Opinie o TML Plus Sp. z o.o. w Konin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TML Plus Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w TML Plus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TML Plus Sp. z o.o. w Konin

Elwira

Wysokość zarobków zależy od stopnia trudności wykonywanych prac ,więc proste zawsze są niżej opłacane. Generalnie dobra agencja, polecam!

Konrad

Słyszałem dobre opinie o agencji ale tu cisza, zastanawiające.

Tymon

Jakie roboty głównie oferuje agencja? Generalnie jak ktoś nie chce pracować to próbuje obrażać ludzi pracowitych?

Amok

ZERO INFORMACJI. Tam jedzie sama patologia. Jak wszędzie i mają nas szanować i mamy mieć wyże stawki.

Firma TML Plus Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Oferujemy stałą pracę w Niemczech. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Feliks

Podpowiedzcie jak agencja opiekuje się pracownikami na wyjeździe?

Vzbxb

Dokładnie jak się chce pracować to się będzie czy to w TML czy gdzie indziej. A nie robow coraz więcej.

@Vzbxb

Witam co słychać w TML do jakiej pracy teraz werbują

nnhhg

Problem wyjazdów to to że przy jakim kolwiek wolnym to po alkoholu to kobiety więcej odpierdalają, przykład tych ostatnich lezbijek. Tak więc każdy lub większość spuszcza się z smyczy za granicą, i jak się coś sypnie to taka osoba rzuca pracę z dnia na dzień i żale wylewa na firmę, tylko z kierownictwa jeszcze nie widziałem nikogo oby nam w pyski lał lub sadzał na jakieś dupie. Więc co do ściemniania że tu jest tak źle bo to żeczywiście żałosne.

Kaxs

Dokładnie a poźniej płaczą jaka firma zła jakie tam jest wykorzystywanie, jak ktoś jest lewusem to lewusem będzie do końca życia.

uaaaa

Jest kurewstwo i poruchać lubisz? Nazywasz to kurewstem i ruchasz bez zobowiązań? Taka sama z ciebie ku....wa :D Ch...a używasz jak mopa. Standard wśród polskiego chłopstwa za granicą. Rodziny w Polsce, a w Niemczech czy Holandii wielkie ruchacze :D Zero szacunku mam do takich szmaciaków jak ty. Pracowali z tej agencji na ubraniach w Geldern, magazyn Nacke. Fajna praca. Przyszli z TML panowie i uciekli bo nie dawali rady zwykłych pudełek składac czy zamówień zbierać :D Chowali sie w toalecie i koordynatorki musiały pukać do drzwi :D To jest właśnie praca polskich siusiaków i lewusów za granicą. Haha

Ewelllyn

Marins2000 ma rację TML większość wpisów powinno zgłosić do zarządu GoWork o podanie adrsow IP oraz zgłosić te pomówienia do Prokuratury to by co nie którym się narobiło. Ja tam pracowałam i tak źle jak tu piszą wcale nie jest o czepianie się Szopy do ludzi bez przyczyny to nie widziałam ani jednego przypadku. Jak ktoś jedzie i pije i pijany do pracy chodzi to się nie dziwię ale to jest odrębna sprawa. Pozdrawiam ludzi z Kamp Lintfort .

Ania565

Dokładnie ją też ale trochę krócej i nie jest źle. Zeczywiscie jak słyszę komentarze niektórych 2 lub 3 x 500 plus i wystarczy im najniższa krajowa i jest ok to masakra patologia na max. Ja wolę tu pracować i więcej zarobić, ciekawe jak zabiorą kiedyś te 500 to będzie płacz

Patole

Tak to jest jak patola dostała 500+, 3 dzieciaków - 4 w drodze, to po co do pracy? W dupach się przewraca i żadnej pracy się nie szanuje. Większość negatywnych komentarzy piszą nieroby, degeneraci i jest to niestety prawda. Ja pracuję tu już 4 lata, robię swoje i nikt się do mnie nie sra.

Admin Marins2000

Się domyśl wiekszość wie lecz nie chce mówić hehe bo po co hejtowanie to przestępstwo i może kogoś drogo kosztować więc jak piszesz to tylko to co możesz w razie czego udowodnić bo jak nie to może spotkać nie miła niespodzianka a namierzenie takiej osoby to dla Prokuratury pikuś więc się lepiej zastanowić , ja jak coś piszę to tylko to na co wiem że miało miejsce i mam na to wystarczającą ilość wiarygodnych świadków bo tu każdy jest WIELKI ale w sądzie to już nie tak różowo, a jak ktoś przegra to następne proces Cywilny o zwrot kosztów i odszkodowań za takie zniesławienia. Regulamin GoWork też o tym mówi i wszystkich adresy IP są przechowywane dla służb Policji i Prokuratury. http://www.gowork.pl/regulamin Kodeks Karny art. 216 Kodeksu karnego, który ustanawia karę za znieważenie – w tym za zniewagę uczynioną za pośrednictwem Internetu. Zgodnie z tym przepisem kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku

Nowa

Daj przykład kto to robi

Bdhxhxj

Tak nie ma co to po co oni wracają do hejtowanie każdy wie.

Bhvjc

Starzy pracownicy to juz mają inne życie i to co było to sie skończyło niema co do tego wracać

2000

Dokładnie ją wróciłem właśnie z pracy , i nie wiem czego się sądzicie ja nie narzekam pracuje i jest ok też nie wiem o co loto. Tak jak mówisz to hejtowanie to starzy pracownicy prawdopodobnie.

Karrin 2017

a gdzie ogólnie ludzi szanują napisz jak jesteś taki mądry, ja tu pracuje i nie narzekam jak nie piję i się ludzko zachowuję to problemów nie mam, problemy to stwarzają ci którzy jadą tu tylko po to oby się odchamić, tak więc nie obrażaj normalnie pracujących, ja jestem obecnie na urlopie i wracam z powrotem. A te negatywy typu (zła firma , jak oni ludzi traktują, szopa jest taki, ) zastanówcie się bo już dawno nie było głupich sytuacji z ich strony, a wszystko to to piszą byli wiecznie nie zadowoleni każdy w Krefel i Lulingen i innych miejscach o ty wie pokroju "Robson , Łukasz J. itd." a najlepiej to też zacznijmy Nazwiskami i skąd jest opisywać jak tu się kto zachowuje kto z kim pije i się kurwi, za co wyleciał albo dlaczego się zwolnił. A firmie proponuje zgłosić donoś do Prokuratury o namierzenie adresu ip. i kto tak hejtuje to jest szybka reakacja i pociągnięcie do odpowiedzialności hehe. Pozdrawiam pracujących i normalnych nie pracujących po prostu jak ktoś chce pracować to będzie pracować, a swoje żale do wywalajcie kochankom itp. nieroby

Co prawda to prawda w Wielkopolsce. Juz ludzi nie mają do pracy tak to jest jak sie nie szanuje ludzi tak jak to robi ta firma i ten cały ich szopa menadżer hahahaha

tml oglasza sie na olx bo na LM juz ludzi nie maja nie dajcie sie nabrac na ladne gatki u biurze

Zostaw merytoryczną opinię o TML Plus Sp. z o.o. - Konin

• Jak się pracuje w TML Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TML Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TML Plus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TML Plus Sp. z o.o.