Opinie o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka w Łódź

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka w Łódź

Rozliczenie

Pozwólcie Państwo , ze i ja zabiorę głos w sprawie mec DM , ponieważ to bo on wyprawia przerosło już najśmielsze oczekiwania . Nie dość ze jest kłamcą i oszustem , to jeszcze grozi i szantażuje . Właśnie przegrał z kretesem moją sprawę , a na moje zarzuty , ze był nieprzygotowany , nie zabierał głosu na sali i właściwie zupełnie nie wiedział o co chodzi ( ciagle tylko przegląda telefon i pisze smsy ), wyśmiał mnie i zaczął grozić ujawnieniem faktów z rzeczonej sprawy . Bezczelny typ ! Nie zamierzam tego zostawiać i natychmiast podejmę odpowiednie kroki prawne w jego kierunku jak tez zamierzam poinformować o tym zachowaniu NRA . Przestrzegam Państwa przed tym typem i proszę się nie bać mówić - bo mniemam , ze spośród tu piszących , jest sporo ludzi oszukanych i skrzywdzonych przez mec DM , którzy mu odpuszczają i nie wyciągają konsekwencji z jego ciągłych niechlubnych działań .

Popieram
@Rozliczenie

Ma Pani racje , trzeba się z nim rozliczyć a nie pisać . On sobie z tego nic nie robi a inni ponoszą niemałe straty . To człowiek niezrownoważony psychicznie i wie o tym większość Pań tu piszących , zwłaszcza Pani Magdalena . Mnie także " zrobił koło d.." bo to jego strategia . On nie szanuje nic i nikogo , choć coraz bardziej się boi , gdyż wrogów mu ciagle przybywa! Myśle , ze regularne sygnały do NRA skończą się w końcu rozwiązaniem działalności tego pana.

Podziękowania
@Popieram

Ja tez Skontaktuje się z NRA w pon i opowiem moją historie Dziękuje

Ostrzeżenie
@Popieram

Pani Magdalena to w gruncie rzeczy osoba nieobliczalna i skrzywdziła pana mecenasa,kto wie czy to nie ona zleciła jakimś chuliganom podpalenia samochodu pana Darka,pan Mecenas wielokrotnie otrzymywał telefony i grozby karalne od jej towarzystwa! Lepiej nie mieć z ta kobieta nic wspólnego! To również przestroga dla mężczyzn.

@Ostrzeżenie

Panie Mecenasie , nich Pan się powstrzyma od wszelakich komentarzy ,i przestanie prowokować ! To co Pan pisze - pomawianie i oskarżanie , już podlega paragrafom i daje słowo , ze zaraz to zgłoszę i wykorzystam . Akurat tej opinii administrator nie usunie . Pan jest człowiekiem niezrównoważonym psychicznie i chorym , nawet sąd zakazał panu kontaktów z synem . Wystarczy porozmawiać zPanią Gosią by poznać prawdę . Jest pan tak naprawdę samotnym przestraszonym człowiekiem , podstarzałym dziadem z żółtymi zębami , ot co !

Ja tez
@M

O tak , ma pomarszczoną starą twarz i te zęby faktycznie okropne , chyba ich nie myje łeeee W dodatku się garbi

he he he
@Ja tez

No cóż proszę Państwa,widocznie w tym przypadku wygląd jest odzwierciedleniem duszy i serca he he he....

Współczucie
@M

To tylko współczuć tym Paniom,które się z nim całowały....

Tak tak
@Współczucie

Kto z was wierzy w tę jego narzeczona ? Kto by z nim był na poważnie ? Myśle ze dlatego sypia z przypadkowymi laskami i tylko na jeden raz . Źadna porządna wykształcona babka by z nim nie była . To wstyd po prostu

@Tak tak

Zapytajcie panią Gosię o prawdę Jest zatrważająca Dobrze zrobiła ze wyeliminowała Dariusza z życia swojego i syna Przed nim trzeba się chronić I nie bać się go ! Bo to on się boi . Żyje w strachu , tylu ma wrogów ! P.S. Tak na marginesie - nie rozliczyłeś się jeszcze ze swoim byłym kumplem , a jego cierpliwość się kończy ! Spiesz się Dariusz P.S.2. Wsztscy są już BYLI - kumple , żona , syn . Narzeczona ( status wolny)

Poszkodowane przez DM
@M

Poprosimy o jakiś oficjalny kontakt do Pani Gosi,o ile to możliwe. Z tego,co mi wiadomo to ta kobieta uratowała niegdyś życie Dariuszowi reanimujac go gdy to u niej w domu dostał bardzo silnego ataku padaczki.Pani Gosiu,prosimy o wsparcie!

