Opinie o Darbut Sklep Obuwniczy w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Darbut Sklep Obuwniczy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Darbut Sklep Obuwniczy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Darbut Sklep Obuwniczy w Rybnik

Firma ma sklep internetowy, a także infolinię czynną w tygodniu od 8.00 do 16.00 z wolnymi weekendami. Tylko, czy dowiem się, jaki może być zakres obowiązków na takiej infolinii, i czy prócz podstawy są jakieś finansowe dodatki, tudzież benefity pozapłacowe, jak karta sportowa, prywatną opieka medyczna? Wcześniej wyrażano opinię, że nic takiego nie było, to warto wiedzieć, jak się teraz pracujący mają w tej firmie?

Czy w Darbut Sklep Obuwniczy poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Gallanon. Nowy wpis

W Darbut nie ma żadnych premii,ani dodatkowych świadczeń. Dostaje się minimalna pensje.

Jedrek Nowy wpis

Żona kupiła ładne buty. Niestety obcas zaczął się luzować więc wysłała na reklamację. Naprawa ok po jakimś czasie znowu ta sama usterka... Znowu naprawili i po czasie znowu to samo (?). Na trzeciej reklamacji jakiś partacz rzeczoznawca napisał że reklamacja bezpodstawna bo sami wyrwaliśmy 2 obcasy XD Naprawili znowu bo gdyby nie to już by dymy były kręcone ale wmawianie cebulactwa swoim klientom tak mnie wkurzyło że napisałem tą opinie. Pozdrawiam Pana Bogusława rzeczoznawcę za 2zł.

Jakub Nowy wpis
@Jedrek

Wiadomo że takie opinie rzeczoznawcy niezgodne z rzeczywistością mogą frustrować. No ale koniec końców naprawili buty. Tylko ciekawe jak coś się stanie 4 raz? Myślisz że wymienią na nową parę albo oddadzą kasę?

Tadek

Nie radzę próbować się tam zatrudnić.Matka właścicieli proponuje żeby przyjść na próbę w dni kiedy jest największy ruch.Bez jakiejkolwiek umowy.Po upomnieniu się o umowę słyszy się propozycję że umowa będzie w przyszłym miesiącu.Warto zauważyć,że ogłoszenie o przyjęciu do pracy jest cały czas aktualne,pomimo przyjęcia na okres próbny.(usunięte przez administratora)

Emilia
@Tadek

A co z wynagrodzeniem od Darbut za te dni próbne? Otrzymałeś kasę? I ogólnie jak Ci się pracowało?

@Tadek

To prawda, nie dają umów i jak już to zatrudniają przez urząd pracy żeby dofinansowanie dostać a potem zwalniają!!!!

Emilia
@ja

@ja, rozumiem, czy coś takiego spotkało Ciebie? Może Ty mi napiszesz, jaka była stawka?

@ja

Niestety, to prawda. A ich sposób pozyskania pieniędzy z PUP-ów jest po prostu nieuczciwy i godny pogardy. Tak robią ludzie na niskim poziomie i bez zasad. Ze strony szefostwa nagminny brak szacunku do drugiego człowieka, cynizm i książkowa manipulacja, zwłaszcza ze strony głównego szefa - narcyza z manią wyższości, który uważa, że im więcej powie tym mądrzejszy się wydaje, ale niestety inteligencją nie kipi. Bez obrazy - niektóre rzeczy trzeba nazwać po imieniu i takimi jakimi są, inaczej ta strona nie miałaby sensu, prawda?

Meg
@Tadek

Pracowałam tam kolka lat temu i widzę ze nic się nie zmieniło. Nie polecam ze szczerego serca.

@Tadek

Ciekawe czy nadal każą dziewczyną spinac włosy,żeby nie wygladały lepiej od klientek hahahaha

NIGDY!!
@Tadek

Ta firma to jedna wielka porażka. pracowałam tam około cztery czy pięć miesięcy i była to najgorsza praca a już mam kilka lat przepracowane więc naprawdę nie polecam chyba że chcecie być poniewierani!!!! Praca za najniższą krajową w atmosferze godnej pożałowania. Pracownicy z Plazy donoszą i liżą du... PE szefowej i szefom... nie ma co !!!!!naprawdę brakuje słów

@Emilia

najnizsza krajowa

Doradca Klienta

Najdziwniejsza rozmowa o pracę, na jakiej byłam. Najpierw czekałam bardzo długo na swoją kolej, weszłam jakieś 20-25 minut po umówionym czasie.

