brak logo

Grupa B12 Nieruchomości

Kraków

Opinie o Grupa B12 Nieruchomości

laska 2011-07-03 14:17
Szczerze nie polecam tego Biura. Miałam z nimi do czynienie przez jakis czas. Duża rotacja pracowników, atmosfera średnia, idą na ilosc (o jakosci nie wspomne...). Bardzo niemiły i arogancki Własciciel. Odradzam!
kama 2012-06-07 18:23
Wyzysk i kopanie jednych pod drugimi.Stara gwardia pracowników -pilnuje i donosi na każdego, nowi -wykorzystywani właściwie tylko w celu powiększania bazy mieszkań a kasę z tego mają starzy pracownicy, którzy wiedza co i jak. Nowi -zazwyczaj przyjmowani bez doświadczenia-patrz naiwni i omamieni wizją ogromnych zarobków,pracują po 12 godzin i bynajmniej nie na siebie;) Fałsz i obłuda na każdym kroku.. pilnować każdej prowizji należy jak oka w głowie bo chętnych na nią wielu..Praca dobra -jeśli szuka się pierwszego doświadczenia-nie licząc na zarobki..
szybki 2012-07-17 00:02
Wyzysk na maxa, [usunięte przez moderatora]od rana do wieczora, również w sobote i niedziele (za free), przyjmujesz ofertę jedną za drugą a kasa?!? zarabiają... ale ci którzy liżą [usunięte przez moderatora] szefostwu. A prowizja? ... myślisz ze coś sprzedałeś a tu niespodzianka, prowizję dostanie ktoś inny, bo to nie ty przyjąłes mieszkanie. Jeden wielki shit!
JA :) 2013-02-18 10:50
Jeżeli macie zdrowy rozsądek to z niego skorzystajcie i się zastanówcie czy warto pracować w miejscu takim jak B12. A czemu?? A dlatego, że to co tam się liczy to kasa, kasa, kasa- tzn. szef patrzy ile z ciebie wydusić i ile ci zabrać z pensji - jeśli sprzedaż to się nie ciesz, on i tak znajdzie powód, aby ci tej kasy nie dać! Ogólnie chora sytuacja!
Oszust, który patrzy ci w oczy słodzi i okrada! Wymusza psychicznie na tobie poczucie winy i ukorzenia przed nim , pokazuje że jesteś beznadziejny, a robi to po to, żeby wypłacić Ci mniej kasy! Istna patologia!
Kochani szczerze odradzam, ale jak to mówią " w życiu trzeba spróbować wszystkiego"!!! Także kto to zrobi i będzie żałował niech przypomni sobie ten wpis!!!!
TO BIURO TO ISTNA KATASTROFA!
AS 2013-03-12 15:20
Popieram przedmówców!!!
Brak szacunku dla pracowników, klientów!!! Osoba która prowadzi to biuro obraża wszystkich, nie liczy się z ludźmi i nie poważa nikogo! UCIEKAĆ KTO MOŻE!
Absolwent 2013-11-13 11:42
Nie polecam.
Duża rotacja w tej firmie w tak delikatniej dziedzinie jaka są nieruchomości,źle rokuje dla potencjalnych klientów.
Szef potrafi ot tak opierdzielić pracowników. Na początku kariery nowy pracownik nie dostaje żadnych szkoleń na stanowisko pracy. Nie wie jak modelowo wykonywać swoje obowiązki. Jakieś ,,szkolenie' ma przeprowadzić najdłużej pracująca osoba. Robi to nieprofesjonalnie. Ale tu się nie dziwie bo sama ma swoja pracę. I zamiast na niej się skoncentrować to p.Konrad każe jej poświęcać czas na nowe osoby.
Praca jest od 9 lub 8 rano. Kończy się nie o 17 tylko wieczorem. Szefa nic nie obchodzi. Musisz spotkać się z klientem + przyjąć mieszkanie + wprowadzić nowy wpis do bazy + odpowiedzieć na maile. standardowo zostajesz około 2 godziny po zamknięciu biura.
Taka pierdoła: w tłusty czwartek pan Koniarz nie ma kilku złotych aby kupić dla swojej załogi pączka. Niby drobnostka, ale z drobnostek świat się składa.
Co do prowizji: często tak jest (rotacja w firmie) że dana nieruchomość przyjmuje do sprzedaży osoba ,,A" a tranzakcie przeprowadza już inna ,,B". Więc często komuś nie wypłaci należnych pieniędzy.

A teraz finał:
Kobiet które zajdą w ciąże i maja przysługujące urlopy oczywiście nie może zwolnić. Ale w na pewno jednym przypadku jak tylko jej skończył sie okres ochronny to ... od razu ją zwolnił.