Idiotki
@Poszkodowane przez DM

Przy padaczce nie przeprowadza się reanimacji Rany boskie , jeśli to z takimi głupimi babami zadaje sie pan Darek , to nie msm pytań ... Swój znajdzie swego Facet , gdzie ty masz oczy , gdzie ty znajdujesz te bezmózgowe panienki

@Idiotki

Popieram powyższy wpis świadczący o poziomie kobiet z którymi zadaje się Pan Mecenas ! Co do pani Gosi to nie jest przypadkową osobą , a matką jego syna . Zostawiła go dawno temu i sądownie odizolowała od siebie i syna .Powodów nie będę tu przytaczać , wystarczy sobie wyobrazić co musiał zrobić , ze zapadł taki wyrok . Zresztą nasz Darek ma wiele wyroków za różne rzeczy . Strach pomyśleć ze ktos taki reprezentuje palestrę . Chory samotny człowiek , to nasz Darek

???
@M

Czy on przypadniem nie molestował swojego synka?

Za to z mózgowiem znacznie gorzej , pani Samantho I poziomem IQ , co idzie w parze Powodzenia - Darku i Samantho

Porada dla Darka
@M

To troszkę nie na temat, ale z tego co kojarzę panią dr Gosie, to ona była od niego kilka lat starsza,ale za to zadbana,filigranowa itp.,a on przy niej to nawet juz wtedy to faktycznie prezentował się jak jakiś podstarzały, siwiejący dryblas.Nie musze chyba wspominać, iż pani Gosia w przeciwieństwie do niego wyróżniała się przepięknym uzębieniem.Darek,weź Ty lepiej zamiast kupować te ubrania w Vitkac 'u to zainwestuj w swój organizm,bo wyglądasz jakbyś juz dawno przekroczył pięćdziesiątkę. A te młode panienki,które tak zaczepiasz na FB to mają z Ciebie jedynie bekę i dobry ubaw he he

PRAWDA
@Rozliczenie

Ten wpis jest bezprawny i został objęty zawiadomieniem o uzasadnionym podejrzeniu przestępstwa zniesławienia publicznego

PRAWDA

Z uwagi na naruszające dobre imię i stanowiące zniewagę publiczną, wpisy umieszczone na tym portalu, poświadczające nieprawdę zostało złożone zawiadomienie o uzasadnionym podejrzeniu przestępstwa i organy ścigania prowadząca postępowanie wyjaśniające, mające na celu ujawnienie osoby, która posługując się różnymi nickami, dokonuje tych wpisów tych wpisów, podszywając się również pod NRA i adwokata., co jest karalne

STRACH
@PRAWDA

BOISZ SIĘ GNOJU?

Aluzja

"Największe tchórzostwo mężczyzny, To rozbudzić miłość w kobiecie, Nie mając zamiaru jej kochać..." -Bob Marley

Ha
@Aluzja

Marzenka ???? Ha , w końcu wróciłaś ! Brakowało tu ciebie :)

?
@Ha

Obawiam sie, ze to nie Marzenka, hahaha, hihihihi

Wniosek
@?

Pan DM postępuje wedle tego cytatu wyłącznie gdy wyczuje w kobiecie słabą jednostkę,która w dodatku ku niemu robi tzw."maślane oczka".A jak mu się podstawi jakąś panią nie dość,że bardzo atrakcyjną,bardzo seksowną,to jeszcze bardzo inteligentną i przedsiębiorczą to wtedy sam się boi i trzyma na dystans.

