Opinie o Asprim Sp. z o.o. w Niedrzwica Duża

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Asprim Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Asprim Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asprim Sp. z o.o. w Niedrzwica Duża

Staszek Nowy wpis

Dobre miejsce do pracy pod warunkiem, że znamy się na tym co robi firma

k_21 Nowy wpis

Super firma. Dla mnie najważniejsze jest to że ludzie tworzą bardzo miłą atmoferę. Aż chce się pracować.

d45 Nowy wpis
@k_21

w jakim dziale pracujesz, że taka fajna atmosfera?

Sewi

Praca jak najbardziej godna polecenia. Ludzie są wyrozumiali, uczciwi, na warunki pracy nie mam co narzekać.

Krystyna Nowy wpis
@Sewi

A czy mogłabyś nieco bardziej rozwinąć swoją wypowiedź o jakieś szczegóły? Fajnie, że jesteś zadowolona z pracy w Asprim, ale podaj proszę jakieś konkrety. Piszesz o warunkach pracy - jak się one przedstawiają? Czy są podobne do tych oferowanych przez inne, podobne firmy w regionie?

briko

Bardzo uczciwa i rzetelna firma. Na szczęście udało mi się u nich złapać prace i super, nie żałuję.

Asia
@briko

Powiedz proszę coś więcej... dają umowę o pracę ze wszystkimi fajnymi rzeczami?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Asprim Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
3bit

Asprim to moim zdaniem firma jak najbardziej godna polecenia, która szanuje ludzi, ich czas i pieniądze. Pracowałem u nich jakiś czas temu i naprawdę pracowało mi się super w super atmosferze. Niejednokrotnie miałem także okazje widzieć jak traktują Klientów i naprawdę nie było się do czego przyczepić.

@3bit

Fajnie, że miło wspominasz pracę w Asprim. Jakie jeszcze - Twoim zdaniem -pozytywne aspekty pracy w tym miejscu są warte odnotowania? Może jeszcze coś Ci przyjdzie do głowy. Jak wygląda kwestia dodatków socjalnych dla pracowników? Pytałam już o to wcześniej, ale nie otrzymałam niestety odpowiedzi.

Krystyna

@briko, cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w Asprim i że zechciałeś podzielić się swoją opinią na forum, ale czy mógłbyś ją nieco bardziej rozbudować o konkrety takie jak rodzaj umowy, benefity socjalne i tak dalej? Takie kwestie na pewno są bardzo istotne dla osób rozważających podjęcie zatrudnienia w tym miejscu.

Krystyna

@Pracownik Asprim, dziękuję za podzielenie się swoimi odczuciami na forum! Mógłbyś jeszcze dodać kilka słów na forum? Jestem ciekawa na przykład, na podstawie jakiej umowy pracuje się w tej firmie. Może jest szansa, że w przyszłości wrócisz do pracy w Asprim? Czy ktoś z Was aplikował niedawno do pracy w Asprim?

Pracownik Asprim

W Asprim pracowałem niestety tylko kilka miesięcy. Musiałem zrezygnować ze względów osobistych, ale bardzo mi było ciężko. Praca naprawdę super, ludzie uprzejmi, pomocni i wyrozumiali. gorąco polecam.

Krystyna

@Włodek, dziękuję za podzielenie się swoją opinią na temat usług i produktów oferowanych przez firmę Asprim, niemniej przypominam jednak, że na forum GoWork.pl skupiamy się na wymianie opinii na temat pracodawców. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Asprim w Niedrzwicy Dużej? Czy obecnie prowadzone są jakieś ciekawe rekrutacje? Na stronie internetowej firmy nie widziałam żadnych informacji na ten temat.

Włodek

Kupowałem u nich już kilka razy części do maszyn i naprawdę nie mogę narzekać. Bardzo dobre ceny, bardzo dobra jakość.

Krystyna

@kowalVI101@wp.pl, skąd masz takie informacje? Czy są one potwierdzone? Pracowałeś w Asprim? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Asprim? Jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? Czy jest szansa na rozwój i awans w firmie?

kowalVI101@wp.pl

Niebawem w tygodniku rolniczym ukaże się artykuł o asprim i ich niewypłacalności .

Krystyna

@Grzegorz, czy masz potwierdzenie tego o czym napisałeś w swoim komentarzu? @Tymon, szczerze mówiąc nie posiadam informacji odnośnie aktualnych rekrutacji do Asprim ale myślę, że warto jest odwiedzić ich stronę główna i skontaktować się z nimi. W zakładce kontakt masz wszelkie niezbędne informacje -- >> http://www.asprim.pl/

kowalVI101@wp.pl

Nie kupujcie u nich dostali zaliczkę za traktor nie wywiązali się a teraz jest problem z odzyskaniem moich pieniędzy omijajcie ich z daleka!!!!

Grzegorz

Firma Asprim się zwija, konkurencja ich dobiła, słyszałem że oddział w Stołpiu zamykają, zwolnienia się szykują, padaczka

Tymon

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Nikomu nie polecę tej firmy, mamią ciekawą przyszłością, rozwojem zawodowym a co dalej zwalniają, rujnują komuś życie bo zwolnił się z dobrej pracy i przyszedł do nich

Bo osobom które się znają trzeba zapłacić lub przeszkolić a to z kolei kosztuje. Dlatego osoby kompetentne zwalniają się z firmy i idą do konkurencji lub zmieniają branżę na lepiej płatną. Podstawowa zasada pracujemy dla pieniędzy a nie dla idei

wiola

Zmiany zmiany zmiany nie ma odpowiednich osób do sprzedaży w rolnictwie pani co mieszkała w mieście co wie o rolnictwie. sprzedaje nie zna asortymentu.

Zostaw merytoryczną opinię o Asprim Sp. z o.o. - Niedrzwica Duża

Asprim Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Kolejowa 77C
    24-220 Niedrzwica Duża