brak logo

Alfa-Tech Przydomowe oczyszczalnie Ścieków Robert Kałuża

Bydgoszcz

Opinie o Alfa-Tech Przydomowe oczyszczalnie Ścieków Robert Kałuża

Karol 2014-02-25 08:52
Praca w tej firmie jest OK. Pracowałem ok 3 lata i sporo się nauczyłem. Właściciel jest mocno wymagający strasznie się czepia o jakość wykonania. Musi być zrobione na "tip top" bo inaczej ci żyć nie da. Na początku to szok ale się można przyzwyczaić. Płaca zawsze na czas i w miarę dobra. Najgorzej jest w sezonie od wiosny do jesieni bo bardzo dużo pracy. W zimie to przerwa ok 3 miesiące. Polecam
Luk161@wp.pl 2015-04-27 16:20
Gówno prawda, że robota jest na itp top, bo można 130 razy prosić o usługę i nie ma odzewu.
Jak usługa kosztowała ok 120000 zł to wtedy zapierdalali, aż się kurzyło. Teraz gdy rozchodzi się o uzupełnienie pewnych elementów oczyszczalni firma nie jest zainteresowana. Ponadto ostrzegam przed zakładaniem pseudo super oczyszczalni.
Łukasz M. 2015-07-26 15:21
Zgadzam się z Karolem że praca jest ciężka ale jest OK. W zasadzie to co napisał Karol to do tej pory nic się nie zmieniło. Trzeba ostro zasuwać i się nieźle przyłożyć bo wymagania duże ale za to atmosfera nie do pobicia. Zarobki mogły by być lepsze ale i tak znacznie lepiej niż w innych podobnych firmach. Największym problem to klienci zajeżdżają instalacje i trzeba po nich "sprzątać"
Teraz pracuję w UK w podobnej branży zarobki dużo lepsze ale brakuje tej atmosfery.
Gruby 2016-03-30 21:58
Pozdrowienia dla pracowników Alfa-Tech Łały i Dzikiego i mniejsze dla Robsona za wredotę. Super klimat fajna atmosfera ale praca ciężka a czasami bardzo ciężka. Zarobić można i chwilami sporo ale trzeba się nieźle napracować. Za moich czasów to było dużo wyjazdów. Teraz podobno już jest dużo lepiej. Klienci sobie bardzo chwalą współpracę i czasami jak wracam do kraju to mam kontakt z kilkoma i jest OK.
KAROL 2016-08-05 11:52
Jeżeli ktoś liczy później na serwis to nich się zainteresuje innym wykonawcą.
W PRZYPADKU WYBORU ALFA- TECH SERDECZNIE POLECAM WYBÓR INNEJ !!!!!!!!!!!!!
Krzysztof 2016-08-06 15:22
Spadaj luk161@wp.pl i zostaw tą firmę w spokoju. Możesz sobie co post obsmarowywać w nieskończoność a tak nie dasz rady. W tym co robią są najlepsi a takie konkurencje jak ty są g...... warte. A jeśli chodzi o serwis to najwyższa pólka a branie innych to czysta pomyłka. Lepiej poczekać na swój termin. Znam ich bardzo dobrze i to super zawodowcy współpraca z nimi to klasa. Załatwiają wszystkie nasze problemy z oczyszczalniami w Polsce.
Roger 2016-11-02 19:29
Widać że Alfa-Tech cały czas na topie. Tak jak mówiłem z takim dobrym podejściem to zawsze będzie dobrze. Pora wracać do kraju. Chłopacy szykujcie dla mnie miejsce bo tu z ciapatymi nie da się żyć. Kasa może i dobra ale atmosfera po hooyu. Pozdrowienia dla całej EKIPY.
Marika 2016-11-13 19:50
Pozdrowienia dla Alfa-Tech najlepsza zgraja pozytywnych wariatów. Alfa-Tech tak trzymać !!!! Fachowcy najwyższych lotów.
am 2017-03-20 23:26
potwierdzam, PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ!!!
Makarewicz 2017-03-22 22:30
Przestrzegam przed tą firmą !!! Są zbyt dobrzy w tym co robią żeby byli prawdziwi!!!
Podziękowania dla ekipy montującej. Panowie tak trzymać. Pozdrawiam Makarewicz
Dagmara 2017-05-30 18:31
Niesamowita spędzony czas w czasie praktyk studenckich ok. 3 tygodnie. Podziękowanie za świetną atmosferę i bardzo dużą pomoc w czasie praktyk. Spodziewałam się małej firmy instalacyjnej a tu spore zaskoczenie.. Dużo wyjazdów, szkoleń i spotkań. Dobrze jest znać angielski bo mają ciągłe kontakty z firmami zagranicznymi i wdrażają dużo nowych systemów. Poznałam wielu super ludzi i bardzo chciałabym tu pracować po studiach.
Zostaw swoją opinię o Alfa-Tech Przydomowe oczyszczalnie Ścieków Robert Kałuża - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfa-Tech Przydomowe oczyszczalnie Ścieków Robert Kałuża