Opinie o Wadem-Dystrybucja Piotr Wala w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wadem-Dystrybucja Piotr Wala. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Wadem-Dystrybucja Piotr Wala na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wadem-Dystrybucja Piotr Wala w Wrocław

PH Nowy wpis

Firma (usunięte przez administratora). Jeśli chcecie pracować za głodową pensje to zatrudniajcie się śmiało. Tylko gdybyscie chcieli odejść zróbcie to z dnia na dzień po otrzymaniu wypłaty ponieważ możecie wtedy nie otrzymać zapłaty za pracę. Mowa szczególnie gdybyscie chcieli zatrudnić się na własnej działalności.

Ania Nowy wpis

Hej, można zanosić cv do biura ?

Cezary

Firma ma opinię dobrego pracodawcy i myślę, że warto aplikować. Też to zrobiłem.

turbob Nowy wpis
@Cezary

Piotreeeek!!!! To Ty???

anonymous Nowy wpis
@turbob

Na to wygląda, że pozytywne rekomendacje są ze źródła. Którą hurtownie polecacie-jako pracodawca dla ph hurtu- jako godną polecenia?

niki

witam, czy ktoś ma jakąś aktualną opinię na temat tej firmy? Złożyłam tam aplikację do pracy w biurze i chciałabym wiedzieć czego się spodziewać ...

Aplikowałeś do firmy Wadem-Dystrybucja Piotr Wala? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Fajna dupeczka ma męża:)

turbob

Jak Ci się udało ocenić kształt dupy osoby jadącej w samochodzie? ;-)

spostrzegawczy

fajną dupeczkę widziałem dziś w niebieskiej skodzie z naklejką WADEM ... czarne włosy, białe spodnie, zgrabna pupa ... ktoś coś wie ? :)

Wąski wrzuć na luz bo o już się zrobiło żałosne!!

hahaha

A i tak najlepszy jest laluś ściemniacz glut, aż szok że jeszcze go nie zwolnili. Dostaje 4 punkty i nie umie ich rozwieźć, moglby sie wziac do roboty zamiast flirtować gdzie sie da ;)

marol rządzi :)

KteLZgadzam się z przedmowcami w kazdym calu. Firma krzak a pretenduje do miana największej hurtowni...chyba w zadzieraniu nosa. Biuro z królową na czele wyszczekane, chamskie, niekompetentne. Przedstawiciele tacy wazni, ze nawet tel od klientow nie odbierają, nie mowiac o oddzwanianiu czy straszeniu, ze wpadną z ekipą jesli wierzytelnosci rzędu kilkuset zł nie zostaną uregulowane. Takie grozby są karalne pani A.M.radzę uwazac co się mowi/pisze. Nie polecam ani pracy ani wspolpracy.

Firma dramat, najgorsza hurtownia pod względem pracy. Każą jeździć dłużej, za nadgodziny nie płacą a żeby je odebrac to zapomnij. Praca w soboty za darmo charytatywnie dla firmy. Jeszcze troche i szefostwo samo wsiadzie za kierownice i bedzie rozwozic towar,bo firma sie rozpadnie. Moze czas zadbac o pracownikow, a nie kadre "zarzadzajaca"?

Przeładowane auta, ledwo jeżdżące auta zacznijmy od tego, złomy, kierownice latają na boki, cudem przechodzą przeglądy. Magazynierzy sie obijaja i kierowcy musza za nich skladac towar. Dwie dziewczyny z biura kradną pieniądze, a szef nawet o tym nie wie. Wykorzystują pracowników. Nie pozdrawiam gbura Krzyśka .

zgadzam się z moimi przedmówcami... firma nie świeci przykładem a pracodawca i jego najbliżsi współpracownicy nie liczą się z innymi pracownikami, zatrzymali się na chwili kiedy firma miała po 2 pracowników w każdym dziale i można było mieć wszystko w D... jeśli ktoś tworzy firmę która ma uchodzić za największą hurtownie we Wrocławiu to musi się też liczyć z wzrostem obowiązków wobec pracowników i sprzęt którym się pracuje. Auta w firmie to szroty jakich mało ciągle się cos psują a z oddaniem na warsztat jest zawsze problem. Na magazynie syf każdy wszędzie pali i rzuca pety pod nogi a przecież mamy do czynienia z towarem spożywczym MASAKRA!!!!

loek

Faktycznie bardzo długo sie pracuje nie płaci smieszne zarobki juz nie mowiąć o tym syfie na magazynie powinien sie nim zainteresowac urzad pracy i sanebid gburjakich mało

Byly pracownik

Witam wszystkich i z gory odradzam prace w firmie WADEM poniewaz pracodawca to gbur jakichmalo,poza tym nie palci za nadgodziny i soboty,tak tak tyra sie za free,zwolnilem sie poniewaz nie zaplacono mi za zwolnienie L4,wysyla kierowcow przeladowanymi autami i wcale sie nie martwi o kierowcow ani o zadnego pracownika,na odziez robocza tez nie ma co liczyc ani na zaden dodatek ze niszczymy swoja.NIE POLECAM!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Wadem-Dystrybucja Piotr Wala - Wrocław

• Jak się pracuje w Wadem-Dystrybucja Piotr Wala?

Zobacz opinie na temat firmy Wadem-Dystrybucja Piotr Wala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wadem-Dystrybucja Piotr Wala
  • ul. Mielecka 26 lok. 4