Opinie o Concordia S.C. Zakład Pogrzebowy w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Concordia S.C. Zakład Pogrzebowy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Concordia S.C. Zakład Pogrzebowy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concordia S.C. Zakład Pogrzebowy w Kraków

Magda Nowy wpis

Czy w firmie jest dużo zarażonych osób ?

Andrzej Nowy wpis

Czy tak dobrze się pracuje, że przestaliście pisać?

anonymous Nowy wpis
@Andrzej

pewnie wszyscy umarli :)

gość Nowy wpis

Komentarz powyżej pomyłka...To nie o tą firmę chodzi.Przepraszam.

gość

Zobaczcie sobie w necie MosielskiMarian zlodziej i oszust ...do dziś po 2latach nie oddał mi 60 tysięcy!idę do sądu!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Concordia S.C. Zakład Pogrzebowy? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
hmm

Podobno właściciel nie żyje niech rodzina odda kase pracownikom sprzeda fure i starczy na spłate długu

Zaklad ten nie wypłacił pieniędzy za pracę co najmniej kilku osobom a od zeszłego roku toczy się sprawa w sądzie pracy przeciwko temu zakładowi. Łatwo to sprawdzić a te wpisy pozytywne to jakiś nie ukrywam pisze z błędami ortograficznymi. Żenada.

wasz były

jak wam nie wstyd pisać takich kłamstw...rozbijacie się samochodami po kilkaset tysięcy a ludziom z małymi dziećmi nie wypłacacie pieniędzy ...wstyd i żenada

tęga głowa

widzicie państwo wygląda to tak ,kilkunastu ostatnio pracowników którzy się tam przewinęło odeszło z niewypłaconymi wypłatami za okres od miesiąca(ci co się szybko zorientowali ) do kilku miesięcy(ci co wierzyli w cuda). Wszystkie opinie pochwalne to wpisy jedego gościa ,widać to po masie powtarzających się błędów ortograficznych ,po drugie zakład ten obsługuje 2-3 pogrzeby w miesiącu a żenujące wpisy są w odstępie kilku dni. Na koniec ostrzeżenie ,nie podejmujcie tam pracy chyba ze umówicie się na dniówki ,nie załatwiajcie tam pogrzebu..Pan "Grzesiu" w niczym nie pomoże bo już sam zachodzi za swoja wypłatą ...zaległą.

hmmmm

Witam serdecznie tak chwalicie zakład a mój mąż nie dostał wypłaty za 1.5 miesiąca to jest 3.5 tysiąca...a teraz nawet nie odbierają telefonu tacy uczciwi...takich jak my jest sporo...

Arkadiusz

Szczególne podziekowanie dla zarzadu społki Concordia za uczciwe i docenienie wynagrodzenie swoich pracownikow. Za uczciwa praće dobra płace. Dziekujemy

Zygmunt

Dziekujemy za uzannie, Panstwa oczekiwania sa dla nas zobowiązaniem. Dziekujemy serdecznie

Sebastian Lelek

Po prostu Dziękuję za pomoc jesteście super naprawdę polecam to nie salon jak karawan to prawdziwi ludzie dzięki

Heniek

Goraco polecam ten zaklad pogrzebowy , kompleksowa obsługa pogrzebu jak i wszystkich załatwien z nim zwiazanych . Pozdrawiam

Ela

Dziekuje za pomoc w pochowaniu mojego ukochanego brata , wszystko w jak najlepszym porzadku .

marja

Dziękuję wszystkim za pomoc i doradztwo oraz wsparcie

Mirek

Polecam bardzo serdecznie ten zakład!jak najbardziej rzetelne usługi ! Bardzo miła obsługa .

...

Polecam bardzo serdecznie ten zakład!

Klaudia

Polecam ten zakład pogrzebowy jeżeli szanuja państwo godne odprowadzenie bliskiej osoby do ostatniego spoczynku ,Tak jak w przypadku mojej mamy . Pogrzeb wykonany bardzo sprawnie i bez zadnych porblemow . Polecam ten zakład pogrzebowy

Zdzisek

Bardzo serdecznie polecam ten zakład pogrzebowy , pogrzeb przeprowadzony bez zadnych komplikacji . Obsługa bardzo miła Polecam!

klijet max

W skrucie dzięki za pomoc przy organizacji pożegnania teścia

Zostaw merytoryczną opinię o Concordia S.C. Zakład Pogrzebowy - Kraków

Concordia S.C. Zakład Pogrzebowy

Concordia S.C. Zakład Pogrzebowy