Obserwatorzy Adwokaci

Post "Rozliczenie " jest mądrym opiniotwórczym wpisem , takim , jakich tu niewiele zważając na temat portalu . Ja sam jestem adwokatem i miałem wątpliwą przyjemność kilkukrotnego spotkania pana mecenasa Matuszczyka . Z dezaprobatą obserwuję wspólnie z kolegami jego poczynania tak na polu zawodowym jak i prywatnym . Chcę Państwa zapewnić , ze nie pozostaną one bez echa i przyjedzie czas gdy pan mecenas zostanie odpowiednio rozliczony . Tym samym , również w imieniu kolegów adwokatów , proszę o zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości w działaniach prawnych etycznych i moralnych mecenasa Matuszczyka . Zapewniam również , ze nie bez znaczenia jest jego opinia życia prywatnego . Przykro mi , że poczynania mecenasa Matuszczyka godzą w dobre imię adwokatury i wszystkich prawników .

Brawo !
@Obserwatorzy Adwokaci

Brawo !

?
@Brawo !

Tylko czy to coś pomoże ? On zna wszelkie kruczki prawne .. Tak na marginesie to podobno łepski facet

Sprzeciw
@?

Nie chodzi o kruczki prawne,ale o marketing i negatywny PR Panie Mecenasie he he he he

Aplikowałeś na stanowisko Aplikant adwokacki/prawnik oferowane przez firmę Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Natalia

Ja także uważam , ze Dariusz jest aroganckim prymitywnym typem , który zaczyna od flirtu i miłych słówek ,a potem pokazuje swoją prawdziwą twarz . Twarz chama i tyle. W dodatku oszukuje podczas rozliczeń za sprawę . Przyznaję , ze po wstępnej fascynacji - teraz nie chcę mieć z nim nic wspólnego . Zaskakujące , jak łatwo stać się jego wrogiem !

Racja
@Natalia

To prawda, to nie wychowany, arogancki burak,który żyje w przekonaniu, iż świat powinien się kręcić wokół niego. Niech chociaż zeby zacznie myć.

Ha ha

Darus , szykuje się twój koniec No patrz

Rozsądek

Szanowni państwo, większość wpisów nie jest zgodne ani z prawdą, ani z tematem.Jednak proszę zważyc,ze nawet pani Magda,poza stekiem bzdur w jednym ze swoich postów wspomniała jedna mądrą kwestie,mianowicie,iż pan Dariusz nigdy jej nie oszukał,w sprawach zawodowych,ani uczuciowych - co akurat dowodzi i świadczy o jego rzetelności i uczciwości.

Żenada
@Rozsądek

O jej,też mi wyczyn,chyba mu się jakiś hołd za to należy...

(NRA)

Wątpię aby członek NRA zamiast czasu poświęconego na odpoczynek , wpisywał się na forum .... W dodatku prosząc o niezamieszczenie kolejnych wpisów (?) Chodzisz po cienkim lodzie , Dariuszu , uciekając się do takich sztuczek i wciągając w to NRA Uważaj , żeby te słowa o namierzaniu twojej osoby nie okazały się prorocze !

Darek MATUSZCZYK vel KIEPURA

"Brunetki, Blondynki ja wszystkie Was dziewczynki całować chce ...."

Darek , czas zająć stanowisko : wolny czy zajęty ? Szczęśliwy czy porzucony ? I czy Magdalena mówi prawdę ?

Sia la la
@anonymous

A co to za jakieś dziwne podchody i konspiracje ? Przecież śmiało można do Dariusza zadzwonić, albo napisać e-maila -on ma tego typu dane upublicznione, więc śmiało każdy może to zrobić. Z Magdalena tez przecież można się skontaktować osobiście.

Magdalena

A ja zapraszam pana D.D. do kontaktu na priv: maddalena86@wp.pl, to może Pan mnie wyleczy z tej niespelnionej miłości do Darunia i sprawi,że zakocham się w Panu :-) A byc moze okaze sie Pan fajnym kolega,a moze partnerem w interesach,kto wie...? Ja wiem,ze zawsze warto poznawac nowych,ciekawych ludzi-zapraszam wiec do kontaktu i serdecznie pozdrawiam :-)

DD

Skąd ta pewność ?