Żadnych konkretnych pytań o moje doświadczenie, poprzednią pracę. Gadanie o jakiś mało istotnych rzeczach, w ogóle nie na temat. Pan, z którym rozmawiałam, nie zadawał praktyczne żadnych pytań.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Nienormalni!!! Jacek, Marcin i ta ich stara! Mam nadzieję, że to czytają! Zarobki to najniższa krajowa, najlepiej jeszcze, żeby pracowac po godzinach. Oczerniają i obrażają pracowników. Klientów z resztą też!! Omijać z daleka pracę w biurze jak i w sklepie!!!

kiedys jacoplaco wypomnial pracownikom ze 10 to wyplate chca

Ekspedientki

Witamy , Pracujemy w firmie Darbut od 4 lat i nigdy , ale to przenigdy od strony jednego , bądź drugiego szefa nie doświadczyłyśmy jakiegokolwiek upokorzenia ( tak jak wyżej napisano w opiniach) Chcemy tylko powiedzieć , że...(praca jest bardzo w porządku) jeśli chodzi o szefów , nie damy sobie złego słowa na nich powiedzieć! P.S. W każdej pracy zdarzają się nieporozumienia Pozdrawiamy M.D. i E.P.

Xxxx
@Ekspedientki

Jak można pić to potem fajnie się pracuje XD

Mirella?
@Ekspedientki

A wy pochlalyscie w pracy i was nie zwolnili to co za to daliście? (usunięte przez administratora) To dlatego ta opinia

Mirella?
@Xxxx

To prawda, pytanie dlaczego je nie zwolnili !!!!!!

mir i ew
@Ekspedientki

Fajnie ze podpisalyscie sie inicjalamy, wiec wiemy wszyscy kto to pisal, pochlalyscie w pracy i zostalyscie przylapane i jacoplaco wam kazal to napisac za kare.

⭐ Jaco placo na oleju ⭐

Procowalam tam ponad rok, dzięki Bogu znalazłam inna, lepsza, normalną pracę. ✅ Skoczyłam wkoncu z tym syfem. ???? Szefostwo między sobą nie potrafią się dogadać Jacek przychodzi na sklep układać buty a na drugi dzień Marcin i każdy z nich chce mieć poukładane buty w inną stronę. Przecież to jest nienormalne.....???? Upokarzanie pracowników to codzienność. Jacek ma największy problem (choruje na dwubiegunowość). ???? Stawka normalna czyli minimalna jeśli ci obieca jakąś premie to lepiej by było to zaznaczone w umowie inaczej możesz pocałować klamkę. Pracownicy którzy pracowali tam lata uciekli nawet księgowa (ciekawe czemu...) ????????????❕ Rotacja na sklepie bo wiecznie ktoś im nie pasuje ❕

Witam, pracowałam w sklepie Darbut 14 miesięcy z czego 2na czarno. Umowy nie mogłam się doprosić zostałam oczywiście zatrudniona poprzez Urząd pracy na dotacje po roku dotacja się skończyła i zostałam zwolniona bez gadania.... Szefowie wykorzystują pracowników zero szacunku. Zarobki najniższa krajowa plus premie o ile zrobisz pułap.Wieczny stres i każdy na każdego donosi... Włosy ktoś pytał oczywiście spięte i zero biżuterii żeby nie wyglądać lepiej od klientki.Nie polecam!!! To jakaś masakra!!!

Wera

To wszystko prawda. Cała ta pseudo firma to wielkie nieporozumienie. Nie polecam tam pracować.

Kaszki

Rowniez nie polecam. Rodzinna firma ktora mysli ze moze wykorzystywac ludzi. Nie maja pojecia nic o prowadzeniu firmy ,kultury i szacunku do drugiego czlowieka. (usunięte przez administratora)

joaśka

Pewni jesteście, że nie warto dobrze pisać o pracy w firmie, miałam zamiar starać się o pracę.

Skoczna
@joaśka

Nie warto bo nie plusów!!! ŻADNYCH!!!

Ty

Szefostwo o intelekcie i kulturze osobistej na bardzo niskim poziomie. Swoje frustracje przelewają na pracowników. Nie wiem od kogo uczyli się prowadzenia biznesu. Nie polecam!

Praca

Zawsze znajdą się partacze którzy narzekają na pracę, na szefostwo czy na kierownictwo. Jeżeli ktoś jest tępy jak but, i ma dwie lewe ręce do roboty to niech idzie do innej roboty. W innych zakładach pracy kobiety mają gorzej, zapierdziel. A wy stękacie bo co, na fb nie możecie siedzieć..... ogarnijcie się

Malwa
@Praca

To mi wygląda na wypowiedź szefa!

