Serwis aparatów fotograficznych Tech-Foto Firma Handlowo-Usługowa

Opinie o Serwis aparatów fotograficznych Tech-Foto Firma Handlowo-Usługowa

ja_wawa 2011-12-04 06:27
Zostawiłem aparat u nich. Z wyceny zrezygnowałem, dostałem obdrapany aparat po za tym uszkodzili mi obiektyw
Az 2014-01-28 18:35
STANOWCZO ODRADZAM!!!

Wysłałem do nich lekko uszkodzony aparat a po około dwóch miesiącach i klku telefonach otrzymałem kupę złomu. Szkoda, że wcześniej nie poczytałem w necie opinii na ich temat.
nieznajoma 2014-05-08 09:01
Ja również odradzam, zero profesjonalizmu i jeszcze na dziale siedzi bardzo nieprofesjonalna osoba, która nie ma pojecia o sprzecie foto.A moj aparat to totalna maskra po ich naprawie.
Odradzam ich
Zabi 2014-09-06 04:25
Ja polecam serwis. Porównując oferty kilku firm tu było najtaniej. Po naprawie wyregulowany bezbłędnie. Duży plus +
Jarek Makowski 2014-10-22 23:27
Duży plus za uczciwe podejście do klienta. Pozdr dla Pana technika
Dorota Robowska 2015-06-08 22:21
+ za cenę; + za czas naprawy; + za jakość
Nic dodać, nic ująć
Jarek Zuduch 2015-07-11 10:39
Szanuje firmy, które szanują swoich klientów i do każdego podejdą indywidualnie; gdzie mogę porozmawiać z osobą kompetentną, która udzieli szczegółowych informacji i da dobrą radę; gdzie wiem za co płacę; gdzie jest miła i sympatyczna obsługa, a klient jest witany z uśmiechem.
Adam 2016-05-02 20:22
Bardzo bobrze. Mozna plecac
Ret 2016-12-28 23:15
Aparat został wysłany do naprawy praktycznie nowy, dokładnie po jednym użyciu, ze względu na uszkodzenie mechaniczne nie podlegał gwarancji...... wrócił z naprawy z odrapaną szybką ochraniającą wyświetlacz ( trudno powiedzieć czy została podmieniona czy odrapana podczas krótkiego 4 dniowego pobytu w serwisie. brak profesjonalizmu. NIE POLECAM. Deklarują tanią naprawę, może i jest taniej ale powodują nieodwracalne szkody na sprzęcie.
Definitywnie ODRADZAM korzystania z usług serwisu Tech-Foto!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jumek 2017-05-27 11:14
Moja ukochana kamerka Gopro 4 black po utopieniu w jeziorze. W dwóch firmach nie dawali szans. Ze sceptycznym podejściem zaniosłem kamerę do Tech-Foto bo bardzo mi na niej zależało. Dziś, kamera działa jak nowa. Profesjonaliści! Dodatkowo styl obsługi: technik wytłumaczył co i jak robił, z czym się mogę liczyć itp. W innej firmie X nawet nie było mowy o jakichkolwiek informacjach, tylko puste zbycie klienta: nie da się, nie opłaca się.
Zadowolony, chętnie będę tu wracał z każdą potrzebą i z czystym sumieniem serwis polecał innym osobom.
Zostaw swoją opinię o Serwis aparatów fotograficznych Tech-Foto Firma Handlowo-Usługowa - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Serwis aparatów fotograficznych Tech-Foto Firma Handlowo-Usługowa