DD
@DD

I niech Pani pamięta , Magdaleno ze kibicuje Darkowi i jego narzeczonej . Te wszystkie babki jak i Pani , Magdaleno niech sobie dadzą spokoj , bo on jyz ma fajne poukładane życie prywatne, o zawodowym nie mówiąc ! Ja tez nie jestem singlem , toteż na nic Pani nadzieje , Magdaleno , ma cokolwiek

Litości!
@DD

Litości, litości i jeszcze raz litości Panie D. D.! LITOŚCI NAD BIEDNĄ, NIESFORNA, NIEFORTUNNIE ZAKOCHANA DZIEWCZYNA! Tym bardziej, jeśli kibicuję Pan Darkowi to tylko wyświadczy mu Pan przysługuje, odciążając go od westchnień niechciasnej adoratorki :-) Pan się we mnie nie musi zakochiwac, mnie wystarczy, ze to ja się zakocham w Panu :-) A co do Darka,to Pan blefuje,bo obecnie akurat balamuci na FB kolejna już moją znajomą i faktycznie ma oznaczone w swojej prezentacji WOLNY :-) Pozdrawiam Pana,anonimowy Panie D.D. :-) Magdalena :-)

Litosci!
@DD

Litości,Litości i jeszcze raz litości Panie D.D. dla biednej,niesfornej niefortunnie zakochanej dziewczyny ;-) Poza tym,Szanowny Panie D.D. tym bardziej,jeśli kibicuje Pan Dariuszowi to tylko wyświadczy mu Pan przysługę,odciążając go od niechcianej adoratorki ;-) Pan się nie musi we mnie zakochiwać,mnie wystarczy,iż to ja się zakocham w Panu i będę Pana uwielbiać :) A co do Darka,to Pan blefuje,bo akurat obecnie bałamuci on na FB moją kolejną już znajomą,zarzekając się,iż to właśnie w niej widzi potencjalną kobietę swojego życia hi hi ha ha :-) Czyli standard. A w swojej prezentacji FB faktycznie ma opisane: WOLNY :-) HI HI HA HA :-) Serdecznie Pana pozdrawiam anonimowy Panie D.D. Magdalena :-)

Litosci!
@DD

Litości, litości,litości i jeszcze raz litości Panie D.D. Pozdrawiam serdecznie :-)

bebo

Oj Magda,Magda...ale Ci posisnął....jak Ty to teraz przezyjesz... :(((

O jej..
@DD

A kto tu wspomniał o pewności...? Pewnym to można być w życiu tylko śmierci...i....podatków - jak to mawiał Dariusz :-)

P.P.

Panowie,dajcie mu już spokój i przestańcie go dojeżdżac.Dla mnie i tak będzie on zawsze NUMBER ONE i zawsze będę do niego wzdychac, niczym Mickiewicz do nieosiągalnej Maryli Wereszczakowny.Pozdrawiem. Magdalena :-)

@P.P.

Nie wstyd Pani pisać tak publicznie ,łącznie z wyznawaniem uczuć ( wszelakich ...) Przecież nikt nie będzie traktował Pani poważnie , mężczyźni zwlaszcza. A Dariusz ... No cóż , proszę sobie sama odpowiedzieć .

Zagadkowa Odpowiedz :)
@Zagadka

Szanowny "Zagadko",ależ ten portal już dawno stracił swoją POWAŻNĄ FUNKCJĘ po przez te większościowe wpisy - zatem i moja reakcja jest adekwatna :) :) :) Więc życzę co najwyżej miłej zabawy :) Ps.A zawsze można się do mnie odezwać na e - mail :)

Brawo pani Magdo!
@Zagadka

To Dariusz sam w sobie jest niepoważną osobą i naprawdę oszukał wiele kobiet,które niczym sobie na to nie zasłużyły! A chociaż Pani Magda ma na tyle charyzmy,odwagi i siły przebicia,że może mu w końcu smrodu narobić i utrzeć nosa !

