miesiąc i nadal szukali pracownika i tak bez niczego dostałem pracę, bo pytań generalnie nie było tylko opowiadanie jak praca wygląda za jaką stawkę i czy mi odpowiada. Miałem wrażenie że rozmawiam z automatem, który po zadaniu pytania się laguje, bo musi się zastanowić co odpowiedzieć oczywiście z uśmiechem odpowiedź jest jak od polityka czyli zero konkretów i przekładane coś w stylu ,,zobaczymy z czasem" czyt. ,,nigdy się nie dowiesz nie łudź się". Obserwowałem wszystko w tej firmie i prawdą jest to że jesteś tam (usunięte przez administratora) od wszystkiego. Obowiązków dochodzi z każdym wręcz dniem i musisz zapierdfalać żeby wyrobić się w czasie. Nie będę owijał w bawełnę, bo każdy z nich jak przeczyta to będzie wiedział którym z tych wielu jestem. Z każdym dniem byłem ciekaw co tam się jeszcze (usunięte przez administratora) Nie jestem pierwszym lepszym z łapanki dlatego pokazałem idealnego pracownika, oraz później pracownika, który nie jest szanowany i doceniany. - w jednej firmie chce rządzić cała rodzinka przychodzi Pawełek wtrąca się we wszystko robisz jak on Ci mowi przyjdzie Mateusz zjebie Cie czemu tak robisz przyjdzie stary nasra na głowe czemu to tak a nie tak. - w dobie urlopów radzili sobie tak że nawet ich mlodsze rodzenstwo 12 lat bodajże przychodzilo i pomagalo na magazynie to co to ma byc za przedszkole? Gdzie inspekcja pracy? - na urlopy przymusowo wysylali zeby nie placic kasy i radzili sobie tak ze sobie nie radzili - aktualnie mają masowe zwolnienia i beda masowe zatrudnienia bo nie ma kto robic wszzyscy porządni uciekli - czasem sie po prostu zdarzylo zapomniec o premii dla pracownika no bo tak wyszlo - pomijam juz tez fakt ze wiekszosc pracownikow tam nawet kurfa badan sanepidowskich nie posiada !! - potrzeba 1 tuszke z halibuta na sprzedaz internetowa to cyk caly karton na sloneczko do odmrozenia pozniej reszta ląduje spowrotem w mroźni na ponowne rozmrozenie - usta klientow zepsutych rybek zapycha się kolejnymi rybkami lub kasą - wieczny (usunięte przez administratora) na magazynach - brakuje ciagle rekawic do ryb trzeba bylo czasami golymi rekami brac te smierdzace ryby ktore nie raz rotowaly po ziemi bo sie wyslizgnely, ale do próżniarki i będzie dobre - śniadanie na którym nie można spokojnie zjesc bo ciągne czlowiek odrywany, szefostwo wiecznie przeszkadzalo w jedzeniu malo tego.. kamera skierowana na stół prawdopodobnie z mikrofonem - krzesła w jadalni rozwalajace sie tak ze jeden z pracownikow przy sniadaniu pierdolnn po prostu glowa w sciane bo sie krzeselko (usunięte przez administratora) zostalo zgloszone nikt nie dal nowych, Ci co sie bali jedli na stojąco albo brali krzesla z biura na sniadanie i odnosili. - Rozwalone auto ( tylne drzwi ) nie dość że pracownikowi zabrali premię to i tak 7 stów kazali za drzwi zapłacić mimo że naprawa obejmowała z OC - Jeden z pracowników przytrzasnął sobie nogę drzwiami z mroźni aż but mu się rozciął i zero zainteresowania ze strony szefostwa siedział z lodem pół godziny i pracował dalej. - jest dalej czas budowy nowego magazynu obok to wszyscy musieli isc pomagac na budowie firmie budowlanej - szefunio chciał rozłożenie agro w swoim sadzie to mial tyle ogrodników ile pracowników i każdy z łopatą w upale ciulał - pracownicy sa tam wrecz przesladowani na kazdym kroku nawet przy sniadaniu jeden z nas dostal sms od szefa ,,drzwi od mrozni masz nie domkniete" a akurat o nich byl temat a zeby bylo jeszcze lepiej to drzwi byly zamkniete. - jak ryba miala byc swieza a nie mrozona to lezala albo przez noc albo od rana w jadalni na ziemi i byla juz nie mrozona a swieza taki status zyskala - przeklinanie i wyzywanie pracowników też nie powinno miec miejsca w takiej dużej ,,porzadnej" firmie - nie podoba się? to się zwolnij. Nie Ty to inny. to ich motto - starych pracownikow tez sie nie szanuje nie raz szef biegl i blagal zeby nie odchodzil bo nie ma ludzi - rotacja jest wieksza niż w biedronce, są tam owszem starsi pracownicy ale to juz tacy co chca dociagnac do emerytury bo gdzie indziej ich wezmą? a oni to wykorzystują - obiecanki o umowie na stałe kończa się co roczną umową na kolejny rok - paczki na swieta to sledzie i inne takie co to konczy im sie data waznosci albo nikt tego nie kupuje - oskarzenia ze uszkadza sie specjalnie pojemniki z jedzeniem ktore tak przyjezdzaja juz na palecie Ogólnie mógłbym pisać wiele wiele więcej, ale brakuje tu już znaków, bo jest limit. Aż palce bolą od pisania ile tam było złośliwości i plucia w pysk pracownikowi. Bardzo z calego serca polecam się zastanowic jak zobaczycie ogloszenie na olx od MAteusza z Raciborza i usłyszycie że to firma Profish to radzę uciekać jak najdalej.

