Opinie o Biuro Podróży Etiuda Travel Grażyna Jurkowska w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Biuro Podróży Etiuda Travel Grażyna Jurkowska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Biuro Podróży Etiuda Travel Grażyna Jurkowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Podróży Etiuda Travel Grażyna Jurkowska w Nowy Sącz

Ulka Nowy wpis

Wygląda na to, że firma przetrwała czas zamrożenia przez pandemię? Może potrzebujecie kogoś do pracy?

Maciek Nowy wpis

Biuro nie istnieje, ponieważ nie można się w żaden sposób skontaktować.

Ola Nowy wpis

Byłam i zostałam super obsłużona . Wykupiłam wczasy i nie zawiodłam się. Było super. Hotel wyżywienia i atrakcje zgodne z tym co usłyszałam w biurze. Profesjonalna i miła obsługa w wykonaniu młodego człowieka. Jestem bardzo zadowolona. Jedyny mankament to koleżanka młodego człowieka - naburmuszona i jakby nie uczestnicząca w pracy biura. Może miała zły dzień. Ale mój wyjazd był na prawdę super. Polecam biuro Etiuda Travel z czystym sumieniem

Mikołaj Nowy wpis
@Ola

Jako klientka tego biura podróży jesteś zadowolona z wyjazdu i atrakcji na miejscu. Czy cena wczasów także była promocyjna lub mogłaś liczyć na jakieś zniżki?

Witam, czy trzeba mieć doświadczenie w gospodarce turystycznej żeby zacząć prace w biurze podróży? Czy sprawdzana jest jakoś wiedza ?

Aplikowałeś do firmy Biuro Podróży Etiuda Travel Grażyna Jurkowska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
renia20102

Pojechaliśmy do Albanii,wszystko tak jak w planie podróży,wspaniały pilot w autokarze(Pan Aleksander),wczasy mega.:) Wszystko tak jak było zaplanowane i w opisie, POLECAM SERDECZNIE:)

Agnieszka

Witam, czy trzeba mieć doświadczenie w branży aby zacząć pracować w tej firmie ?

Klara

Może słyszał ktoś o ofercie pracy w biurze? Jakie mogą mieć oczekiwania od kandydata?

Kamil

Polecam Biuro Podróży Etiuda Travel, pełen profesjonalizm, bardzo miła obsługa, wycieczka marzeń zrealizowana, bardzo dziękuje polecam każdemu kto wybiera się na niezapomniane a przede wszystkim bezpieczne wakacje bądź podróż.

Kamil

Lubię atmosferę w Biuro Podróży Etiuda Travel Grażyna Jurkowska za: Profesjonalna obsługa, dbałość o dobro i bezpieczeństwo klienta, doskonale dobrana oferta do moich potrzeb.

Jasiek

Czy warto starać się o pracę w firmie? Podpowiedzcie coś nowemu.

Beata

Szkoda, że takie biuro prosperuje i nabija w butelkę ludzi, którzy chcą wypocząć i płacą ciężkie pieniądze za wczasy. Bułgaria - Złote Piaski hotel brud, smród, okropne jedzenie, zero profesjonalizmu, kierowcy nie przygotowani do trasy, tragedia, powinnam skarżyć to biuro za zepsuty urlop.

wybredny

byłem na skokach narciarskich w planicy 2017, biuro podróży w porządku, opieka pilota również ,organizacja też dobrze,cena wycieczki przystępna natomiast jedzenie w hotelu trieste w tervizio tragedia ,ale to nie wina biura podróży .oni tam tak jedzą,nie mają pojęcia co to prawdziwe żarcie , najlepsze jedzenie to było po stronie polskiej w hyżnem/żurek polecam/.

Malgoska59

Polecam usugi Etiudy. Wszystko szczerze powiedziane, bez zbędnego koloryzowania. Wakacje naprawdę udane i w 100% zgodne z obietnicami :-)

Kasia R

Bardzo rzetelne Biuro. Szybko, jasno i na temat. Polecam Kefalonie z Etiuda :)

Ewelina

POLECAM! od pierwszych rozmów w biurze aż po powrót wszystko w najlepszym porządku. Informacje udzielone przed wycieczką były rzetelne i prawdziwe. Urlop bardzo udany! dziękujemy

Basia

Bardzo miła obsługa, dwie osoby się starały, żeby dobrać wakacje nie tylko pod kątem naszych zainteresowań ale także dbały o nasze finanse! Polecam

Podrozniczka

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w Etiudzie. Poniewaz nie mialam wielkich srodkow na wakacje,w wielu biurach bylam traktowana "z gory". W Etuidzie widzialam,ze Pan Sprzedawca prawie stanal na glowie zeby znalezc oferte dla mnie. A na Krecie bylo fantastycznie! :-))) Ocena celujacy!

w ostatnim czasie nawiedziłam biuro Etiuda z myślą wykupienia wczasów, najpierw udałam się na ul. Sobieskiego przywitał mnie Pan a w ręce papieros (pomyślałam- cóż za niechlujstwo), ale myślę dobra zapytam o ofertę może coś ciekawego mi poleci pytałam o Grecjie - podobno to ich konik ale siadam przed Panem x i czuję ostrą woń alkoholu z jego ust i bałagan na biurku po czym uznałam że szkoda mojego czasu bo nie zaufam takiemu człowiekowi, który przychodzi pod wpływem alkoholu do pracy, to nie dozwolone, karygodne, nie rozumiem kto pozwolił mu siedzieć i obsługiwać klientów. Jestem na nie i nie polecam nikomu tego biura.

edyta

Bardzo miła obsługa. Zarówno Pan Mateuszj jak i Pani Kasia bardzo kompetentni i uprzejmi. Trafili w dziesiątkę z ofertą dla mnie. Polecam Biuro. Ocenę daję bardzo dobrą.

-terenia

beznadziejna obsługa, starszy pan bezczelny- nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Podróży Etiuda Travel Grażyna Jurkowska - Nowy Sącz

Biuro Podróży Etiuda Travel Grażyna Jurkowska
  • ul. Lwowska 80 lok. 011