Hejka
@Zagadkowa Odpowiedz :)

A mnie się z kolei wydaje,ze ta "Zagadka",która tak uporczywie stara się zdyskredukować Madzie w odbiorze innych to jakaś zazdrosna baba,która próbuje zabiegać o względy Darusia he he

@Hejka

Są takie , które nie muszą zabiegać ;-)

@Zagadka

Pani jest o mnie zazdrosna? Przepraszam,ale to tym bardziej, skoro Pani widzi w Dariuszu takie bozyszcze i Supermana,to co się Pani dziwi mnie ; -) ? Poza tym, skoro jest Pani tak pewna,tego,iż zawładnela jego sercem, to nie ma powodu, by widzieć w innych kobietach zagrożenie i starac sie je publicznie powstydzac,Pani szczęście, że chociaż ja mam dystans oraz poczucie humoru względem siebie, świata,a także PANA DARKA :-) pozdrawiam.

Znowu Wolny!

Tak,więc nasz Daruś,który podobno był zaręczony znowu umieścił w swojej prezentacji fb komunikat: WOLNY,więc śmiało piszcie do niego,on żadną nie pogardzi-zawsze chętny i otwarty :)

Prawdziwa Przyjaciółka

A ja jestem prawdziwą przyjaciółką Dariusza,choć kiedyś zrobiłam w życiu mu trochę przykrości i osobiście pofatyguję się do siedziby tego portalu z wnioskiem o zresetowanie tych uwłaczających wpisów,gdyż ok 70% z nich jest zupełnie nie zgodna ani z regulaminem,ani z tematem.A z okazji urodzin drugiego potomka również mu gratuluję i życzę powodzenia.I proszę innych o zaprzestanie tych złośliwości w jego kierunku.

Proszę mnie nie zawstydzać ... ;)

D
@:)

A dlaczego ? Zawsztydzac ?

@D

I nie podpuszczać,bo zaraz się zaczną sypać wyznania miłości :)

D
@:)

Hm , czyjej miłości ? I do kogo ? Zapytałam tyko czy ta przyjaciółka to Magda K ? Bo znam Darka dość dobrze i jakoś nie widzę przy nim przyjaciół czy przyjaciółek ( tymbardzuej )

Były Przyjaciel
@D

He he to na 100% ona! znowu coś kombinuje,kręci! znowu będą jakieś jaja. Proszę Szanownej Pani,ona nigdy nie była dla niego przyjaciółką i nie polecam,by jej ufać.To taka cwana lisica,ale raczej nie jest dla Pani zagrożeniem.A propos tych "kwiecistych wyznań miłości" to wypisywała ich sporo i to nie to tylko do niego ...hm...Kochliwa dziewczyna...uzależniona od miłości platonicznej,a to już w jej wieku irracjonalne.

Magda K.
@D

Pani D,bardzo mi miło - Pani jest pewno jego narzeczoną,jak i domyślam się kim jest ten "były przyjaciel",któremu coś we mnie nie przypasowało,bo widocznie na "coś" liczył i niekoniecznie to otrzymał....hm...

taki los...
@D

Samo to już o czymś świadczy...z czegoś to wynika,że pan Dariusz nie ma żadnych przyjaciół,ani przyjaciółek...widocznie wszyscy się na nim poznają i zawodzą...

Obiektywny
@Magda K.

Magda,daj już spokój,nie powinnaś mieć żadnych skrupułów -to nie były żadne przykrości,tylko zwyczajnie,jak to sama określałaś: odpłaciłaś mu za bezczelność - pokazywałaś korespondencje,a teraz nagle podajesz się za jego przyjaciółkę,czy Ty dziewczyno rozum straciłaś? czy to są jakieś jaja? czy tylko taka podpucha? taka fajna dziewczyna,a taka nieroztropna,słabe to wszystko.

pytanie
@Obiektywny

Zaraz, zaraz, trochę zboczylismy z tematu to kto właaściwie jest tą PRAWDZIWA PRZYJACIÓŁKĄ , skoro osoba to piszcąca sama nie potwierdza ze jest Magdą , a i Magda K. tez chodzi "dookooła: tematu ... Prawdziwa Przyjaciólko , kim jetseś ? Nawet D nie wie .....