Do aututów należy zaliczyć że zatrudnia na podstawie umowy o pracę. pozostałe biura na zlecenie lub o dzieło.
marzec 2014-03-26 14:20
Ja też nie polecam biura.
Szkoda słów........NAPRAWDĘ SZKODA SŁÓW.
adam.1982@onet.pl 2014-10-03 16:31
Ja ich również nie polecam jako klient bardzo sie na nich zawiodłem. Umówione spotkanie, jasno okreslone kryteria i brak kontaktu z ich strony, NIE POLECAM !!!
kubuś 2014-11-20 22:10
Ludzie z daleka omijać. Szykany, kpina i harpie. Można się łudzić, że w końcu każdy dostaje to na co zasłuży..
omijac szerokim lukiem 2014-11-27 16:02
Szefowi słoma z butów wychodzi!
lukasz 2014-12-01 19:07
zdecydowanie nie polecam... dużo pracy za minimalną krajową, tym praca w weekendy, sobota i niedziela, a jak już coś się uda sprzedaż, wynająć to okazuje się że to ktoś inny przyjął kiedyś i pół zarobku trafia do kieszeni albo szefa albo wcześniej cytowanej starej gwardii... nie
kontrahent B12 2015-03-12 14:59
Świadczyliśmy usługi dla B12. Teraz się zanosi sprawa w sądzie. Swoją pracę wykonaliśmy solidnie. Usterka nastąpiła z powodu ukształtowania terenu i czynników atmosferycznych. Zaproponowaliśmy usunięcie usterki, po wcześniejszym przygotowaniu terenu przez B12. Nie zgodzili się. Z jakiej mrzyczyny mamy wzywać ekipę i płaćić im za usunięcie usterki nie z naszej winy? Nękanie, nękanie, nękanie. Zwracam im pieniądze i nie chcę mieć z nimi nic wspólnego. tylko w koszty poszliśmy.
mateusz 2015-05-22 11:34
Popieram wszystkich przedmówców, szef biura to po prostu bardzo niemiły człowiek, zależy mu tylko na JEGO pieniądzach, zero szacunku do ludzi, zarówno do klientów jak i pracowników. Duża rotacja pracowników właśnie ze względu na aroganckiego Pana K. (nie wspominając o bataliach jakie trzeba stoczyć, aby dostać należne pieniądze), w sieci całe mnóstwo negatywnych komentarzy o tym człowieku. Pracownikom radze nagrywać rozmowy i gromadzić wszelkie możliwe dowody na oszustwa Pana K. w przeciwnym wypadku ich praca nabierze formę charytatywną ;)
Szczerze odradzam!!
Charytatywny 2015-06-16 12:06
Amen bracia...
Icek 2016-02-01 17:48
Ta firma nie szanuje pracowników ani przede wszystkim klientów - okrada ich, księguje blednie ich wpłaty, obciąża wspólnoty fakturami na duże kwoty za jakieś rzeczy, których nigdy nie kupiła (jak np WD40 czy preparaty na mrówki). Nie polecam jako pracodawcy ani jako zarządcy!!!! Omijać szerokim łukiem!!!!!
Saba 2016-02-18 13:30
Popieram wszystkie negatywy nie wywiązują się należycie z obowiązków, przeinaczają fakty na zebrania przychodzą nieprzygotowani ogólnie porażka szkoda słów nigdy nie polecę tej firmy
Przemek 2016-03-14 14:04
Odradzam wszelką współprace z tym biurem nieruchomości, właściciel to cwaniak i oszust.
janek 2016-07-14 17:18
powstał nowy rodzaj usług na rynku - portal nieruchomości OminPosrednika.pl, na którym właściciele nieruchomości mogą bezpłatnie zamieszczać swoje oferty, a kupujący mogą skorzystać z usługi BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI, cena usługi może być nawet 10-krotnie niższa od prowizji pośrednika!!!
Oferty w portalu pochodzą wyłącznie od osób prywatnych, dzięki czemu użytkownicy nie tracą czasu na przeglądanie tych samych ofert po 20 razy w różnych cenach i różnych lokalizacjach.
ominposrednika.pl/
basia 2016-12-02 16:50
Zupełny brak profesjonalizmu, nie dbają o dobro klienta, za prowizję sporządzą umowę najmu z osobą, która nigdy nie zapłaci za najem.
Były pracownik 2016-12-13 22:05
Podpisuję się rękami i nogami, szef to skończony buc
kot no 2017-07-18 12:21
Aż przykro same złe oceny
Zostaw swoją opinię o Grupa B12 Nieruchomości - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa B12 Nieruchomości