Opinie o Wróżka Hanka Hanna Trojanowska w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wróżka Hanka Hanna Trojanowska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wróżka Hanka Hanna Trojanowska o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wróżka Hanka Hanna Trojanowska w Poznań

Nie polecamy z mężem. Z daleka od niej! Pozdrawiam

Potwierdzam .nie warto!

Julia

@Demoniczne wrota Rozumiem i szanuję Twoje zdanie. Jednak głównym przeznaczeniem tego forum jest wyrażanie swoich opinii o danym pracodawcy. Bardzo zatem proszę, żebyś trzymał/ła się głównego tematu niniejszego wątku. Może ktoś z Was pracuje w firmie Wróżka Hanka Hanna Trojanowska i byłby tak uprzejmy o napisaniu paru zdań o tym pracodawcy? Na jakich zasadach opiera się praca w tym miejscu?

jag1
@Julia

Mieszkam w Poznaniu kilka razy byłem u osób zajmującej się tą profesją. Nic w ogóle się nie spełniło jedno wielkie oszustwo i wciskanie kitu.Nie warto iść szkoda czasu i wydanych pieniędzy.

@jag1

Zgadzam się co do tej wróżki. Odradzamy i pozdrawiamy

@jag1

Zgadzam się. Tylko z ciekawości spróbowaliśmy. Koszmar, polecam wróżkę Hannę - Magdalenę

@Joanna

Sprawdziła mi się 1wróżba 20lat temu ...od tej pory nic.szkoda pieniędzy.trochę psychologi i manipulacji.

graza

bardzo sympatyczna przemiła osoba. Wszystko sie dowiedzialam co chcialam. polecam nie kazdy moze wierzyc ale mozna sprobowac i poczekac czy sie stanie to co ma byc.

@graza

Miła na pokaz. Manipulatorka. Nic się nie sprawdziło. Pozdrawiamy z mężem

Dominika Nowy wpis
@Joanna

a nie na pokaz niemiła? No czasem tak jest że nie wszystko się sprawdza przecież - to normalne. Raz tylko u niej byłaś?

@Joanna

Manipulatorka potwierdzam.była dobra 20lat temu. Teraz obrosła w pióra.wyrazisz własną opinię .zablokuje cie na fb.nie polecam!!!!szkoda czasu i pieniędzy

zawiedziona

Pierwszy raz bylam u Pani Hani ponad dwa lata temu, w 2014...przepowiedziala mi najblizsze pol roku- do polowy 2016. W 2015 bylam po raz kolejny, bo nic z jej przepowiedni sie nie spelnialo, wiem, ze wrozby nie trafiaja co do dnia a ni miesiaca, ale czas plynala a tu nadal nic, wiec poszlam po raz 3. Generalnie nic ABSOLUTNIE nic sie nie sprawdzilo. Nie jestem sfrustrowana, tylko podaje fakty. Stracilam pieniadze i czas. MASAKRA!

@zawiedziona

Ja również odradzam z mężem. Koszmar. Pozdrawiamy

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wróżka Hanka Hanna Trojanowska? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
TamaraRa

tak - 100 zł. Dziś byłam ponownie i...znów się nie rozczarowałam :)

@TamaraRa

Bo to ktoś nie na swoim miejscu. Polecamy Wróżkę Hannę z www.wrozkahanna.pl. Pozdrawiam

Oszukana

Nie nie nie...

Gutek

Zastanawiam się czy taka praca daje w ogóle dochody?

Julia
@Gutek

Skąd takie pytanie? Ktoś w ogóle wie, czy Wróżka Hanka zatrudnia ludzi do pracy? Czy samodzielnie prowadzi swoje usługi?

S
@Gutek

Dobre są nie narzekamy, będzie jeszcze lepiej ;) a babę mi wywróżysz ??

Demoniczne wrota

Wrozbiarstwo jest obrzydliwoscia w oczach Boga. Chroncie swoje dusze przed wiecznym potepieniem.

Bartek

Zastanawiam się dlaczego przestaliście pisać na forum?

ewela

tamaro, czy można się z Tobą jakos skontaktowac i pogadac?

ania

Hej,mam pytanie do osób,które były u Pani Hani:w jakich godzinach przyjmuje,jak długo trzeba czekać na spotkanie.Czy np.następnego dnia po telefonie?

zielona

Byłam u Pani Hani, zgadza się to co mówi o przeszłości i teraźniejszości, zobaczymy co będzie z przyszłością, ale naprawdę jest mi lepiej po tej wizycie, mam nadzieję że wszystko się ułoży.

Kate

Teraz 100zl

anna

a ile teraz kosztuje u niej wizyta,bo ja byłam chyba 10 lat temu(jeszcze na Ściegiennego)i brała 40 zł.

TamaraRa

BYłam u wróżki po raz pierwszy. wcześniej ostrożnie do tego tematu podchodziłam i zawsze uważałam, żę osoba przychodzącą na tyle dużo opowie o sobie na wstępie, że każdy głupi ułoży sobie historyjke do tego układającą się w jedną całość. Poszłam więc, nie mówiąc nic, a ni słowa poza imieniem, datą urodzenia i godziną - moją i osób o które chciałam zapytać. w jak wielkim szoku byłam, gdy(usunięte przez administratora) powiedziała mi o tym wszytskim z przeszłości co rzeczywiście miało miejsce i co nie było czystą naciąganą spekulacją pasującą do każdego. Byłam u (usunięte przez administratora) pół roku temu... wszystko się sprawdziło, poza jedną - ale na to wróżka dała "limit czasowy" do połowy roku, więc czekam :) myślę, że jeszcze ją odwiedzę :)

graza

Bardzo sympatyczna i satmosfera ktora stworzyla rowniez swietna. Wszystko co powiedziala Pani (usunięte przez administratora) w 100% sie spelnilo, malo tego powiedziala tez jak postepowac i po radach wszystko ulozylo sie. Polegam goraco bo warto.

Zostaw merytoryczną opinię o Wróżka Hanka Hanna Trojanowska - Poznań

Wróżka Hanka Hanna Trojanowska
1.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • MYLNA 54A lok. 11
    60-858 Poznań