Ardzana
@pytanie

Bo to jest proszę Państwa jakieś jedno wielkie skupisko wariatów na tym nie wiarygodnym merytorycznie porealu. Tyle na ten temat.A skąd Pan/Pani tyle wie o Magdzie K.? Chyba z jakichś plotek pana Darka ;-)

@Ardzana

oraz z tego właśnie portalu

M.
@anonymous

No tak,ale to Darek na poprzednich stronach się za Magdę K. podszywał bezprawnie operując jej nazwiskiem :-) i w imieniu Magdy K. sam sobie wyznawał sobie miłość oraz przeprosiny za tzw.wszystkie krzywdy :-)

@anonymous

Faktycznie,jeśli chodzi o Dariusza jako mężczyznę to zawsze podkreślałamoże, iż jest on bardzo ujmujący i atrakcyjny, sama również poczulam się niegdyś nim oczarowana. To prawda,że potrafił wobec mnie być bezczelny-tylko ja nie zawsze domyślam się motywów tej bezczelnosci,może gdybym wcześniej się ich domyslala to nie odgryzala bym się.Jednak moja godność nakazywala mi wtedy interweniować. Jeśli chodzi o kwestie uczuć lub prawne to Dariusz nigdy mnie nie oszukał. Jak zwracałam się do niego w kwestiach zawodowych to uczciwie mi odmowil,a z drugiej strony przecież mógłby mnie oszukać,udać, że przyjmuje sprawę i np.wziąć pieniądze,a nastepnie zniknąć, jednak nie zrobił tego.Także prawdą jest to,iż lubi zaczepiac prymitywne dziewczyny np.na FB i wykorzystywać względem nich swoją inteligencję oraz stosować manipulacje,obiecywać im "gruszki na wierzbie",plotowac, podważać wartość i atrakcyjnosc innych kobiet,kolegow itp.Natomiast nie posiadam żadnych dokumentów, które świadczyły by o jego rozwiazlosci seksualnej.

@Magdalena Kor.

Przecież tu są zawarte same wykluczenia . Pani Magdo , niechże Pani w końcu zajmie się swoim życiem ,tak jak to czyni każdy z nas , Dariusz także . To naprawdę nie jest miejsce na takie rozważania i faktycznie -jeśli jest Pani Dariusza Prawdziwą Przyjaciółką ;-) , zrobiłaby mu Pani jedyną uczciwą przysługę , "wpadając do siedziby Gowork i resetując wszystkie te wpisy ". Państwu wszystkim to czytającym także poddaję to pod rozwagę ,a na koniec zapytam - czy naprawdę nikt z tu tak aktywnie piszących nie ma nic za uszami ??? no proszę .... Pozdrawiam serdecznie ,także w imieniu Dariusza .

@Zagadka

Przepraszam,ale zaraz się zdenerwuję,gdyż nie pozwolę sobie być obrażana podważaniem swojej wiarygodności,z resztą popartej dowodami.Takie jest moje zdanie i basta.Moja opinia,do której mam pełne prawo jest zgodna zarówno z regulaminem,jak i tematem portalu.Oczywiście mogę iść tam i pomóc w interwencji co do zresetowania tych wpisów,nawet mam tam kogoś znajomego.Poza tym Szanowny Panie/Pani Zagadko z całą pewnością stwierdzam iż to właśnie Pan/Pani podważa swoimi wpisami profesjonalizm Dariusza,gdyż to przecież on jest adwokatem i na pewno doskonale sam potrafiłby się obronić,a profesjonalista nie potrzebuje innych obrońców.Zatem jeśli Dariusz by zechciał,to sam by zawarł stanowisko w tej sprawie.A z kim tak w ogóle mam przyjemność? Absolutnie nie uważam się za osobę szlachetniejszą od Dariusza,ale fakt faktem,z całym szacunkiem,sympatią oraz podziwem dla jego uroku - śmiało mogę uznać,iż Dariusz jest intrygantem i bezmyślnie wmieszał mnie w swoje porachunki z innymi kobietami.Proszę więcej tego nie robić.Pozdrawiam :)

Adwokat Dariusz
@Magdalena Kor.

Madzia pisz do mnie jak najwięcej smsów! pisz mi jak najwięcej wyznań! i co raz to nowych fantazji! bo ja mam sny erotyczne z twoim udziałem!

