Matras Nieruchomości Renata Matras

Zielona Góra

Opinie o Matras Nieruchomości Renata Matras

Monika 2015-01-03 20:14
Polecam bardzo dobra firma taka z prawdziwego zdarzenia ze swoim problemem nie zostałam sama! Pani Matras wszystko świetnie załatwiła i bardzo mi pomogła
Polecam każdemu
Tomek 2015-01-04 10:34
Bardzo dobra i solidna. Polecam każdemu na pewno profesjonalnie i sprawnie przeprowadzą transakcje.
beata 2015-06-26 20:23
Bardzo polecam te Firmę,mają dużą wiedzę na temat rynku nieruchomości i to nie tylko lokalnego,Pani Renata bardzo mi pomogła rozwiązać mój złożony problem dotyczący mojego domu, czego nie musiała robić a inne agencje twierdziły nawet że jest to niemożliwe. Polecam i jeszcze raz bardzo dziękuje
Grzegorz 2015-06-27 18:27
Polecam, bardzo dobre podejście Pani Matras do pracownika,z wielkim sercem i zaangażowaniem wprowadziła mnie w tajniki tego zawodu i jej wiedza procentuje u mnie do dzisiaj.
Borny 2015-07-07 16:29
Pracowałem rok czasu wszystko było ok
Jula 2015-07-12 10:26
Polecam mam bardzo miłe wspomnienia z pracy w tej firmie
Zadowolony klient 2015-08-11 21:27
Firma naprawdę godna polecenia. Pani Renata to profesjonalistka, a współpraca z Nią to czysta przyjemność.
Polecam serdecznie.
Robert 2015-08-13 06:02
Pracowałem wszystko było ok, jak najbardziej polecam i pracownikom i klientom
grzegorz 2015-11-02 13:20
Polecam. Właścicielka to bardzo uczciwa i solidna osoba z dobrą filozofią prowadzenia firmy i ogromną wiedzą
ms 2016-04-01 18:51
nie polecam.

Dużo nerwów oraz straconego czasu wraz z pieniędzmi.
horror.
Robert 2016-07-21 22:47
Skoro taki horror proszę się przedstawić a nie ukrywać. Każdy może tak napisać
adrian 2016-07-30 21:12
Fajna praca, fajna szefowa, super atmosfera, tylko ciężko zarobić ale i tak łatwiej niż gdzie indziej bo firma uznana na rynku i klienci sami idą
Aneta 2016-08-15 14:49
Firma ok Pani Matras również ale zarobić w tej branży się nie da. Po prostu choć i tak w tej firmie zarobiłam najwięcej z trzech agencji w których pracowałam
baby 2016-11-30 17:45
Jak najbardziej polecam w każdym elemencie chociaż to ciężka robota bo ludzie trudni
Zostaw swoją opinię o Matras Nieruchomości Renata Matras - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matras Nieruchomości Renata Matras