Opinie o Mila Sklep Wielobranżowy w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mila Sklep Wielobranżowy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mila Sklep Wielobranżowy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mila Sklep Wielobranżowy w Gdynia

Ewelino to że jesteś ze wsi i tam zapach potu lubią to teraz pracujesz w mieście i nikogo zapach potu nie podnieca...czas się umyć i dbać o siebie

Chociaż ktoś ma cywilnej odwagi i mi w końcu nawtyka. Za to co wypisuje.

Czułem się jak małpa za ladą, sam pracując na drugiej zmianie. Obluzgany przez klientów za nieswoje winy.

Co niektóre to winny najpierw dezodorant używać, a nie kablować przeez telefon. Niunia.

logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
barbra

kierownicy w łodzi to totalna porażka.

@barbra

Tak naprawdę kierowniczka jest ok, ale nie mona pracować w takim chaosie. Przy ciągle zmieniającym się składzie, ciągłych kradzieżach. Bez umowy o pracę. Zwracałem się kilka razy, że trzeba oddzielić pracę za ladą od sprzątania, to kieroniczka z manierą maniaka odzrzucała tą prośbę. Były osoby chętne do przyjścia na pół etatu, choćby na kilka godzin. Taka osoba była potrzebna, żeby poranna zmianna miała wyprowadzoną ladę. Ale nie. No to nie. No to Frugo. Nikt sensowny nie pozwoli sobie na stereo i kolorze. Nikt sensowny sobie nie pozwoli na per... koło uszu - to jest mmiejsce pracy - a nie miejsce do wysłuchiwania wszelakich pretensji - Ani ze względu na zarobki, ani na formę zatrudninia. Pracowałem dwa lata w Warszawie - ale takiej szopki to dawno nie widziałem. P.s. Podobno Pani regionalnej nie widziano od miesiąca.

Nie wiem cz to jest normalne. Wdało mi się zakażenie w palec. Lekarz powiedział, że w tym stanie nie wolno przez dwa dni obsługiwać klienta. Ja jade do firmy. Oddaje zwolnienie. A na to .......... , poniosę za to karę. Szczerze mówiąc, nie wiem w jakich kategoriach mam to traktować. Bo jeżeli miał to być żart. To żart wart osoby.

Opinia

Nieporozumieniem jest połączenie supermarketu z działem sprzedaży zza lady. Klienci stali się wygodni, chcieliby być obsłużeni szybko i elegancko. Rzeczywistość. Nowi pracownicy zatrudnieni na umowy zlecenia. Pracownicy starsi stażem pracy - umowy o pracę na poziomie minimalnej krajowej. Dookola sklepu spółki żerujące na pracownikach - a na dodatek pretensje kierownika że nie pracuje się po dziewięć godzin. Praca od poniedziałku do soboty. Stoisko dla pracy dla dwóch osób - ciągle monitorowanie o drugiego prcownika, żeby utrzymać czystość na stoisku i odpowiednie tempo obsługi. Na prośbę od Cizi, żeby mi dała umowe o pracę - odpowiedź brzmiałą że jak mi się nie podoba, to mogę iść na bezrobocie. Jedna osoba dostawiająca towar na nabiale - już w po pierwszej godziny drugiej zmiany zalegają pustki na półkach. Żaden szacunek dla pracy wykazywany przez nowych pracowników - mędzenie o pieniądzach, porzucanie pracy po jednym dniu, tygodniu. Pokradanie towaru, okradanie klientów. Sklep otwarty w ruchu ciągłym - ciągle pełno klientów - nie ma kiedy na popoudniowej zmianie dostawienia towaru na mięsnym, i nie tylko.

I ciągłe narzekanie emerytów, że kiedyś była tu obsługa. Drogie Panie - kiedyś ludziom wystarczało po 1300 zł na rękę i było duże bezrobocie. Teraz się odmieniło. I pretensje Paniuś pracujących w biurach. Z mjego doświadczenia - nie ruszacie tylnych częśści ciała z krzesa przez osiem gdzin - więc trochę to niestosowne.

