Opinie o Art-Pol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sklep Teletorium w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Art-Pol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sklep Teletorium. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Art-Pol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sklep Teletorium o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Art-Pol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sklep Teletorium w Kraków

Antek Nowy wpis

Myślę, że niestety firmy już nie ma tym bardziej, że nie można znaleźć informacji źródłowych.

Rossita Nowy wpis

Bardzo polecam, fajna praca, nie mogę powiedzieć właściwie nic złego. Miło i przyjemnie.

Gunia Nowy wpis

Świetne miejsce na pierwszą pracę. Tak było w moim przypadku. Kilka miesięcy i nauczyłam się naprawdę wiele, jeśli chodzi o zagadnienia handlowe i pracę z klientem, polecam.

Tobi Nowy wpis

Fajne miejsce do rozpoczęcia kariery zawodowej i zdobycie doświadczenia. Miłe miejsce.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Art-Pol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sklep Teletorium, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Luiza

Chętnie polecę wszystkim szukającym pracy i zastanawiającym się czy nie złożyć tutaj cv. Bardzo przyjemnie, praca nie jest bardzo ciężka, ale trzeba się pilnować, żeby nie podpaść klientom :)

Bez problemów. Pracowałam tak krótko, ale nie mogę powiedzieć złego słowa.

Rasmus

Było naprawdę dobrze. Zdarzały się jakieś drobne nieporozumienia, ale to chyba jak w każdej pracy. Poza tym wszystko fajnie :)

nikoś

Wszystko było ok, dobra atmosfera i przyjemna praca.

Pronce

Miła atmosfera więc polecam. Uczciwy pracodawca.

Angelo

Dobra praca, jeśli ktoś potrzebuje i przyjmują nowych ludzi to polecam, warto sprawdzić się w pracy z klientem, a jesli dodatkowo znasz się trochę na telefonach, to miejsce dla Ciebie.

Caban

Teletorium jest dobrym pracodawcą, polecam, można śmiało składać CV.

Zostaw merytoryczną opinię o Art-Pol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sklep Teletorium - Kraków

Art-Pol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sklep Teletorium

Art-Pol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sklep Teletorium