Admirał Sp. z o.o. Przetwórstwo Rybne

Lędziny

Opinie o Admirał Sp. z o.o. Przetwórstwo Rybne

Pracownik 2014-08-20 19:23
Szczera prawda!! Zgadzam się z w/w opinią w 100%.
Najgorsza firma na śląsku!

Pozdrawiam koleżankę z pracy.
Pracownik 2014-09-07 21:38
Również zgadzam się w 100% omijajcie tą firmę szerokim łukiem.
marta 2015-02-06 16:29
no bez przesady ,co do ryb wyciaganych z kanalizacji, takie rzeczy nie maja miejsca jak sie komus praca nie podoba to zawsze mozna ja znienic, a nie obsmarowywac pracodawce, a tak apropo proponuje zglosic sprawe na policje o ustalenie adresu ip i znalesc osobe ktora to pisze bo chyba sie nie zastanowila co robi i jakie to moze przyniesc konsekwencje, dla firmy i innych osob ktore tam pracuja, a jak juz to moza isc do biura lub zglosic przelozonemu, a nie wypisywac anonimowo bradnie w internecie, pozdrawiam serdecznie
Alina 2015-02-06 20:19
Nie miałem na myśli Kanalizacji tylko studzieńki odpływowe i nie zaprzeczaj że tak nie jest.... Chłopaki zalewy wylewają jak wpadną jakieś resztki ryb do odpływu wybierają i niosą z powrotem na taśmę niby nie jest tak??
kolega 2015-04-22 17:39
Witam.jak tam koledzy z kanalami,pozdrawiam,boimy sie dalej.
Amcia84 2015-08-03 23:20
Bardzo dobrze wspominam pracę w Admirale, do tej pory utrzymuję kontakt z ludźmi, z którymi tam pracowałam ;)
premie są, kasa zawsze w pore jest. Nie ma co narzekać bo tak najłatwiej
Mateoo788 2015-08-12 21:32
za niski poziom intelektualny i merytoryczny tego forum jak dla mnie
pisanie na takich forach jest wielkim obciachem tak dla przypomnienia !!!!
nana 2015-09-15 19:03
mam pytanko ile sie tam zarabia???
galonn 2015-09-16 23:02
podobno od 2 tys do 2,8 na rękę (zależne od stażu i sezonu). teraz rekrutują więc warto spróbować :)
kandydat 2015-09-24 22:34
jakie sa godziny pracy, podobno jedna zmiana
adus 2015-10-02 21:20
Od 6 rano od 5 rano zdarza się że Pani Ela zdecyduje iż trzeba przyjść na 4 rano i różnie przed sezonem to nawet do 23 lub później po sezonie 6-14 Umowa zlecenie
pracownik 2017-07-08 09:21
Nie warto szkoda czasu na ta firmę,kierowcy omijajcie z daleka Admirała,zero pomocy od kierownictwa.
Zostaw swoją opinię o Admirał Sp. z o.o. Przetwórstwo Rybne - Lędziny
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Admirał Sp. z o.o. Przetwórstwo Rybne