@Adwokat Dariusz

Proszę darować sobie to podszywanie się pod Dariusza.To wszystkiego i tak wkrótce zostanie wyczyszczone. Bo ja akurat jestem w stanie wykazać postawę iście przyjacielską i chce zapamiętać Darka od jak najlepszej strony.

@Zagadka

Panie DD,proszę o kontakt prywatny: maddalena86@wp.pl. Myślę, że chociażby dla dobra naszego wspólnego znajomego powinniśmy się porozumiec,ale oczywiscie poza tym portalem.Pozdrawiam.

@Magdalena

Ja się mniej więcej domyślam,kim Pan jest - Panie DD,ale to tym chętniej skonfrontuję się z Panem osobiście.Ps. Niech Pan nie idzie w ślady Dariusza,bo to akurat on boi się "wyszczekanych" kobiet.

Davide R.

A Ty co? Wrażeń szukasz?

Oj Magda,Magda...

Oj Magda,Magda...Czy Ty myślisz,że ktoś jest tak naiwny,by uwierzyć w Twoją wspaniałomyślność wobec Dariusza....??? ha ha ha.... Ty się tym posługujesz jako pretekstem,a to Tobie zależy,by to Twoje nazwisko się tu nie pojawiało,jak i kompromitujące informacje,których nawypisywał tu jakiś czas temu chociażbyTwój były mąż :)))) hahahahaha

@Oj Magda,Magda...

Proszę już nie szukać zaczepki,choć w powyższym wpisie na pewno jest sporo racji,bo nikt z nas nie jest doskonały.Ja również pozwoliłam się kilkakrotnie sprowokować i uzewnętrznić swoje prywatne roszczenia względem Dariusza,a nie powinnam była tego robić.Aktualnie uważam Darka za swojego znajomego,z którym nie utrzymuję kontaktu bezpośredniego,ale staram się go pamiętać jak najlepiej oraz darzyć sentymentem.Uważam,że interweniując w sprawie wpisów pomogę nie tylko sobie,Dariuszowi,ale chociażby wspomnianej tu także wielokrotnie pani Marzenie.Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie i proszę o zagłosowanie na wszelkie pozytywne i pojednawcze wpisy :) Magda

MiD
@Magdalena Kor.

To przestań do Niego ciagle wypisywać i narzucać się każdego dnia . Psudoobrońców nie potrzebujemy !

M.
@MiD

No ostro,ostro-a skąd te informacje? Pan Darek się znowu chwali? Tych smsów to chyba wysłałam do niego setki-tylko jeśli ktoś sobie ich nie życzy to zaznacza w telefonie opcje: BLOKUJ NUMER/BLOKUJ WIADOMOSC i wtedy nic nie przychodzi.A,ze Darek jest próżny,to pod pretekstem,ze ktoś mu się narzuca będzie dumnie o tych smses opowiadał, wręcz pokazywał.Natomiast gdy zaczynalam pisać do kogoś innego z jego kregu,to zamiast się cieszyć, że "ma spokój" to prędko interweniowal,żeby mnie z tym kims poroznic. A tak w ogóle to z kim w końcu mam przyjemność? I co to w ogóle za pretensjonalny ton?Zazdrość? Przypuszczam, iż nawet nie jesteśmy per "Ty" ? Proszę pisać na priv.Pozdrawiam.

No właśnie
@MiD

No właśnie,wiec zablokuj w końcu jej numer i pozwól Madzi się skupić na swoim młodszym,przystojnym,mającym wiele do zaoferowania koledze o imieniu na literę P.,którego całkiem niedawno oszukałeś w interesach. Bye Bye.

Davide R.
@Oj Magda,Magda...

Przyznaje,iż poniosło mnie wtedy,ale ja jakoś potrafiłem zadbać o usunięcie moich wpisów odnośnie byłej żony,więc nie rozumiem dlaczego pani Magda,czy pan Dariusz mieli by mieć z tym problem,na tyle by osobiście fatygować się do siedziby "go work".Pan,Panie Dariuszu nie jest święty i to prawda,że wykazywał się Pan bezczelnością względem Magdaleny,a bez względu na to w jakich okolicznościach Pan ją poznał nie miał Pan prawa ani podstaw do takiej postawy względem jej,zwłaszcza zniesławiając Magdę w rodzinnej miejscowości,po przez zaczepianie dziewczyn z marginesu społecznego(co czyni Pan regularnie na płaszczyżnie portali internetowych np.facebook w celu przygodnego seksu).Więc jak wszelkie dowody wskazują,to niestety,ale przede wszystkim Pan jest człowiekiem upadłym moralnie.

