Ella Sp. z o.o.

Miechów

Opinie o Ella Sp. z o.o.

anonim 2011-10-24 08:58
jak się pracuje w firmie ella i jak wygląda sprawa wynagrodzenia - bo od dłuższego czasu widzę ogłoszenie i zastanawiam się nad tym czy się nie zgłosić tam
1234 2011-12-12 12:34
generalnie nie polecam tej firmy ani przyszłym pracownikom

(usunięte przez administratora) nie wypłacalność w terminie - po prostu śmiech na sali??
była pracownica 2011-12-13 18:14
potwierdzam wcześniejsza wypowiedź - zero poszanowania
pracownik były 2012-06-15 08:31
witam to nie jest firma tylko banda [usunięte przez moderatora]... szef siedzi w niemczech i kazdego ma w [usunięte przez moderatora].. sprawy w sadach długi ... problemy w sadach po prostu masakra !!! nie polecam. Gosc jest nie wyplacalny .!!!! firma nie spelnia zadnych przepisow bhp!!
Wykorzystany 2013-10-12 10:27
NIE POLECAM !!!!!( usunięte przez administratora )!!!!! ELLA MIECHÓW NAJGORSZY PRACODAWCA !!!
Rozczarowana 2013-10-12 10:30
Nie polecam. Szkoda czasu. ( usunięte przez administratora ) Nie Polecam!!!!!!!!!!!!!
wykorzystana 2013-11-26 16:46
Absolutnie NIE POLECAM, dają co chwila ogłoszenia i WYKORZYSTUJĄ ludzi którzy jak sie okazuje robią im figurki za darmo, NIE PŁACĄ!!! Warunki bhp tam to SKANDAL!!!
oszukana 2014-08-09 13:06
Szkoda czasu i nerwów ! ELLA Miechów najgorszy pracodawca w Miechowie !
Zielona 2014-08-27 13:48
Nie polecam absolutnie! Wynagrodzenie wypłacane nawet po pół roku od wykonania pracy po wielu prośbach, zapłata marna nieadekwatna do wykonanej pracy! Skandal jak można tak wykorzystywać ludzi !
elninio 2017-01-05 21:51
Witam w 2017 :) jak teraz wygląda tam praca ? zmieniło sie coś ?
nikt 2017-07-03 22:04
Ciekawe dlaczego na zdjęciu pokazującym lokalizację firmy jest budynek przy dworcu kolejowym ,a nie
hale magazynowe w których gnieździ się ta firma.
Zostaw swoją opinię o Ella Sp. z o.o. - Miechów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ella Sp. z o.o.