Opinie o Browar Ciechan Spółka z o.o. w Ciechanów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Browar Ciechan Spółka z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Browar Ciechan Spółka z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Browar Ciechan Spółka z o.o. w Ciechanów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy jest możliwość pracy w Browar Ciechan Spółka z o.o. na część etatu?

Szczerbaty Nowy wpis

Bardzo dobr piwo.

Czy Browar Ciechan Spółka z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Berson Nowy wpis

Pracownicy traktowani są źle, wypłaty jeśli już są, to opóźnione, rozliczanie zarobków nierzetelne. Zostaję tam jeszcze kilka tygodni i nigdy więcej.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Browar Ciechan Spółka z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Ciechanów
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
Adok

Czy w browarze potrzeba do pracy?ma ktos kontakt do kierownika?

Radek

Szkoda, że taka cisza na forum. Czy zmieniło się coś w firmie?

Elżbieta

Dowiedziałam się, że na forum raczej powinno się unikać używania danych osobowych. Tak czy inaczej - mnie w głównej mierze interesują aktualne warunki pracy w Browarze Ciechan. Orientujesz się, czy zatrudniają tam także studentów?

syf,gówno i hamstwo

Sławomir
@anonymous

Przypominam Ci, że na forum Gowork.pl obowiązuje kulturalne słownictwo. Tego rodzaju wypowiedzi łamią regulamin https://www.gowork.pl/regulamin Napisz, dlaczego jesteś niezadowolony i co to spowodowało? Krytyka - jeśli jest konstruktywna - może dużo wnieść do wątku. Pojawiło się ogłoszenie o pracę na stanowisko przedstawiciela handlowego. Czy ktoś jest zainteresowany tą pracą?

maciora
@anonymous

Pracowałem w 2018 r. i potwierdzam, nic się nie zmieniło, najlepiej aby pracownik płacił pracodawcy że pracuje.

Emilia

Browar Ciechan i destylarnia zatrudniają dużo osób. Czy obecni pracownicy mogliby wypowiedzieć się jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie na tle innych przedsiębiorstw? Zachęcam Was do napisania informacji dotyczących benefitów pozapłacowych, warunków zatrudnienia lub atmosfery w pracy. Te wiadomości mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób będących w trakcie poszukiwania pracy.

Kaktus

Hej.Szukam kontaktu z kierownikiem z Warszawy, niejakim Mackiem

Oleksy

Czy tylko obrażać innych potraficie? Jeśli komuś nie odpowiada praca to ją zmieńcie

J.K
@Oleksy

czyżby ktoś z firmy się odezwał....4 lata przepracowane w córce spółce "piwa regionów' zajmującej się dystrybucją brj.Nikomu nie polecam!!!! Najniższa krajowa,płacone 60 gr za skrzynkę,wymiany i zwroty niepłatne....Zero premii...Ogólnie brak koordynacji,syf i beznadzieja....Zwrotów tygodniowo na oddział mnóstwo...Piwo odkąd obecne w marketach-beznadziejne..!!!.Oddziały piw regionów likwidowane ze względu na spadek dystrybucjii....Panie Jakubiak -czas się zainteresować browarami a nie tylko polityką....Bo skończy się to jak z browarem Tenczynek!

Tak było

Gównozjady i oszuści. Nie polecam pracy tam. Więcej dyrektorów niż pracowników.

Jaa tam nie będę pracował

Nie polecam pracy w tej firmie, nie płacą na czas. Nie płacą za nadgodziny, podstawa to najniższa krajowa, za skrzynkę 60gr. Nie płacą za skrzynki, które wywozi się dodatkowo tzn.wymiany i gratisy a tego jest więcej niż towaru. Robisz za kogoś bo komuś się nie chce jechać tu czy tam. I ogółem mobbing, chamstwo i wieśniactwo.

borya

Najlepiej to pewnie wejść na stronę i znaleźć maila :)

Jak tam wygląda rekrutacja? Ktoś coś wie?

Adres pocztowy cokolwiek?

Numer tel.?

Mail?

Wiem, że prowadzą teraz jakieś rekrutacje i myślałem, żeby wysłać CV tylko nie wiem za bardzo do kogo. Masz jakiś adres?

Z tego co mi wiadomo, to całkiem nieźle płaca.

Czy wiadomo jakie tam są zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o Browar Ciechan Spółka z o.o. - Ciechanów

Browar Ciechan Spółka z o.o.
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.

Browar Ciechan Spółka z o.o.