Świadek

A ja znając doskonale cała sytuację w pełni potwierdzam,że pan Darek jest ,był i potrafi być mega bezczelny wobec kobiet.Taką postawę w pewnym momencie wykazał m.in. wobec pani Magdy K.,dokuczając jej w perfidny sposób oraz usiłując zniesławić jako kobietę.Pani Magda nie raz obracała to w żart i próbowała wyjaśnić sprawę,lecz Dariusz nie dawał za wygraną.Zapomniał tylko,iż pani Magda ma silne wsparcie i nie jeden gentleman,jak i łobuz w razie potrzeby stanie w jej obronie.Pan Darek się również się o tym przekonał i nie radzę mu więcej igrać z ogniem.

@Świadek

Dziękuję za wsparcie,ale prosiła bym się nie wtrącać i nie pisać tu o tym.Jednak prawdą jest,że gdybym znała motyw Dariusza,lub jeśli w ogóle byłby on wtedy otwarty na kulturalne porozumienie ze mną,to na pewno i ja wykazała bym więcej pokory i nie wtajemniczała osób trzecich do mojej relacji z nim.

Gratulacje!

Gratulujemy, Darkowi wczoraj właśnie urodził się kolejny syn :)

Asdf
@Gratulacje!

Ale nie z tą samą panią?

cicha wielbicielka

Darek jest cudowny...Pozdrowienia i powodzenia (on dobrze wie od kogo :-) ). I ten zmysłowy głos ...

Przyjaciele

Darku , ty masz więcej wrogów niz myśleliśmy !!! A Twoi wrogowie są naszymi przyjaciółmi! Iflaczego ty zawsze we wszystko wplątujesz te biedne kobiety ? ?? Pozdrawiamy - przyjaciele P.s. ale ten głos nadal masz piękny , taki głęboki zmysłowy

Przyjaciel
@Przyjaciele

Hej hej to ty już jak ta Madzia sypiesz mu komplementami.Tylko Madzia to z niego robiła frajera-udawała zakochana,a za plecami podrywala jego mlodszych kumpli, PRZYNAJMNIEJ JEDNA, KTÓRA ZROBILA z NIEGO DEBILA, A NIE NA ODWRÓT . W sumie to nie dziwie się dziewczynie,bo i tak powinien się cieszyć, że ona była w stanie się nim w ogole zainteresować, największa beka była z tego, że to on udawał, że nie może się od niej odpedzic, jaja jak berety :)))

Przyjaciółka
@Przyjaciel

Nie jedna ! Nie przewidział ze takich Magd jest znacznie więcej .nie wiedział z kim zagrywa i czara się przelała . Oszukiwać i motać może sobie inne panienki łącznie z narzeczona , o ile ją ma , bo gdy się ze mną spotykał niby służbowo , to robił maślane oczy i nic nie wskazywało żeby się do kogos spieszył .

hi hi ha ha
@Przyjaciółka

No proszę ,któraś chce być lepsza od innych i sugerować,że to właśnie ona była lub jest tą jedyną,na którą czekał całe życie.Żałosna jesteś kobieto i w takim wypadku niezbyt czujna,trzeba go było odpowiednio podejść np.podstawiając mu jakąś panienkę,to wtedy byś się przekonała.Tylko niektóre panie boją się stanąć w obliczach prawdy i kreują sobie taką rzeczywistość,która im pasuje i usiłują w nią wierzyć.Brak słów.

Paulo

No właśnie, porozliczaj się w końcu z ludźmi i nie oszukuj więcej, a prawdę mówiąc to Twoje panienki : Gosie,Basie,Madzie i Marzenko to mnie nie interesują.

Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka
2.8/5 Na podstawie 19 ocen.

Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka