Opinie o English Best Szkoła Języków obcych w Ruda sl

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy English Best Szkoła Języków obcych. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie English Best Szkoła Języków obcych na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o English Best Szkoła Języków obcych w Ruda sl

Milena Nowy wpis

Pracuję w tej szkole jako lektorka już drugi rok, duży plus za elastyczne godziny pracy dopasowane do dyspozycyjności nauczyciela - stacjonarnie lub online - można pogodzić pracę ze studiami. Wszystkie materiały potrzebne do zajęć są już zapewnione. Fajna metoda, sympatyczni kursanci :)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w English Best Szkoła Języków obcych? Można dołączyć rodzinę?

Marek Nowy wpis

Bardzo dobra szkoła językowa. Nr jeden na śląsku bez wątpienia. Pracowałem tam 4 lata najpierw na umowe zlecenie a później na umowę o pracę. Oczywiście szkoła językowa ze względu na profil działalności większość osób zatrudnia na umowy zlecenia. Zarobki są uwzględnione od wykształcenia, kwalifikacji oraz doświadczenia. W zależności od przepracowanych godzin czy etatu jest różne. Nie jest to tak jak przy kursach standardowych gdy miałem 70 zł, ale co z tego że miałem taką stawkę godzinową. Żeby zrobić godzinne zajęcia musiałem się drugą godzinę do nich przygotowywać. Czytając tutaj niektóre opinie że ktoś nie osiąga minimalnej. Trudno się dziwić jak ktoś ma kilkanaście godzin w mięsiącu. Akurat znam tego autora bo z nim pracowałem.

Magda

Ile zarabiają w szkole języków obcych?

Paweł Nowy wpis
@Magda

Zależy jaką dostaniesz stawkę, to akurat jest dziwne, bo nie zależy od doświadczenia, lektor pracujący krócej niż inny może dostać większą. Nie da się zarobić tutaj nawet minimalnej krajowej, to jest praca dobra dla studentów na dorobienie. Oczywiście zleceniówka.

Pracownik Biurowy

Poszukiwanie kandydatów. Selekcja otrzymanych aplikacji. Kontakt z kandydatami. Rozmowa kwalifikacyjna lub dodatkowe etapy rekrutacji. Decyzja o wyborze kandydata.

Jakie są Pani zainteresowania? Dlaczego chce Pani pracować w naszej firmie? Jakie stanowisko chciałaby Pani zająć za kilka lat? Jakie są Pani plany zawodowe na przyszłość? Jak Pani myśli dlaczego firma miałaby właśnie wybrać Panią?

Iwona

Bardzo dobra szkoła językowa. Wiem co pisze bo przerobiłam kilka różnych na śląsku. Zdecydowanie nr 1 śląsk. Polecam Iwona

Aneta

Wysoki poziom kursow pomimo tego ze jest jedna z najwiekszch placowek w polsce uczacych metodami bezposrednimi. Bardzo dobrzy lektorzy. Moje sugestie dla English Best Szkoła Języków obcych: Prosze o dosatkowe jezyki :) Lubię atmosferę w English Best Szkoła Języków obcych za: Luzna atmosfera. Duza ilosc Neative Speakers.

Lubię atmosferę w English Best Szkoła Języków obcych za: Bardzo dobra

Profesjonalna kadra. Bardzo dobrzy lektorzy i najlepsza w tym wszystkim metoda. Dla mnie numer 1 na południową polskę. Przetestowałem prawie 10 firm łącznie z tymi największymi na śląsku ale nigdzie nie było takiej jakości i profesjonalizmu i oczywiście efektów bo to najważniejsze. Marek

admin

Pracujesz w firmie English Best Szkoła Języków obcych? Znasz dobrze charakter pracy, charakter współpracowników? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o English Best Szkoła Języków obcych - Ruda sl

• Jak się pracuje w English Best Szkoła Języków obcych?

Zobacz opinie na temat firmy English Best Szkoła Języków obcych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w English Best Szkoła Języków obcych?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy English Best Szkoła Języków obcych?

Kandydaci do pracy w English Best Szkoła Języków obcych napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

English Best Szkoła Języków obcych