Nieporozumieniem jest połączenie supermarketu z działem sprzedaży zza lady. Klienci stali się wygodni, chcieliby być obsłużeni szybko i elegancko. Rzeczywistość. Nowi pracownicy zatrudnieni na umowy zlecenia. Pracownicy starsi stażem pracy - umowy o pracę na poziomie minimalnej krajowej. Dookola sklepu spółki żerujące na pracownikach - a na dodatek pretensje kierownika że nie pracuje się po dziewięć godzin. Praca od poniedziałku do soboty.Jak to byłaby umowa o pracę - byłoby to wykroczenie przeciwko prawu pracy. Obniżenie studence w trakcie trwania umowy zlecenia - stawki godzinowej. Ta sama firma, podobno, nie wypłacła nadgodzin przy otwarciu sklepu. Stoisko dla pracy dla dwóch osób - ciągle monitorowanie o drugiego pracownika, żeby utrzymać czystość na stoisku i odpowiednie tempo obsługi. Na prośbę od Cizi, żeby mi dała umowe o pracę - odpowiedź brzmiała że jak mi się nie podoba, to mogę iść na bezrobocie. Jedna osoba dostawiająca towar na nabiale - już w po pierwszej godziny drugiej zmiany zalegają pustki na półkach. Pracownicy tak zmęczenie, że jakieś brednie wymyślają. Żaden szacunek dla pracy wykazywany przez nowych pracowników - mędzenie o pieniądzach, porzucanie pracy po jednym dniu, tygodniu. Pokradanie towaru, okradanie klientów. Dwa, trzy razy zemdlałmagazynier. Sklep otwarty w ruchu ciągłym - ciągle pełno klientów - nie ma kiedy na popoudniowej zmianie dostawić towaru na mięsnym, i nie tylko. Zobaczymy, co będzie po 1szym października. 250 tys. osób odejdzie na wsześniejsze emerytury - to może w końcu zaczną więcej płacić. Wtedy skład się może uzupełni i ustabilizuje. p.s. Żałuje, że tak kiepsko płacące miejsce pracy, taką branże wybrałem - ani uowy o pracę,ani atrakcyjnych zarobków. A zapierdol taki, że po dwóch tygodniach ledwo do siebie doszedłem.

Jusia

Grupa Eurocash podpisała umowę przedwstępną z właścicielem sieci sklepów Mila. 188 placówek trafi w ręce nowego właściciela o ile transakcji nie zablokuje OUKiK. Eurocash z Komornik pod Poznaniem dzieli już tylko formalność od zostania właścicielem sieci Mila. Firmy, zgodnie z wcześniejszymi informacjami, podpisały dziś umowę przedwstępną, której wartość określono na 350 mln zł, ale nie obejmuje części nieruchomości, których Eurocash nie przejmie.  Zawarcie umowy przyrzeczonej jest uzależnione od spełnienia się warunków zawieszających uzgodnionych w umowie przedwstępnej, w szczególności uzyskania przez Eurocash zgody prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na przedmiotową koncentrację. - czytamy w oficjalnym komunikacie. Formalnie transakcja zawarta jest z Argus Retail Holding Limited, spółką prawa cypryjskiego, Elbrus Funduszem Inwestycyjnym Zamkniętym Aktywów Niepublicznych z siedzibą w Warszawie, Robertem Kasnerem, Robertem Załęskim oraz Stanisławem Sosnowskim. Prawie 14 tys. sklepów w sieci Eurocash Do sieci Mila należy 188 sklepów w całej Polsce o średniej powierzchni 460 m2. Najwięcej jest ich w województwach kujawsko-pomorskim, mazowieckim, łódzkim, lubuskim, wielkopolskim, świętokrzyskim i śląskim. Sieć zatrudnia 5,4 tys. pracowników. W ubiegłym roku jej sprzedaż wyniosła prawie 1,5 mld zł, a zysk operacyjny (EBITDA) około 4,8 mln zł. Czytaj też: 10 lat temu skończyła się w Polsce wielka hossa. Wspominamy ten moment. Grupa Eurocash to lider na polskim rynku hurtowej dystrybucji produktów żywnościowych. Jak podaje firma, wspierane przez nią sieci franczyzowe i partnerskie zrzeszają prawie 14 tys. sklepów pod markami abc, Groszek, Delikatesy Centrum czy Lewiatan. W 2016 roku Grupa Eurocash miała ponad 21 mld zł przychodów ze sprzedaży i 190 mln zł zysku netto. *** czyli czesc sklepow do zamkniecia

Onna

Mila sprzedana...

Kazimierzowkie

Kiedyś na Kazimierzowskim była taka sliczna, drobna blondynka... obslugiwala mnie na mięsnym. Długie włosy, piękny uśmiech, tyłek jak marzenie. Robiłem zakupy codziennie ;-) nagle zniknęła i od pań na wedlinach dowiedziałem się ze to pani kierownik z mielca. Nie znam imienia ale głosuje na nią

Krk
@Kazimierzowkie

Byłem, widziałem i potwierdzam. Cudo. Nawet na kawę zapraszalem ale niestety podziękowała i odmówiła. Mimo kosza to dla mnie nr 1.

op

A moja propozycja, Zmianowa w Opocznie, blondynka w okularach. Ma na imię na K... Karolina, Kamila Kalina... jakoś tak.