Obserwator
@Były pracownik 2022

Były pracownik 2022 -no ciekawie tam jest ....

@Obserwator

I co, wszystko co napisane to się zgadza?

Jarus
@Emilia

A Ty Emilia co taka ciekawa.... Co cię tak obchodzi magazyn i kierowcy ....może Ty książkę piszesz Najlepiej jak się tam zatrudnisz i zobaczysz .,...

Witold
@Jarus

Po to tu ludzie zaglądają, żeby wiedzieć przed zatrudnieniem co i jak. W ogóle nie pytała o pracę kierowców, ale skoro już z tym wyskoczyłeś, to napisz, ile obecnie płacą i czy faktycznie jest problem z higieną oraz bezpieczeństwem pracy?

@Były pracownik 2022

robiłem tam 2 miesiące lata temu, wydze ze nic sie nie zmieniło, aż mnie zemdliło...

Mikołaj
@dawny pracownik

Ej ale to potwierdzasz, że te zarobki nie są za duże? Ile dokładnie teraz płacą? Bo szukam konkretnej informacji.

Byly pracownik

Miałem okazję pracować w firmie, wspominam to jako najgorzej wykorzystany czas w życiu!! Szef-burak, szanuje tylko swoje przerośnięte ego ! Jego syn, który również rządzi w firmie w przyszłości będzie jeszcze gorszy ! Jeżeli ktoś lubi pracować pod presją i ciągłymi pretensjami ze cos jest nie tak to proszę próbować. :) ogólnie w firmie Panuje bardzo dziwna atmosfera. Jest nie przyjemnie i cieszę się że nie muszę tam już pracować ! Niesmak pozostanie przez bardzo dług czas.... mam nadzieję że komentarz trafi do właściwych osób!

@Byly pracownik

robiłem tam parę temu i widzę po twoim opisie, że nic się nie zmieniło. Do tej pory wstydzę się, że tam pracowałem i nikomu o tym nie opowiadam..

Rudy
@dawny pracownik

Aż tak źle .... ???

Rafał
@Rudy

No właśnie. Też się przeraziłem, bo miałem składać CV. Wiesz może ile tam płacą? Bo nikt nie dodał takiego info.

xmen
@Rafał

Z tego co słyszałem stawki są nie za duże.

