Mobil-Phone Sklep Teletorium

Opinie o Mobil-Phone Sklep Teletorium

Flogo 2015-03-12 11:06
Bardzo fajnie się pracowało. Zajęcie przyjemne, płaca przyzwoita.
Karo 2015-03-30 10:02
Mogę polecić, najbardziej studentom, którzy chcą zarobić. Praca w porządku, zarobki ok, trzeba się porządnie zapoznać z asortymentem i być miłym dla klientów (tym można załatwić wszystko), a poza tym to polecam.
Argus 2015-05-05 10:32
Pracowałem podczas studiów, kilka miesięcy. Naprawdę fajnie i przyjemnie. Polecam.
vevet 2015-06-05 12:09
Dobra robota, płaca i towarzystwo. Polecam.
lilik 2015-07-30 11:14
Przyjemna praca. Oczywiście spięcia, szczególnie z klientami, zawsze się pojawiają, ale poza kilkoma przypadkami spokojnie i miło. Płaca godna, więc polecam.
Zoak 2015-09-18 11:37
Zajęcie przede wszystkim dla studentów, bo nie jest bardzo ciężkie, a można sobie dorobić, ale trochę postarać się trzeba. Rozmowy z ludźmi, doradzanie, dużo cierpliwości i jest przyjemnie :)
Edi 2015-11-26 11:17
Świetne miejsce na pierwszą pracę, dla studenta albo maturzysty. Polecam.
Santi 2016-02-09 11:58
Przyzwoite miejsce. Ludzie bardzo w porządku, obowiązki bardzo znośne i ogólnie jest całkiem miło.
Alf 2016-03-31 11:33
Podobała mi się praca w teletorium. Wszystko odbywało się na profesjonalnych zasadach, z pełnym poszanowaniem drugiej strony. Polecam.
Adel 2016-05-20 11:33
Bardzo fajna praca. Świetnie ją wspominam. Myślę, że mogę polecić każdemu. Warto spróbować.
Zostaw swoją opinię o Mobil-Phone Sklep Teletorium - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mobil-Phone Sklep Teletorium