Coś na rozluźnienie atmosfery :)

Żeby nie było ze tylko tu narzekamy i zniechecamy się do wszystkiego to konkurs na najładniejszą kobietę w sieci mila. Dla odmiany coś pozytywnego, bez oczerniania w komentarzach. Czekamy na propozycje.

Paweł Łódź

Witam, Pozdrwiam wszystkich pracowników z Retkini w Łodzi. Opninia napisana w poście "Retkinia Łódź 2017-09-07 16:45" nie jest napisana przeze mnie. Ja jestem zajęty już własnymi sprawami. Pozdrawiam.

Wkur...a

Ten (usunięte przez administratora) syf powinni zamknac,bo inspekcja I sanepid sie zajma mila niebawem..retkinia syf I kumoterstwo.,nie wspomneo nieuczciwych z biura.

Byly pracownik.
@Wkur...a

Zgadzam sie,,to co sie tam dzieje,to poprostu kpina..Gdzie regionalna???Nic nie wie co robia jej podwladni,albo poprostu nie chce sie dowiedziec ,,cwaniactwo,cwaniactwo,cwaniactwo..ale mysle,ze juz niedlugo.Miejcie sie w biurze na bacznosci,,bo prace tez mozecie stracic.

Taa

Eurocash zrobi porządki ,powyp. ...a tych nierobów z góry i poobsadza swoimi zaufanymi ludźmi.Specyfika pracy się nie zmieni.Za około pół roku to już nie będzie Mila a Delikatesy Centrum.Ktoś tu pisał o wyższych zarobkach?? Nie ośmieszajcie się.Wystarczy poczytać w necie.

Retkinia łódź

Syf jakich mało stare mieso zzieleniałe sprawa już w sanepidzie naszczescie mam zdjęcia także tym razem niczego się nie wyprzecie a Ty główna kierowniczko czas pomyśleć o jakiś chłopie bo głupota uderza coraz bardziej ale kto by chciał taką kobiete... Naszczescie że już mnie niema w tym cyrku

Opuszczam wszczyscy moi przyjaciele. Cierpcie w milczeniu.

Łódź Retkinia.

Syf kiła mogiła. Brak racionalnych przesłanek kadrowych. Jak odeszli nejlepsi ludzie - bo rynek pracy na to pozwolił - sklep się kadrowo rozleciał - w ciągu roku zespół się rozleciał. Brak racjonalnej polityki kadrowej. Misz masz. Łatanie kadrowe. Przyjmowanie wszystkich co się zgłoszą - bez selekcji. Ciągle insunuacje. Rozwalające się zaplecze. Odradzam. Totalny syf na zapleczu. Saneppid powiniem wkroczyć. Przez 24 godziny wysłuchiwanie, że mało płacą, za mało pracowników, awantur klientów. W pobliskim Carrefurze - tak samo - cała ekipa w marcu 2017 r. się zwinęla - w październiku ledwo co połapali się na stanowisku mięsnym. Brak co do niektórych tuzów inteligencji - porozumienia intelektualnego. Tuzy inteligencji. Szkoda gadać. Na ssaniu od rana. Do pracy. ooooo o. Tylko zakładać firmy na Cyprze. Syf zupełny. Sanepid się powiniem zająć w jakich warunkach jest przechowywane mięso. W nieumytych skrzynkach, które wcześniej stały na zewnątrz. Robaki, brut, kurz. Pozdrawiam.

@Łódź Retkinia.

Sorka. przesadziłem. Pzdr

Aldona
@Łódź Retkinia.

Taki syf i. braki kadrowe w kazdej mili kierowniczki ordynarne do klientów i do personelu.Przeterminowane mieso nabial ciasto . Sufit przemieka po deszczach plytki odpadaja ludziom na glowe.kierowniczkom sloma z butów wychodzi.warszawa

Nie tak źle
@Aldona

Jak widać po wpisie powyżej to chyba nie wszędzie jest tak tragicznie.

Lodz
@Nie tak źle

Witam. No moze przesadzilem, ale licze na cos okolo 3000 zl na reke , za 160 godzin No I oczywiscie nie w handlu. Kwota realna do zarobienia. Jak by panstwo sadzili ze to duza kwota, to przeliczcie , 250 godzin przez 13 zl brutto. Tyle dzizsia zarabiaja ochraniaze w sklepach I ukraincy w zakladach pracy. Pzdr

Zostaw merytoryczną opinię o Mila Sklep Wielobranżowy - Gdynia

• Jak się pracuje w Mila Sklep Wielobranżowy?

Zobacz opinie na temat firmy Mila Sklep Wielobranżowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mila Sklep Wielobranżowy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mila Sklep Wielobranżowy?

Kandydaci do pracy w Mila Sklep Wielobranżowy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mila Sklep Wielobranżowy