Ty
@Malwa

Na no wygląda

Anonimowo

Jedno jest pewne gdyby nie Pan M. I jego ciągle wymyślanie na pewno byłoby lepiej. Odkad pamiętam ciągle wyliczal ile jego kosztuje ten interes, a powiedzcie mi tylko co to obchodzi pracownika? Przychodzi tylko i zawraca głowę takimi pierdolami, brawo polecam kontynuować ta metodę a na pewno niedługo sam będzie stał i sprzedawał może wtedy sobie przypomni jak obrażal wszystkich pracowników mówiąc że nie umieją sprzedawać i inne gorsze, ale nie będę bardziej pogrążac tej firmy. Powodzenia. Aaa co do zarobków bo dużo osób pyta to w tej firmie pracuje się za marne 1600zl o ile dostaniesz obiecana umowę.....

Jakub
@Anonimowo

Z Twojej wypowiedzi wynika, że nie możesz porozumieć się z przełożonym. Czy myślałeś o tym, że spokojna rozmowa mogłaby pomóc i zmienić Twoje nastawienie? Czy mając na umowie określoną podstawę wynagrodzenia możesz liczyć na dodatki w postaci premii za dobre wyniki?

@Jakub

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jestem zainteresowana.

@Jakub

Nie da rady rozmowa spokojna. Zarobki takie i o innych nie ma mowy!

@Marta

Zastanów się dziewczyno ????????

Klient

A ja powiem tylko tyle, przewaga wszystkich negatywnych opinii jest od byłych pracownic , które po prostu nie nadawały się do pracy w tym sklepie :) Nie pozdrawiam osoby pod postem bo akurat z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że dziewczyny na Kościelnej są zaangażowane w swoją pracę i zawsze chętnie udzielają pomocy. Tyle w tym temacie.

@Klient

Jak fajnie pisze się o sobie pozytywne opinie i nie dopuszcza negatywów ????????????aż żal to czytać

Nie polecam tam pracy!!! Widać że jeden(usunięte przez administratora) zamknięty. Ciekawe kiedy przyjdzie kolej na następne .... ????oby jak najszybciej! W KONCU MUSI BYC TEGO KRES!!!

Klientka

Darbut kids na kościelnej w Rybniku, super sklep i super obsługa. trochę drogo może jakieś lepsze promocje?

Ooo Darbut na kościelnej zlikwidowali ahahaha ciekawe co z tymi paniami... Przeniesiono je do drugiego na kościelnej... A ciekawe co z tą ze sztucznymi rzęsami z kościelnej bo dawno jej nie widziałem... Moze szefostwo doszło jednak do wniosku że nie pasuje tam bo pozjadala wszystkie rozumy a tak naprawde nic sobą nie reprezentuje...

Jacu placuś na oleju mama woła

Ciekawy jestem czy te komentarze znowu zostaną usunięte...

MM

Praca tragedia, pracownicy jeszcze gorzej, szczególnie te które pozjadały wszystkie rozumy. RK I KOSCIELNA TO TRAGEDIA!STARE PRANIWNICE NIE DO ZNIESIENIA! UCIEKLAM STAMTAD PO MIESIACU! NIESTETY NIESZCZESCIE SIE ZA MNA CIAGNELO PO TYM BU...LU ALE TERAZ JUZ JEST SUPER, MAM PRACE STALA, ZAROBKI SUPER, PRACA W BIURZE. JEDNAK ZLE WSPOMNIENIA POZOSTALY. TO CO ONI ROBIA Z PRACOWNIKAMI TO IM WROCI!!! DLUGO NIE POCIAGNA, MALO KTO CHCE JUZ U NICH ZAKUPY ROBIC. JESLI NIE CHCESZ SIE ZNIZAC DO POZIOMU STARYCH PRACOWNIC TO NIE SKLADAJ TAM PAPIEROW!

Justyna

Dla początkujących to jest minimalna, ale to się zmienia!

Zostaw merytoryczną opinię o Darbut Sklep Obuwniczy - Rybnik

• Jak się pracuje w Darbut Sklep Obuwniczy?

Zobacz opinie na temat firmy Darbut Sklep Obuwniczy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Darbut Sklep Obuwniczy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Darbut Sklep Obuwniczy?

Kandydaci do pracy w Darbut Sklep Obuwniczy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Darbut Sklep Obuwniczy