@xmen

A gdzie tak słyszałeś? Czyli najniższa w punkt?

@Byly pracownik

nic sie nie zmieniło

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Profish Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
nie zadowolony

Nie polecam chyba że lubisz być robolem od wszystkiego. Nauczysz się tam smażyć ryby, kroić je, patroszyć, zaznasz nawet ogrodnictwa czy też budowlanki a wszystko to w hurtowni rybnej ! Okazja ! :D Nawet kierowcom kazali czasami paczki pakować bo maja tez jakis pozal sie sklepik internetowy byl gosc co to im prowadzil ale juz nie wrocil chyba zmądrzał. kiedys obiecali wszystkim podwyzki skoncyzlo sie na obuietnicach. Nawet Ukraińcy z tego miejsca uciekają !! To sobie wyorbaźcie. Kierowcy są gonieni co 2 minuty telefon gdzie jesteś, nie dociera do kierownika że stoisz w korku !! Mandaty kto zapłaci? na pewno nie firma. Wieczna nagonka wieczny mlyn haos !! Chcialem sie przeniesc moze na te paczki wlasnie bo wydawalo mi sie ze tam jest fajnie ale najwyrazniej nie skoro tam tez wszyscy uciekaja to nie chce wiedziec nawet.

@nie zadowolony

No to ciekawie ujęte, nie powiem, że nie. Ale ogólnie to jakie Ty stanowisko w końcu opisujesz prócz kierowcy?

Jakiś tam
@Emilia

Na hurtowni każde jest jak opisane wyżej. Na sklepach różnie. Zależy kto jak palec w (usunięte przez administratora) trzyma. Trochę skrzywi zacyznaja się problemy i (usunięte przez administratora) lecą

Ona

Właściciel to zwykły burak nie szanuje nikogo. Myśli że wymieniając co chwile załogę będzie miał na sklepach lepiej. Nawet za podwójna stawkę bym tam nigdy nie wróciła !!!!!

Młody

Niestety złapałem się na ogłoszenie na OLX, gdzie treść ogłoszenia trochę odbiegała od rzeczywistej pracy . Praca miała być na 6:00 / była na 5 Miała być do 14:00 / była do 15/16 Miałem być kierowcą / byłem wszystkim tylko nie kierowcą ( kosiarz, rzeźnik krojący ryby, selekcjoner dobrych i złych Ryb, kopanie w ziemii , przesadzanie krzewów, noszenie głazów i kamieni i wiele więcej a to tylko przez 3 tygodnie … Kierownik, o ile można go tak nazwać, nie ogarnięty mocno, nie poukładany, nie prawdomówny, albo nawet i kłamliwy, nie nadaje się na takie stanowisko, wszystko tylko miesza pracownikowi, od jednej po 5 rzecz którą ma zrobić na raz a jeśli o jakiejś zapomnisz bo którejś nie skończyłeś to ma do ciebie pretensje . Gdyby niektórzy pracownicy którzy maja łeb na karku, to firma notowała by mocne straty przy tym kierowniczku . A jednym zdaniem : szkoda czasu … odpuść

@Młody

A wynagrodzenie co jest podane na olx to za dwa miesiące......!!!

Rafał
@Tomek

No co ty? Jedna pensja podzielona na dwie wypłaty? To ile tej kasy proponowali jak to nie tajemnica?

em
@Rafał

Tyle żebyś za dużo nie zarobił.

Jan

Czy ktoś może był w tej firmie na okresie próbnym czy zapłacił za te godz będe wdzięczny za odpowiedz

Jan

Czy ktoś może był na dniu próbnym w tej firmie czy płacił za te godz będe wdzięczny za odpowiedz

Szczery

Nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora) Dla niego liczą się tylko zyski a za ich brak obwinia pracowników. Kierowcy uciekają z tej pracy bo wyżywa się na nich a na sklepach co chwilę inny personel. Właściciel wydaje polecenia a za chwilę je zminia i obrywa się pracownikom. (usunięte przez administratora) z tego co mi wiadomo potrafi być wulgarny nawet wobec kobiet pracujących na sklepach. (usunięte przez administratora) Powinien stanąć na sklepie i zobaczyć jak to jest a nie zarzucać tym i tak już ciężko pracującym kobietom braku zaangażowania.

