brak logo

Nieruchomości A. Zielińska Anna Zielińska

Poznań

Opinie o Nieruchomości A. Zielińska Anna Zielińska

Nick 2014-04-28 12:53
uważajcie zanim zaczniecie współpracę z tym biurem
jacek 2014-10-09 22:06
Witam. Niestety oszuści.
Szukają "za drobne" ....czegoś:) treść ulotki: Poszukuję dom wolnostojącego lub w zabudowie bliźniaczej/szeregowej położonej w TEJ OKOLICY - Nawet się nie starają wpisać gdzie ulotki zlecają roznosić:)
WH 2015-02-20 08:04
Jako agentka, nie nadaje się w ogóle. Nie potrafi doprowadzić do pomyślnego zakończenia kupna nawet gdy sprzedającego i kupującego różni cena raptem kilku tyś. Zero chęci do podjęcia mediacji - a wystarczy tylko zejść z prowizji...

Nie polecam.
gość 2015-04-09 19:53
Jako agentka i szefowa tej firmy jest mega słaba. Nie potrafi rozmawiać z klientami, nie interesuje się nimi. Liczy się tylko kasa !
oszukana 2015-05-21 12:56
Odradzam po spotkaniu z Panią można przestać wierzyć w ludzi !!!!!!
PM 2016-09-09 13:42
Byłam tam na rozmowie w sprawie pracy. Warunki kiepskie. 400zł miesięcznie podstawy + prowizja od sprzedaży jeżeli coś się wogole sprzeda. Umowa zlecenie. Nie wiadomo czy da się mieć jakąkolwiek inna umowę niż smieciowke bo "są to już koszty". Osobom bez doświadczenia nie polecam bo nie wygląda na to żeby jakiekolwiek konkretne szkolenie miało tam być.
gość 2017-04-05 21:49
Proszę to biuro omijać z daleka, w szczególności pośrednika o imieniu Sławek.
Zadzwoniłem do pana, który na ulotce wrzuconej do mojej skrzynki pocztowej podawał swoje imię Sławek.
Po przedstawieniu mu ceny na ewentualną sprzedaż mojego mieszkania, zostałem wyzwany od śmiecia.
Gość 2017-04-17 19:34
Beznadziejne biuro pośrednictwa. Rozmowa z pośrednikiem była bardzo delikatnie mówiąc żenująca. To co reprezentował pośrednik tego biura, to po prostu skandal. Zachowanie tego pośrednika, jego niewybredne epitety, którymi nas obrzucił z powodu nie przyjęcia przez nas, warunków przez niego przedstawionych, to po prostu skandal. Świętej pamięci Lepper przy tym pośredniku, to erudyta i dyplomata. Obrzucił nas "mięsem" ponieważ nie byliśmy zainteresowani warunkami przedstawionymi przez pośrednika z agencji A. Zielińska.
Po prostu żenada i skandal.
Nie polecam absolutnie. Proszę omijać z daleka.
Lola 2017-04-26 14:22
Odradzam stanowczo dokonywania jakichkolwiek transakcji z pośrednikiem nieruchomości pod szyldem A. Zielińska w Poznaniu.
Brak profesjonalizmu w wykonywaniu obowiązków w tej firmie jest poniżej wszelkiej krytyki. Nie wspominając o bezczelnym i chamskim zachowaniu pośrednika tej firmy. Firma beznadziejna, nie polecam.
Gość1 2017-05-17 09:50
Firma A. Zielińska i jego pośrednicy (dokładnie pośrednik S. K.) to jeden wielki skandal. Pośrednik obrzucił nas epitetami stosowanymi w półświatku, ponieważ nie interesowała nas oferta cenowa przedstawiona przez niego.
Poinformowałam o tym zachowaniu właścicielkę biura, która mówiła, że zwolni tego pana. Sprawdziłam później jej zapewnienia. Nic podobnego ci pośrednicy bardzo jej odpowiadają, ponieważ wcale nie zwolniła tego, który tak skandalicznie zachował się wobec nas.
Absolutnie odradzam tą Firmę. Skandalicznie zachowanie pośrednika to jedna sprawa. A do tego niesłowność właścicielki biura to druga sprawa.
Zostaw swoją opinię o Nieruchomości A. Zielińska Anna Zielińska - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nieruchomości A. Zielińska Anna Zielińska