Kancelaria Adwokacka adw. Ewa Ładomirska-Kocik

Wrocław

Opinie o Kancelaria Adwokacka adw. Ewa Ładomirska-Kocik

emi 2015-03-17 21:56
nieskuteczny adwokat, mało tego , nie zna przepisów kodeksowych, naciąga na koszty, nie odbiera telefonów, nie polecam
znawca papug 2015-05-13 17:45
papug lepiej unikac, lepiej poczytac kodeksy i bronic sie samemu, nawet wiecej wywalczymy i to za friko, papugi to przeżytek!!
kasia 2015-08-12 11:22
jak zapłacisz to nie licz na kontakt. uwaga oszust
daszka 2015-11-19 20:54
uwaga oszustka - omijajcie wielkim łukiem
łukasz 2015-11-26 19:15
Adwokat, że szkoda gadać - nie polecam i zdecydowanie odradzam. Bierze tylko gotówkę - a potem brak dowodów...
Hania 2016-01-05 22:39
Pani adwokat dostala ode mnie pieniadze na sprawe i do dzisiaj niewiele zrobila.
Nie odpowiada na telefony. Ignoruje. Olewa.
Poszukajcie sobie lepiej innego adwokata
poo 2016-02-01 06:22
Dostała kasę, nie można było się z nią skontaktować, musiałem iść do izby adwokackiej i tam zostawić jej notatkę z prośbą o kontakt 2RAZY !!! Nic nie załawia, po porostu tragedia, nie polecam nikomu, chyba ze ktoś ma za dużo pieniążków
Hanka 2016-04-19 20:16
Omijajcie tą kobietę wielkim łukiem to nie adwokat.... - naciąga na kasę, przelewem nie można zapłacić. Potrafi tylko zaszkodzić.
ela 2016-06-10 16:20
to nie adwokat tylko oszust wyłudza pieniądze nic nie robi chce tylko gotówki bo ma poblokowane konta, podobno okrada własną rodzinę w tym matkę
Aneta 2016-06-25 09:27
Oszustka i zlodziejka...omijać szerokim łukiem...
ewa 2017-03-03 14:26
Oszustka wyłudzenia pieniądze rada adwokacka ją kryje uwaga ma bardzo dużo długòw nie polecam nikomu ta kobieta powinna mieć zakaz wykonywania zawodu
Daria 2017-03-19 16:36
Zdecydowanie odradzam, potrafi tylko zaszkodzić.
szefie11234 2017-06-30 22:01
Ludzie, kochani, pamiętajcie że są Adwokaci prawdziwi a nie naciągacze, omijajcie dalekim łukiem. Na żądanie, prośbę przedstawię kopię dokumentów gdzie wyłudzacz-ka za nic chce ponad tysiąc złotych,
Zgroza, niech zmieni zawód
/Bajzelmama nie pozostawia dokumentów tylko niesmak/
Zostaw swoją opinię o Kancelaria Adwokacka adw. Ewa Ładomirska-Kocik - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Adwokacka adw. Ewa Ładomirska-Kocik