Wiktoria
@Szczery

@Szczery Podczas Twojego zatrudnienia w Profish, żaden z pracowników nie próbował poczynić kroków, aby poprawić atmosferę w tej firmie?

....
@Wiktoria

Nawet jakby ktoś próbował to nic nie zdziała dla szefa jesteś a za chwilę Cię nie ma jak stajesz się niewygodny

Xxx

Nie polecam. Właściciel nie szanuje pracownic. A najlepiej jakby każda kablowała na koleżanki. Wiecznie nie zadowolony ze wszystkiego.(usunięte przez administratora)

Ku ba

Witam Często są ogłoszenia do pracy w firmie profish Moje pytanie czy warto składać CV czy dać sobie spokój

Co Ty za brednie piszesz Kto dobrze płaci ? Chyba że Tobie ........

Ona

Nie polecam pracy w tej firmie. Szef to zwykły burak, który wie wszystko najlepiej. Zwalnia wszystkich co się sprzeciwią jego zdaniu. Zmienia zdanie z dnia na dzień. Cały czas zmiana personelu, a potem się dziwi, że nie ma kto pracować. Pracowałam tam pare dobrych miesięcy, ale nigdy porażka, zawsze lekcja ????

@Ona

Bo dla niego liczy się tylko kasa Brak szacunku dla kobiet .....dla człowieka Karma wraca

Jerzy
@Ona

Możesz podać więcej konkretów związanych z Twoim wpisem? Abstrahując od szefostwa - jaka atmosfera panowała w Profish między pracownikami? Liczę że napiszesz też coś na ten temat.

Kiedyś tu pracowalem/am
@Jerzy

Nie warto tam pracować!!!!!!!!

Helena
@Kiedyś tu pracowalem/am

A napiszesz coś więcej na temat tego dlaczego uważasz, że nie warto? Fajnie czytać wpisy z jakimś wyjaśnieniem i podanymi argumentami na potwierdzenie swoich słów. Z opinii, którą napisałeś/aś nie można za wiele wywnioskować.

Arek

@Zadowolony klient A jaki związek z opinia o pracy w firmie maja takie informacje

@Arek

Czymś trzeba nadrabiać te opinie ....

Zadowolony klient

Od dawna szukałem kerguleny udało mi się ją znaleźć w Profishu wielki plus.

Rekrutacja

Nigdy w firmie nie pracowałem ale ostatnio miałem okazję wziąć udział w rekrutacji. Samo spotkanie przebiegło w dobrej atmosferze na wszystkie moje pytania dostałem odpowiedź. Zostałem oprowadzony po zakładzie mojej uwadze przykuło że mają bardzo dużo towaru oraz szeroki asortyment. Finalnie nie podjąłem pracy także na temat samej pracy nic nie powiem ale sam przebieg rekrutacji odbieram pozytywnie!

Martyna

Czy atmosfera w firmie nadal taka dziwna ? Bo to co piszecie poniżej jest niepokojące.

Ma ka
@Martyna

Niestety ....jest tylko gorzej.

Nika

Najgorsza firma w jakiej pracowałam, szef obiecuje wszystko i jeszcze więcej żeby ściągnąć ludzi, po tygodniu "nie pamięta" o czym rozmawiał z pracownikiem na początku rekrutacji, zmienia zasady zatrudnienia wg własnego widzimisię, miała być umowa o pracę ?? Hmm... będzie zlecenie, miało być przedłużenie umowy, będzie wypowiedzenie, zero odwagi cywilnej nawet żeby samemu poinformować pracownika o decyzji, zero odpowiedzialności za podjęte decyzje, poszanowanie pracownika zerowe, stare ryby na sklepie, bo przecież sprzedaż musi być, dziewczyny na "przetestowanie" pracują za darmo po dwóch, trzech dniach jest żegnam i zero kasy i dziękuję. Nic dziwnego, że mimo dzwonienia do starych pracowników nikt nie chciał wrócić a nowi bardzo szybko się przekonują z jakim człowiekiem mają do czynienia. Omijajcie z daleka ta firma to nic dobrego ani dla pracownika ani dla klienat.

