Opinie o Advers Foto Piotr Chyb w Stąporków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Advers Foto Piotr Chyb. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Advers Foto Piotr Chyb na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fotografowie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Advers Foto Piotr Chyb w Stąporków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy w Advers Foto Piotr Chyb wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Lidia Nowy wpis

Muszę wywołać zdjęcia. Myślałam właśnie nad Advers. Opłaca się cenowo wywołanie większej ilości, jak uważacie?

roger Nowy wpis
@Lidia

większe ilości tak bo czas oczekiwania ok 2-3 dni za to jakość i papier super.

Piotrek Nowy wpis

Co ci powiem że w robocie mnie nie było i na wiadomość SMS faje nadawcy wystawiłem :P numery mi się (usunięte przez administratora) bały. A dziewucha zachęcała :*

Papapo usłyszę

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Advers Foto Piotr Chyb odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Panna pani Agnieszka

Fotograf zasługuje jak najbardziej na pozytywna opinie. Ma super podejście do klienta. Zdjęcia wykonane niebanalnie i profesjonalnie. Doskonale organizuje swoją pracę, potrafi dobrze doradzic w danej temetyce fotografi. Polecam

Anita

Może ktoś ma wiedzę czy firma zatrudnia pracowników?

Patrycja&Łukasz

Możemy zdecydowanie polecić współpracę z Adversfoto Piotr Chyb. Jest to człowiek pełen pozytywnej energii potrafi rozladować stres panujący w dniu ślubu i przy okazji wie jak wszystkich rozbawić. Wszystkie materiały dostaliśmy w terminie. Mieliśmy kontakt i przez tel. I fb. Bardzo sprawnie i szybko odpisuje o każdej porze ;) Ma wiele fajnych i ciekawych pomysłów. Jeżeli jeszcze raz mielibyśmy wybierac fotografa to wybór byłby taki sam.

Diana&Wiktor

Piotr to super człowiek i niesamowity fotograf :) zrobił nam piękną relacje z Naszego dnia. Jesteśmy bardzo zadowoleni, i drugi raz też byśmy się na niego zdecydowali. Nie możemy się napatrzeć na zdjęcia :D Polecamy całym serduchem !

@Diana&Wiktor

Dziękuję pięknie uwielbiam Was i niezmiernie mi miło że mogłem pracować i mieć w Waszym Dniu swój niemały udział :)

Kuba

Pewnie tak dobrze się pracuje , że zapomnieliście od czasu do czasu coś napisać?

Fotograf klasa Premium :) pełen energii, świetnych pomysłów, otwarty, utalentowany :) potrafi uchwycić chwilę, ma swietne oko, zdjęciami opowiada historię :) Dzięki Advers Foto mamy przepiękną pamiatke na całe życie z naszego najważniejszego dnia :) baaaardzo polecam !!!

Izabela

Bardzo bardzo pozytywnie. Konkretny, przy czym bardzo zabawny i pomysłowy fotograf :) efekty naszych poczynań można już obejrzeć w SM - polecamy!

Justyna i Tomasz

Bardzo pozytywnie :) cały poświęcony czas dla nas wykorzystany w 200 %. Nie zabrakło ujęć tak sentymentalnych jak dynamicznych, a piękny plener mimo kilkunastu godzin jazdy uwieńczył wszystko w niesamowitą całość, za co dziękujemy i polecamy potencjalnym klientom - trafiony wybór :)

Wspominam Piotra bardzo dobrze. Przed nami jeszcze plener, a okazji w życiu będzie wiele... Kontakt z fotografem 24h/24h dodatkowo nie tylko telefonicznie, ale też przez fb. Na wiadomości odpowiada bardzo sprawnie, na miejscu pojawia się prawie co do minuty a zdjęcia...hmmm - bajka!!! Jeden człowiek ma w sobie energii za stu, a i stres spowodowany okolicznością znika w minutę ;] Polecam :)

@Marta

Jakaż to była pomyłka i porażka.. korekta jest tutaj niewyobrażalnie potrzebna!

Wiktor

Super firma dzięki profesjonalnej pracy ludzi. Polecam!!

Monika i Paweł

Kilka tygodni temu odebraliśmy albumy i zdjęcia w formie elektronicznej z naszego wesela. Mało tego, że my jesteśmy oczarowani, to wszyscy, którym te albumy pokazujemy są zachwyceni! Wyszło pięknie :) Bardzo przyjemny człowiek, wesoły, umie rozbawić sztywne towarzystwo tak, aby zdjęcia były oryginalne, a przy tym jak widać zna się na swojej pracy :)

Na naszym weselu Piotr pracował wraz ze swoim Asystentem p. Łukaszem z racji liczby gości (240 osób). Po prostu rewelacja, materiał piękny, a zaangażowanie (mimo panującego wówczas upału....) niesamowite. Zarówno my jak i goście jesteśmy zachwyceni sposobem organizacji pracy, jak i relacjami fotograf - uczestnicy przyjęcia, co najlepiej widać chociażby po zdjęciach grupowych :) Gdybym miała wybrać raz jeszcze fotografa na ten dzień - wybór już oczywisty, gdybym miała polecić - również serdecznie polecam Adversfoto Piotr Chyb.

Magda&Tomek

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Piotrowi za piękne zdjęcia i świetną sesję jaką wykonał podczas komunii, chrzcin oraz plenerku. Super fotograf, pełen profesjonalizm jak również bardzo dobry kontakt. Mamy przepiękną pamiątkę w postaci cudnych albumów. Naprawdę bardzo dobra robota. Polecamy gorąco. Na pewno jeszcze skorzystamy z usług Piotra bo warto. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Monika & Michał

Termin na nasz Ślub byl już zarezerwowany, więc skorzystaliśmy z mozliwosci zrobienia przez Pana Piotra samej sesji plenerowej. Piękna sesja, pięknie wykorzystany czas :)

Magdalena Końskie

Dziękujemy za piękną pamiątkę I Komunii Swiętej całej grupy jak i sesję indywidualną. Pięknie :) Niech to pozostanie opinią :)

Kate

Od A do Z bardzo pozytywnie. Ślubnie - Polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Advers Foto Piotr Chyb - Stąporków

• ul. Karbońska 5 lok. 1
    25-640 Stąporków