Robert
@Nika

Jeżeli rzeczywiście jest tak, jak to opisujesz, to nic dziwnego, że rotacja pracowników jest dosyć duża. Czy sytuacje, które mają miejsce w tej firmie były zgłaszane wyżej? Nie powinno również być tak, że pracuje się za darmo, niedopuszczalna jest także zmiana formy umowy. Mogłabyś powiedzieć na jakie zarobki mogłaś liczyć i jakie panowały relacje pomiędzy pracownikami? Będę wdzięczny za wypowiedź.

Ktosiek
@Robert

Ja bardzo polecam pracę w firmie profish. Umowa o pracę. Wypłaty są terminowe (każdego 10 miesiąca). Atmosfera pomiędzy pracownikami.. No coś, co sklep to inna ekipa dlatego na ten temat się nie wypowiem. A co do dziewczyn na "próbę" osobiście nie byłam świadkiem takiej sytuacji jaka wymienia pani Nati. Zawsze nowe dziewoje mialy wypłacane za godziny przepracowane, nawet jak nie zostawaly :)

Wiktoria
@Ktosiek

@Ktosiek Tylko się cieszyć, że jesteś zadowolony z pracy w Profish. Jak jest z podnoszeniem kwalifikacji w tej firmie? Są organizowane szkolenia dla pracowników? Będę wdzięczna za wypowiedź.

Ktosiek
@Wiktoria

Z kwalifikacjami jest jak w każdej firmie. Im bardziej się starasz, tym bardziej pniesz się na wyższy "szczebel". Szkolenia jak najbardziej są organizowane. Nawet całkiem nie dawno było szkolenie sprzedawców bodajże w Raciborzu gdzie mieści się siedziba firmy :) ja jak najbardziej polecam pracę w tym miejscu :)

Iza

Ktoś musi prowadzić i decydować w firmie. Pracownik powinien się podporządkować i tyle w temacie!

Anka
@Iza

Iza zgadza się ktoś musi "prowadzić i decydować" w firmie ale trzeba szanować ludzi bo kiedyś ich braknie .A co do pracownika to "tobie" by pasowało żeby ludzie zapierdzielali za najniższą krajową jeszcze najlepiej zabrać śmieszna premie i co najważniejsze siedzieli cicho Nie te czasy ...i tyle w temacie !

dla zainteresowanych

Szef szanuje ludzi dopoki mu sa potrzebni. Na okres zimowy zatrudnia lub przedluza umowy, a zwalnia na lato, tnie koszty. A sproboj sie nie zgadzac z jego zdaniem to koniec pracy tak jak by wszystkie rozumy pozjadal i wiedzial wszystko najlepiej. Wynagrodzenie najnizsza krajowa plus smiechu warte premia 0.3% od obrotu.Polecam pstragi mrozone to sa te ktore sie nie sprzedaly na swiezo, zawsze mozna poprosic o date przydatnosi ciekawe co pokaza, albo filety z lososia mrozone takie male kawalki to samo. Z zewnatrz firma wyglada fajnie, ale w srodku (usunięte przez administratora)Podsumowujac praca na chwile. Jak macie sumienie wpychac ludziom np.romrazane filety z dorsza to praca dla was, a nie ma w sklepach pomieszczenia do rozmrazania ryb, robi sie to na podlodze przez noc.

Zostaw merytoryczną opinię o Profish Sp. z o.o. - Racibórz

• Jak się pracuje w Profish Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profish Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profish Sp. z o.o.?

Profish Sp. z o.o.